Jump to content

'bem ti život


ManiaC

Recommended Posts

Radulović jeste naravno za zapadne vrednosti na polju ljudskih prava, al o d toga ne pravi bitnu političku tačku, već tretira kao normalnu stvar koja se podrazumeva, tako ni od svoje pristojnosti ne pravi politički program. Sa druge strane, GSS/LDP/Janković jesu stalno stavljali taj akcenat posebnosti u odnosu na ruralnu ili nacionalnu Srbiju.

 

Trula istina!

Dobro si to primetio, i to je jedan od glavnih razloga zašto sam i sam počeo da simpatišem Radulovića.

Tačno to me i iritira kod tih LDP/Janković/Tadić patija, to stalno insustiranje na normalnim stvarima i tripovanje kolika su elita.

Ti si to mnogo lepše sročio, nego ja svih ovih godina. :pivopije:

Uostalom, ljudi koji Danicu Vučinić smatraju inteligentnom, i dobrim novinarom, su za mene najrprimitivniji deo društva.

 

ja boletu ne verujem previše

sećam se da je govorio u početku vučićeve vladavine, da ako bi se okrenuo ka rusiji da bi za njih bio prihvatljiv...

mislim da je iskreno napustio taj stav još u vreme koalicije sa DSS, ali poseduje ipak jednu dozu tupavosti...

 

Ovde se isto slažem, samo kod mene je donekle obratan utisak. Meni se Bole najviše sviđao nekih par godina, pre nego što je ušao u politiku.

Sada mi mnogo glumi neko ludilo, i to mi se ne sviđa. Baca miševe, dere se, pokušava da izaziva incidente.

Po meni, mnogo bi više iritirao vlast da je (kao što je bio) pribran, smiren, racionalan...

Sećam se kada je gostovao kod Olivere na RTS-u pre desetak godina... potpuno drugi lik, nego sada, i puno bolji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ушкета је товарила Елеонора у изборној кампањи по неком тамо фејсбуку. Но, администратори напредне странице били су немилосрдни.

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.crash.net/f1/news/889273/1/f1-stop-using-grid-girls-2018-season

 

 

To neko ludilo kroy koje prolayi svet

 

Let them fuck xemselves u kloaku svoju

 

MotoGP je hardcore, oni će duže da odolevaju pritiscima

 

Ja ne znam kako da gledam bez onog mekog zadnjeg pneumatika što uvek drži suncobran kad Michele Pirro vozi

 

https://www.monsterenergy.com/rs/sr/girls/analisa

 

 

analiza > kondoliza

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koi si pessimist terrorist

 

guglajte samo ''pessimist terrorist'' da se iznenadite

šta će da izađe, Disciple?

 

 

 

nije čeljust ovog puta, ne može stalno isto majku mu

 

 

Nije ni zdravo svaki put da bude isto, jbg

 

Ovo mi izlazilo na pessimist terrorist feeling lucky:

Koštunica: I am not pessimist about survival of Yugoslavia

 

:D

 

A sad izlazi neki tamo Jihadism, browser mi ne čuva ništa ali sam juče u toku dana kliktao ovde na yumu na neki daleko bilo Blic link pa mi zato izbacio ovo, jbg propala fora. I dalje je zabavno :D

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koi si pessimist terrorist

 

guglajte samo ''pessimist terrorist'' da se iznenadite

brate nisam pesimista uopste

 

evo pitaj Truta i ljude koji me znaju dobro

 

ja sam raspolozena i vesela osoba uvek

 

samo sto je ova drzava kurac

 

i ovi politicari kurac

 

i sve je kurcina gola

Share this post


Link to post
Share on other sites

brate nisam pesimista uopste

 

Tako i mene optužiše da sam pesimista, kad sam rekao da ne verujem da će opozicija na BG izborima da pobedi. Zapravo, neće još dugo pobediti Vučića, sve dok se ponaša ovako neorganizovano i rastureno. Mislio sam da su ljudi skontali posle predsedničkih izbora da nema mesta preteranom optimizmu, al' jbg.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja znam da bi cak i Djilas malo poboljsao Beogradjanima, cisto da ispadne da nesto radi.

I da skinu Vucica iz Bg i dalje bi on sa medijima napadao njih do koske, trazio bi im najmanju sitnicu da okrene gradjane protiv nove vlasti u Beogradu.

 

A Radule i Bole, pa svakako bi uradili nesto, inace bi njih skinuli i brze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa Vucic bi izgubio maltene preko noci kontrolu medija kad bi Djilas pobedio, kod nas to tako funkcionise, kontrola medija pripada onome ko pobedi na izborima, odmah ide sastanak sa direktorima svih televizija i steluje se novi program. Tako te televizije i opstaju, a Mitrovic je prepodobni guru za tu vestinu, jesi video koliko ga to cini opustenim? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali mislio sam u smislu da sigurno drzi in njih u "fiokama". Oni jednu o drugima imaju dokaze, ucenjuju se, itd.

Mada ako Gangula ne ispadne govnar i ne pravi vlast sa SNS, kao sto je izjavio u nedeljniku Vreme, mozda se Djiki dokopa vlasti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako i mene optužiše da sam pesimista, kad sam rekao da ne verujem da će opozicija na BG izborima da pobedi. Zapravo, neće još dugo pobediti Vučića, sve dok se ponaša ovako neorganizovano i rastureno. Mislio sam da su ljudi skontali posle predsedničkih izbora da nema mesta preteranom optimizmu, al' jbg.

Šta god da su opozicione stranke radile do sada nisu mogle da skupe glasova više od Vučića, to je fakat, Možda neki procenat više, ali to ne bi promenilo ništa.

Na prošlogodišnjim izborima Vučića je možda mogao da pobedi car Dušan da ga je opozicija rezurektovala. Tesla, Lazar, Sveti Sava, Njegoš; Karađorđe ne bi imali šanse.

Jedino mudro što su mogli da urade, ah naknadna pameti, da stanu svi iza Belog i puste Vučlića da pobedi parodiju sebe.

 

Ovo su prvi izbori na kojima opozicija može da skupi više glasova od vlasti, ali kako će da pravi vlast to nisam pametan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šta god da su opozicione stranke radile do sada nisu mogle da skupe glasova više od Vučića, to je fakat, Možda neki procenat više, ali to ne bi promenilo ništa.

Na prošlogodišnjim izborima Vučića je možda mogao da pobedi car Dušan da ga je opozicija rezurektovala. Tesla, Lazar, Sveti Sava, Njegoš; Karađorđe ne bi imali šanse.

 

Neka je i tako... ali sećaš li se euforije među pristalicama opozicije? "Samo da uđemo u drugi krug, i sigurno dobijamo. Početak pada Vučića! I Tadiće i Milošević se zajebali kada su raspisali predsedničke izbore"... i td... i td

Posle malo oni protesti (za koje sam isto ispravno predpostavio da će da se ugase).

 

Ali ne slažem se da je opozicija bila potpuno vezana. Oni su samo nesposobni, a i nije im do cimanja prevelikog, jer lep je život i u opoziciji.

Pazi kad su oni nesposobni jedan opozicioni internet TV/Radio da naprave. Ne trebaju ti neke pare, za to sigurno imaju. Pa više akcija po selima... ma... pričao sam to već na predhodnim stranama.

 

A ako ćemo trezne glave da razmislimo, ne bi li bojkot bio mnogo jači udarac na Vučića, nego to što su ga potvrdili na izborima?

Bojkot može biti strateški dobro rešenje, jer ti onda faktički sve apstinente možeš da prisvojiš kao svoje birače.

Neka bi Vučić i našao nekog Šešelja, Čedu, ili Čanka kao protivkandidata, ako bi svi ostali bojkotovali (DS, DSS, Dveri, DJB, PSJ...),bila bi to prilično zajebana situacija za Vučića.

I to ne samo bojkot radi bojkota. Lepo kažeš, sve nacionalne TV i novine, da imaju ravnoprava tretma stranaka, i odmah idemo u bojkot ako krene da se krši to.

Onda bi i oni protesti što bejahu posle izbora, imali potpunog smisla, a ne da daš legitimitet Vučiću, pa posle kukaš.

 

Nemaju bre pojma, kažem ti... ili neće... svejedno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali mislio sam u smislu da sigurno drzi in njih u "fiokama". Oni jednu o drugima imaju dokaze, ucenjuju se, itd.

Mada ako Gangula ne ispadne govnar i ne pravi vlast sa SNS, kao sto je izjavio u nedeljniku Vreme, mozda se Djiki dokopa vlasti.

 

A, to da, gadjaju se prljavim vešom, al' nešto mi deluje da uglavnom nemaju konkretne dokaze, niti im to treba, narod ne trazi na uvid dokumentaciju kad pročita neku nebulozu u Informeru :D

Kontam da bi bar Informer ostao njihov i kad bi pukli xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neka je i tako... ali sećaš li se euforije među pristalicama opozicije? "Samo da uđemo u drugi krug, i sigurno dobijamo. Početak pada Vučića! I Tadiće i Milošević se zajebali kada su raspisali predsedničke izbore"... i td... i td

Posle malo oni protesti (za koje sam isto ispravno predpostavio da će da se ugase).

Ma slažem se ja sa svime što si rekao, ne bih rekao da je bilo euforije jedino, možda podizanja morala, ali i to je ispalo kao trošenje energije i samo su još neki promil ili procenat ljudi oterali u apstinenciju.

znamo sada svi da je trebal bojkotovati ili kandidovati izmišljenu ličnost, ali nisu i jebiga.

 

jeremić je pred te izbore meni još delovao kao prihvatljiv, onda se slizao sa ilićem, i sada će velja da srbiju menja, a simbol je svega što u njoj ne valja.

janković je takođe meni bio ok, za koga ne bih glasao doduše, ali lizanje sa ds-om (koji je još od opozicionih stranaka na prošlim izborima najbolje prošao i definitivno opstao kao politički faktor)...

i onda svi kod đilasa sada.... od onih silnih poznatih ličnosti nisu mogli nekog da zadrže i da ga isture na prvo mesto...

zabole me šta takva opozicija radi da i se domogla vlasti i šta će da radi ako se dovuče do iste, oke, bolje da se malo to podeli i da onaj patetičar vidi da mu ima kraja, ali toliko od toga, ni trunku više energije u tu priču neću da trošim...

 

od prošlogodišnjeg sranja boli me što je radule pucao sebi u nogu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I onda kad vidiš, posle prošlogodišnjeg fijaska, da svi hrle na izbore pod Vučićevim pravilima, kakav ishod možeš da očekuješ? :)

Ali i ljudi su krivi, ne kažem...nije samo opozicija. Apstinenti, i ovi što iz straha glasaju, jer tripuju da se sve snima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Narod je kriv,magarac da se kandiduje u ime opozicije, trebao bi da pobedi, deo krivice snosi bole i radule, oni bi zajedno trebali da imaju 25 procenata, jankovic, sule i jeremic su otprilike na tom broju,to je maksimum sto mogu, nedostaje stranka poput nekadasnjeg srpskog pokreta obnove to je bila stranka, mislim na period u samom nastajanju stranke

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...