Jump to content

Fear and Loathing in YUMETAL


Face Of Melinda

Recommended Posts

e jbg, kad bi svi tako "bogati" to radili, bilo bi 10 miliona Lenjina u Rusiji a ne jedan. Nije bio siromašan ali to nije ključno, danas nemaš ljude ni spremne da malo robijaju kao Trocki i Lenjin, kamoli nešto drugo. A oni nisu bili akademska levica ušuškana u svoje fotelje, fejk levica, nego malo robija, malo Sibir, malo na uici lepe letke, zamisli Jova Bakića da rastura letke i ostalu propagandu, sve salonski tipovi, a oni pravi nikad nisu ni bili na univerzitetu. Marksa je jurila služba, krio se pod lažnim imenima, jedva sastavljao kraj s krajem, Engels mu je pomagao, pazi da j emogao da radi na nekom univerzitetu. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najjace sto sam te prozvo za los uzorak a ti si uzvratio u sledecoj poruci sa "ima jedno selo u Hrvatskoj..."

Zemljotrejs, urnebejs

Hahahaha definicija statistike ti kida

Bukvalno uvreda za inteligenciju, ne mogu odgovorim nista vise stvarno, sve si u pravu, idi srusi kapitalizam 😄

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dimone o čemu ti, ko da si me pito jesu li Firenca i Dubrovnik statistički uzorci, dakle reko sam društvena laboratorija. Kapitalizam je prvo bio u jednom gradu, pa dva grada itd, pa se proširio na kontinent. Što tu ne primeniš statistiku. Primenio sam je gde treba

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bato, je l' istina da su likovi iz Sjetla koji su par blokova proglasili za autonomnu (komunističku) oblast posle 2 dana ostali bez hrane, i da su lokalni drugovi preuzili "vlast" i počeli da reketiraju redom?

Lepo kaže onaj članak koji si postavio u onoj društvenoj temi - u levici je problem. Oni su nesposobni, a fašisti su se umili i spremili za novu borbu.

spacer.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

kakva levica u Sijetlu, to su američki picopevci

oni pokušavaju bez materijalnih osnova da grade komune, naravno da će propasti

čak i očekuju spontano okupljanje u proteste dok desnica bukvalno namešta i finansifra sve proteste

čuveni astroturf fura desnica na sve strane, ima gomilu keša da se lažno predstavi kao spontana, anti-establišment, a ono sve fejk

ništa ja ne očekujem od američkih levičara, kao što rekoh, držim se Trockog - kapitalizam će srušiti malograđanski egoisti a ne socijalistički heroji

spacer.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

On 6/11/2020 at 10:34 PM, VoivodBG said:

Mighty Boosh izbačen sa Netflix šeme zbog blackface

Ovi Ameri su skroz poludeli, prvo HBO skine Gone With The Wind, pa su onda počeli da ukidaju određen Magic The Gathering karte, i sada najebao Mighty Boosh i The League of Gentlemen zbog Papa Lazaroua, ludilo i neverica. 🤩

Baš sam hteo ovih dana da kukam na to :haha:I Little Britain isto najebao, doduše oni su se već malo direktnije sprdali.

Mighty Boosh baš pre par nedelja uzeo da gledam prvi put. Genijalna serija. Ako sam dobro skontao, skinuta samo zbog Spirit of Jazz lika. Isto kao i Lazarou, primer super glume, ali je neki mozak to uspeo da poveže sa izvornim uvredljivim blackface-om i eto, ćaozdravo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

On 6/18/2020 at 10:06 AM, Angelystor said:

Baš sam hteo ovih dana da kukam na to :haha:I Little Britain isto najebao, doduše oni su se već malo direktnije sprdali.

Mighty Boosh baš pre par nedelja uzeo da gledam prvi put. Genijalna serija. Ako sam dobro skontao, skinuta samo zbog Spirit of Jazz lika. Isto kao i Lazarou, primer super glume, ali je neki mozak to uspeo da poveže sa izvornim uvredljivim blackface-om i eto, ćaozdravo.

Nisam gledao Little Britain, i sada videh da onaj ćelavi tip iz Dr. Who glumi u toj seriji, malo mi deluju gadno iz ovih par snimaka što sam gledao na youtube, ali kada budem u tom raspoloženju skida se.

Da se razumemo da Gone With the Wind jeste proizvod svoga vremena jeste, ali to se ne rešava time što skloniš film sa platforme, nego lepo pred početak filma kao što su Warner Brothers uradili sa starim Looney Toons gde imaju onog crnca ili neke rasističke ispade, ovo je proizvod tog i tog vremena, ne želimo nikoga da uvredimo i hvala vam što razumete. Ćao.

Na ovaj način samo pospešuju jebenu auto cenzuru, jedva čekam kada počnu na svim striming servisima da seku i uređuju filmove koji imaju golotinju (ovo je već Disney uradio sa Tom Henks-ovim filmom 😆) ili psovke ili bilo šta što će ne daj bože nekoga uvrediti, pa će biti ko Deda Ridley kada izbaci xy verziju Blade Runner, neće se znati šta je stvarno a šta remiks.

Mighty Boosh su imali i onog Rudy gitaristu, i to je kao Mexican black face, ali da budemo iskreni ta serija ne pretenduje da izvređa nekoga, humor je super, vidi se da poznaju dobro muzičku istoriju, što i pokazuju sa referencama i svirkom u pesmama koje idu tokom epizoda. Nađi i žive nastupe i oni su poprilično zabavni i blesavi.

Videh sada da je BBC izbacio jednu epizodu Faulty Towers jer je isto korišćen neki termin za crnce pežorativno, aman ljudi!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ispravljaju retorički jer neće komunistički. Crnci i dalje skapavaju, al bitno da nema ružnih reči. Ali ne treba njima pravednički stil nego supstanca.

Sve u svemu, mi dolazimo. Za Kuruza ću intervenisati da ne završi na terazijskoj banderi, al verovatno će morati da se obreže.

Share this post


Link to post
Share on other sites

On 6/20/2020 at 8:59 AM, VoivodBG said:

Nisam gledao Little Britain, i sada videh da onaj ćelavi tip iz Dr. Who glumi u toj seriji, malo mi deluju gadno iz ovih par snimaka što sam gledao na youtube, ali kada budem u tom raspoloženju skida se.

Da se razumemo da Gone With the Wind jeste proizvod svoga vremena jeste, ali to se ne rešava time što skloniš film sa platforme, nego lepo pred početak filma kao što su Warner Brothers uradili sa starim Looney Toons gde imaju onog crnca ili neke rasističke ispade, ovo je proizvod tog i tog vremena, ne želimo nikoga da uvredimo i hvala vam što razumete. Ćao.

Na ovaj način samo pospešuju jebenu auto cenzuru, jedva čekam kada počnu na svim striming servisima da seku i uređuju filmove koji imaju golotinju (ovo je već Disney uradio sa Tom Henks-ovim filmom 😆) ili psovke ili bilo šta što će ne daj bože nekoga uvrediti, pa će biti ko Deda Ridley kada izbaci xy verziju Blade Runner, neće se znati šta je stvarno a šta remiks.

Mighty Boosh su imali i onog Rudy gitaristu, i to je kao Mexican black face, ali da budemo iskreni ta serija ne pretenduje da izvređa nekoga, humor je super, vidi se da poznaju dobro muzičku istoriju, što i pokazuju sa referencama i svirkom u pesmama koje idu tokom epizoda. Nađi i žive nastupe i oni su poprilično zabavni i blesavi.

Videh sada da je BBC izbacio jednu epizodu Faulty Towers jer je isto korišćen neki termin za crnce pežorativno, aman ljudi!

Ni ja nikad gledao LB. Matt Lucas mi deluje kao kul tip, znam ga iz Shooting Stars pre svega. Dok mi Walliams iz nekog razloga vazda bio odbojan. Ali da, i meni generalno malo gadno delovao LB iz ono klipova što videh i nikad mi nije ušao na neki shortlist za gledanje. Sad bih gledao više iz inata nekog :haha:

U pravu si za Boosh, zaboravio sam na epizodu sa braćom u pustinji. Da li stvarno postoji izraz Mexican blackface? :haha:Sve  u svemu, mislim da njima tu ni na kraj pameti nije bilo da vređaju nekog. Ali, objasniti to ljudima je teško. Fora je i što eto, sada je više faktički nemoguće da imaš u seriji Spirit of Jazz ili Papa Lazaroua. Svodi se komedija polako na to da treba da pišeš fore i da razmišljaš da nećeš nekog time da uvrediš. Jebeš to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svima sam se osvetio samo tati nisam, on je....

Uvek sam se pitao sta je to sa bugarasima, tj bugarskim fanovima, i pri tome ne mislim na gi, ga , gu bugarasku Rados Bajic ekipu, nego na prave cigojnere...

zasto se toliko pale, palili su se i palice se na Vlada Kalembera? Meni je jasno zasto se ja palim, ali da se Dimon sid pali, ja bih se zapitao. Kao sto sam i zapitan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

On 6/24/2020 at 7:25 AM, Sreta said:

 

zasto se toliko pale, palili su se i palice se na Vlada Kalembera? Meni je jasno zasto se ja palim, ali da se Dimon sid pali, ja bih se zapitao. Kao sto sam i zapitan.

Pališ se ti na Dimon Sida, al' neš jebat, probaj nekom bugarašu da daš bonu.

Ti nisi kockar ali gubiš!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alo Boromire, prijatelji smo, barem sa moje strane. Kakav si Nazgul. Ja bih voleo da si ti veci od Trlaje, ali...  Polizes mi jaje!

Idi sviraj Wishbone Ash, sta mlatis praznu slamu... Jos ce ispasti da sam te ja terao da plivas u blatu. Mali veseljace.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...