Jump to content

'bem ti život


ManiaC

Recommended Posts

Pa naravno, samo mrtav evropljanin je dobar evropljanin... verovatno ima i zilion komentara tipa, aha oni su nas bombardovali, sad im se vraća, nek' osete i oni malo bombe... ovo je bre praznik za srbende, verovatno bolju vest nisu čuli od kad im je legla oktobarska plata!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Okrob po obicaju komentarise 5 prijatelja retarda sa fejsbuka i sere po srbima.

 

Ko sere po Srbima? Samo mi je smešno da ljudi koji stalno pričaju o satanizaciji Srba upravo isto rade za "zapadnjake".

 

Inace, ja bih zabranio da glasaju gastarbajteri i ljudi koji provode manje od 6 meseci u drzavi.

 

Ljude koji provode manje od 6 meseci u državi u principu zabole ko će doći na vlast :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inace, ja bih zabranio da glasaju gastarbajteri i ljudi koji provode manje od 6 meseci u drzavi.

Upravo.

Ljude koji provode manje od 6 meseci u državi u principu zabole ko će doći na vlast :haha:

ajaj blago tebi ako ne znas takve

 

ti se najvise mesaju u politiku, uglavnom su druga generacija nasih gastosa

i imaju ostrog istetoviran pored belog andjela na ramenu/dupetu

pricaju ko karadjordjevic i ne znaju kako ide azbuka od a do z

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa nama se desilo.

 

ja sam skroz za to da kozojebi dobiju svoje kozojebačke, narko, terorističke države po francuskoj, belgiji, nemačkoj, britaniji.

 

ti se najvise mesaju u politiku, uglavnom su druga generacija nasih gastosa

i imaju ostrog istetoviran pored belog andjela na ramenu/dupetu

pricaju ko karadjordjevic i ne znaju kako ide azbuka od a do z

ima i onih koji kenjaju kako smo nazadni, primitivni i krezavi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Verovatno zbog toga što u tim "predrasudama" živimo poslednjih dvadesetak i kusur godina... ili to možda neko ne primećuje?!

 

Deder objasni šta si ovime hteo reći, ako i sam sebe razumeš. :)

 

Pa naravno, samo mrtav evropljanin je dobar evropljanin... verovatno ima i zilion komentara tipa, aha oni su nas bombardovali, sad im se vraća, nek' osete i oni malo bombe... ovo je bre praznik za srbende, verovatno bolju vest nisu čuli od kad im je legla oktobarska plata!

 

Jedino gore od takvih komentara, su ovakvi komentari.

Jednom sam čak na B92 video, da se ljudi zgražavaju na komentare u kojima se srbi raduju zbog nesreće u Francuskoj, skrolujem dole, a ono nijedan komentar da se neko raduje. Pa evo i ti pišeš "verovatno".

Svašta nešto je "verovatno", kada treba da se oblati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

to je toliko glupa ideja, da uopšte ne treba detaljnije obrazlagati zbog čega je besmislena i koje bi se sve vrednosti zagarantovane pravnim sistemima svih normalnih država na taj način kršile

 

Nikako da sretnem nekog pravnika koji ume da razmišlja van prava i pravnih sistema :P

 

Mada i ne moraš da razmišljaš van prava, eto, po rimskom pravu npr. nisu svi imali pravo glasa :D

 

 

Neostvariva ideja jeste, ali nije gluplja od morona kojem Vučić, Vučićević i baba plaćena sendvičom da priča kako je u euforiji jer su joj smanjili penziju uspeju da prodaju priču preko tva.

 

 

Svaki pokušaj da se formira telo koje će da odlučuje ko je kompetentan da glasa, a ko ne, bi rezultovalo u zloupotrebi te pozicije i na drugoj strani u pobuni zbog kršenja pravnih sistema svake normalne države (koliko normalnih država znaš?), ali nas to ne sprečava da fantaziramo o svetu gde retard ne može da glasa. :D

 

 

E da, da li je autističnim i mentalno zaostalim ljudima dozvoljeno da glasaju? Sigurno da jeste... Kako se karakteriše ako čoveku sa Daunovim sindromom kažeš ''Uđi tamo i zaokruži taj i taj broj'', je l' to dozvoljeno? :haha:

 

znas koliko strendzera se izjebe vec do 5 slova? :haha:

 

a, b, c, v, d, e, g, dj i tako daje :haha:

 

nemoj da se vadiš sada, strendžerko :P

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Deder objasni šta si ovime hteo reći, ako i sam sebe razumeš. :)

 

 

 

Jedino gore od takvih komentara, su ovakvi komentari.

Jednom sam čak na B92 video, da se ljudi zgražavaju na komentare u kojima se srbi raduju zbog nesreće u Francuskoj, skrolujem dole, a ono nijedan komentar da se neko raduje. Pa evo i ti pišeš "verovatno".

Svašta nešto je "verovatno", kada treba da se oblati.

 

Kao prvo, ti koji su i devedesetih bili na vlasti, zapravo nikada nisu ni silazili sa iste, ovo prividno vladanje demokrata(medju kojima je zasigurno bilo lopova i hoštaplera) ne bih ni komentarisao, a kada bi se naš narod konačno opredelio za prave, izistinske promene u čijoj vlasti se ne bi pominjala imena na čelu sa Dačićem, tek onda bi moglo da se priča o demokratama na vlasti - što se ovde nikada neće dogoditi, nažalost.

 

Za ovo drugo, samo preispitaj sebe, šta si prvo pomislio na vest da su odjeknule bombe usred brisela i da ima žrtava :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za ovo drugo, samo preispitaj sebe, šta si prvo pomislio na vest da su odjeknule bombe usred brisela i da ima žrtava :)

 

A šta misliš da sam pomislio?

Misliš da se radujem što nedužni ljudi (uvek) ginu zbog grešaka političara? Pa niko normalan se ne raduje takvim stvarima.

Pomislio sam ono što uvek pomislim, a to je da evropljani trebaju da lepo sve migrante transportuju za ameriku. pošto su oni sve zakuvali, pa neka oni vide šta će.

 

Bože, šta ću sve da čujem.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

a kako da ih transportuju?

brodovima? gde bi migranti bili ukrcavani i dokle bi ti brodovi stizali?

avionima? odakle bi ti avioni sletali i na koji američki aerodrom bi mogli da slete?

 

 

stvarno me zanima tvoja razrada te ideje

Share this post


Link to post
Share on other sites

stvarno me zanima tvoja razrada te ideje

 

Ma to sam više onako rekao, poenta je bila da bih želeo da EU prestane da bude poltron amerima, i da za američka sranja prima udarce.

Edited by Dark_Elf

Share this post


Link to post
Share on other sites

pre svega prividno zbog činjenice da rade posao za amere.

jeble te demokrate.

 

Uticaj stranih sila će uvek biti prisutan u bilo kojoj politici, ali uopšte nisam mislio na to kada sam rekao "prividno vladanje demokrata"

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...