Jump to content

Fear and Loathing in YUMETAL


Face Of Melinda

Recommended Posts

Voždova misao daleko stiže! Gloria bethor!!!

 

"Provalnik je obukao mantiju i bio je u njoj 45 minuta, pre nego što se potpuno skinuo i otišao na oltar. Nakon toga je iz crkve ukrao i novac." :haha: :haha: :haha:

 

http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/598086/SNIMAK-BIZARNOG-INCIDENTA-Goli-manijak-provaljuje-u-srpsku-crkvu-i-izvodi-seksualni-cin-na-oltaru

 

U to ime,

 

Rascereci popa na krst

Siluj mladu djevicu

Popišaj se na raspece božje

Ocrni ime Hristovo, pocjepaj „svetu“ knjigu laži

Slavi ime Djavolje

Ne daj ta te pljuju

 

Poštuj kad te mrze

Jebi casu sestru

Onda joj glavu otkini

Poseri se u ispovjedaonicu

Slušaj Bethor-a i zlo

I rijeci što Mikica izrice

Mrzi sve što drugi vole

Ukradi crkveni prihod

 

Parkiraj pred crkvenom kapijom

Povrati na ulazu crkvenom

Ne ljubi ruku popa

Pljuni ga u lice

Odnesi mu cipele s' praga

Razbi mu prozor

Slušaj potonju

Okreni krst naopako

Omrsi se na vaskrs

Nemoj nikada da postiš

Žderi k'o svinja, jebo te bog

 

Sruši spomenik

Zapali groblje

Izlaj se na Božje slovo

Slušaj crni metal

Ubi komšiju

Sa kocom što prije

Mater mu jebem

Šugavo dubre

 

Loci po saranama

Jauci po slavama

Ave satanas

Gloria satanas

Gloria luciferi

Gloria belial

Gloria bethor!!!!

  • Upvote 7
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma kongres o menopauzi i involutivnom hipogonadizmu. Srecom danas je drugi dan pa je sve trajalo krace. Redak skup da se nadju endokrinolozi, ginekolozi, urolozi, psihijatri...

Zakljucak urologa: 95% muskaraca masturbira, kontam da su tih 5%Fapstronauti, Bog da im dusu oprosti od kad Schneider ode u Fapstronaute nestade covek sa foruma :haha: a samo 65% zena masturbira. Kako je bilo dosta zena bas u menopauzi ovaj vickasti urolog ih je ubedjivao zasto i kako bi to trebalo da rade, ako to vec ne rade. Car :haha:

Zakljucak endokrinologa: Visoki muskarci pre obolevaju od osteoporoze, dijabetesa, kardiovaskularnih bolesti za razliku od nizih koji zive duze. Zato moraju da vode vise racuna da se ne ugoje jerbo ce ih sve ovo brze stici, dok nize sve to stize sporije.

Muski lobi u medicini inace se protivi reci andropauza koja je pandan menopauzi, jer smatraju kod muskaraca nema pauze, tako da se razvilna i diskusija o polnoj ravnopravnosti.

Eto ubacih nesto smesno i korisno, u svakom slucaju bedak je sto i ljudi van medicinskih krugova ne znaju za ovakve skupove... meni je bilo dosadno samo u toj pauzi kad se javih na forum jerbo je jedan kolega tako fail-ovao da mi je bilo zao da ga slusam, morala sam da se iskljucim :haha:

 

@ITF treba da se javi Vlaja Buraz ipak se njegov blog zove "gurao sam sire stvari u uze" :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...