Jump to content

Fear and Loathing in YUMETAL


Face Of Melinda

Recommended Posts

Utorak u periodu od pola 12 do pola 2 recimo.

Za Žarkova i Miljakovac 5 ne znam, al' za Slaviju i Brdo znam definitivno da je nestalo, možda je Slavija eventualno gurala na generator :)

Jedino ako pod brdom ne mislimo na neko drugo fejk brdo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo se zaista desilo pre manje od 10 minuta. Sedim kući i slušam muziku.

Čujem zvono na vratima. Otvaram a ispred mene stoji devojka koja je cela istetovirana i ispirsovana i kaže sledeće: "Izvinjavam se što smetam, ali čuda sam muziku." i :"Imala bih jednu malu molbu, znate ja sam komšinica iz susedne ulice i upravo mi se rodila sestričina i pošto nemamo alkohola zamolia bih vas da mi date (pokazuje prstima tipa naprstak alkohola tek za jednu čašicu rakije) malo alkohola da možemo da proslavimo dok ne donesu ostatak pića večeras.

Gledam je onako bledo i iznenađeno, pristojno kažem da nemam alkohola kod sebe i da želim sve najlepše njenoj novorođenoj sestričini. Zatvorim vrata.

Nije još izašla iz zgrade i ide od vrata do vrata i pita za alkohol. Its one of those days. :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sekli penise penise, pre rezanja vratova na poslednjem videu na El blog del narco. Nesto mi nije leglo, koji sam kurac gledao veceras... Jebo me Kuruz, uzeh vinjak da se povratim...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...