Jump to content

Fear and Loathing in YUMETAL


Face Of Melinda

Recommended Posts

@ITF treba da se javi Vlaja Buraz ipak se njegov blog zove "gurao sam sire stvari u uze" :haha:

Гурао сам И шире ствари у уже ствари.

Реченица изговорена неколико пута у пригодним ситуацијама (које углавном нису имале везе са сексом, док фразу нисам кренуо користити као пародију пародије) прије него што је постала име блога.

:bigblue:

 

Иначе, први пут отворих ову тему, не знам ни зашто. Управо прочитах муметал тему о Српском филму, сјетих га се пошто сам у неком филмском режиму (лоших филмова). Прије који дан сам погледао Педесет нијанси сиве а прије тога и актуелни "кино хит" Љубав 3Д, овај први сам већ обрадио у тексту те планирам и други, а поводом тога ми је пало на памет да се подсјетим још неких сличних комада - морам поново погледати Романсу Икс.

Српски филм нисам гледао, а мислим да сад не бих ни могао, али има одличне писаније на припадајућој теми.

 

А немам појма шта се дешава на овој теми.

:bigblue:

 

Има ли овдје икога да иде по бувљацима?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Српски филм нисам гледао, а мислим да сад не бих ни могао, али има одличне писаније на припадајућој теми.

 

А немам појма шта се дешава на овој теми.

 

Има ли овдје икога да иде по бувљацима?

 

- ima ima, pogotovo od momenta kada se rogozub ukljuci tamo negde pretkraj

 

- ne desava se nista sto bi se moglo opisati kao nesto

 

- idem par puta godisnje na najlon, uglavnom kupim mekiku

Share this post


Link to post
Share on other sites

koji buvljak preporučuješ?

Сваки на којем се може наћи нешто занимљиво.

:bigblue:

Мени је најдражи онај у Манхајму, ал' "брегови су остали за нама".

Идем овдје у БЛ редовно, а питање се заправо односи на Београд: бићу тамо пар дана па ми је у плану да обиђем Бубањ поток (субота) и Земунски (недјеља)... Има ли још нешто да се истиче на том подручју?

 

hah, ja nesto bas cesto po ovim pancevackim, novi-stari, stari je daleko zanimljiviji...

Ово?

http://www1.picturep...img/8359839.jpg

Којим даном шта буде у Панчеву?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ово?

http://www1.picturep...img/8359839.jpg

Којим даном шта буде у Панчеву?

 

da da, to je stari, on je svake nedelje, ovaj novi radi svaki dan osim ponedeljka. treba doci ranije, posto vec pre 12h pocinju da se pakuju.

 

na stari treba da ides kad je lepo vreme, ima vise ljudi a i nije za ici kad je mokro, posto supci nece nista da srede, blata do kolena.

Edited by LoveHateLove

Share this post


Link to post
Share on other sites

To kao kad bi se pravio danas Mesam u nekoi diskoteci, dje ce gro publike biti klincuria koa zivi modernim laifstailom

 

Naravno da ce Seka i Dara Bubamara biti masnim, velikim i debelim slovima

 

A na primer Milance Radosavljevic i duet Bosa Ovuka i Rade Bogicevic nedje pri dnu

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...