Jump to content

'bem ti život


ManiaC

Recommended Posts

Kakav jebeni užas... i ranije sam se naslušao šta su sve manijaci radili životinjama(uglavnom mačkama), zbog takvih maloumnih sadističkih degena, voleo bih da ponovo uvedu smrtnu presudu, mada realno znam da se za ovakve slučajeve ne dobija ni jebena opomena, a kamoli zatvorska kazna!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Možda kad bi se potrudili, makar malo, taj pas je bio vezan žicom, znači imaju nešto odakle mogu početi istragu, msl nebitno, možda na ovom slučaju i ne mogu da urade ništa, ali ako bi kazne za uhvaćene na delu bile daleko strožije, sigurno bi se manje ovakvih stvari dešavalo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Strasno je to. To uradi neko ko nema ni malo empatije. Lako je od takvih stvari stici do povredjivanja ljudi.

 

S druge strane, ljudi se toliko tripuju od zivotinja i uce decu da se plase da niste svesni. Kad moje dete krene ka psima svi vlasnici prvo odskoce pola metra i cimaju pse pa se posle iscudjavaju i svaki vlasnik ali svaki prokomentarise kako niko ne pusta decu blize psima ili nesto na tu temu. Dobro osim ovih sa tranzistorima te valjda jos i smeju deca da pipnu.

 

A keve i komentari, a tek babe... Secam se i kad sam bila vlasnik psa, komentari koje sam dobijala te osusice se ruze ako zapisa te nemoj tu da pisa deca se igraju (da se razumemo ja prva mislim da treba sklankati govna za svoiim psom posebno sa trotoara!)

 

Tako da, nikako ne opravdavam, daleko od toga ali razumem kako dodje do takvih stvari. :puke:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

o kakvom liku pricate, ocigledno da je to uradila neka decurlija, debilna i nevaspitana, i da ih nadju od kazne nista...

 

ubacis mu tako tati i mami petardu u usta i eto mu kazne kad su ga tako lepo vaspitali

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

o kakvom liku pricate, ocigledno da je to uradila neka decurlija, debilna i nevaspitana, i da ih nadju od kazne nista...

 

nema tu kazne. metak u celo, a racun za metak poslati porodici.

 

ali budimo realni...

dovoljno je da uhvate jednog i trastrube po medijima da je neko takav dobio kaznu tako sto je poslat u dom za nezbrinutu decu na vaspitavanje do 18-e godine. naravno drzavi se jebe da se bavi zakonima, jos manje sprovodjenjem istih..

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

daj jebo te...sta je ovo...

 

ne postoji opravdanje, ali jedan od razloga je i taj sto kod nas niko ne vodi racuna o psima lutalicama. ja pre neki dan dosao na stanicu ono copor od nekih 5 pasa juri naokolo, cak poceli da skacu na neku devojku, nisu ujedali na svu srecu...a kod mene u ulici ih ima isto nekoliko koji se redovno muvaju tuda, provlace se ispod ograde i ulaze u dvoriste, mada to rade i komsijski psi koje puste samo sa lanca. u takvim situacijama jednostavno ima ljudi kojima pukne film i iskale bes na zivotinji...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bakir Izetbegović:

 

Mislim da SDA, okosnicu, kostur SDA čine stotine ljudi koji su decenijama vodili politički život u ovoj zemlji. Dakle, imaju kad se saberu desetine hiljada godina uspješnog rada u politici.

 

:haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...