Jump to content

2016.04.05. *Dom omladine, Beograd* Death DTA, Obscura


VoivodBG

Recommended Posts

Ni meni nije jasno kako takav bend zvuci bez veze uzivo.

 

 

Dođem na temu da vidim kako je bilo na koncertu, zateknu me postovi o čepovima za uši. Jebem te, metale.

 

Bolji ti bude zvuk metala sa cepovima jer su odlican ekvilajzer - odseku prstece visoke tonove a dobro pojaca srednje i bassove. I bez toga, glupo je ne koristiti ih jer zdravlje je na prvom mestu. A jos ako imas tinitus malo je retardirano da se ide na svirke bez toga.

 

Mozda ne bi bilo lose otvoriti temu; Cepovi za usi - user experience i preporuke xD

Edited by Phallusifer
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

zvuceli su kao govno oba puta na brutal assaultu, mozda ni tu nisu imali svog tonca :D

 

Za ono 2013 kazu da je bilo lose zato sto su lose bili spremni i navezbani, znaci njihova krivica.

 

Ajd videcu ove godine pa cu ti javiti kako je zvucalo. :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za ono 2013 kazu da je bilo lose zato sto su lose bili spremni i navezbani, znaci njihova krivica.

 

ja mislim da je to njihov problem najveci. stalno menjaju ekipu pa ne postoji nikakav kontinuitet, ne postoji chemistry

Share this post


Link to post
Share on other sites

E pa vidis, malo ti losa informisanost.

 

Prvi album Retribution su izdali 2006 godine. 2007 su prvi put svirali u Srbiji sa Agonize iz Bosne.

2009 su svirali sa Kanibalima.

 

 

To baš davno beše, nemam kartu, a drugari iz DaggerSpawn-a su me i podsetili da su i oni tada svirali sa Obscurom, ja sam totalno zaboravio na njih tada, verovatno nisu ostavili neki poseban dojam, Dagger je bio super, Agonize takodje dobar.

 

Da za prvi album sam se istripovo, mislio sam da im je Cosmogenesis prvi, ovaj Retribution ni nemam jbg.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ајде овако и ја по неку да прозборим овде, јес да мало касним, ал имао сам паметнија посла.

Ситуација је следећа, причао сам мало са Стефаном после концерта, много добар лик, и ја га разумем.

 

...lošeg zvuka :mhihi:

Ali ja stvarno ne razumem u čemu je problem, vidi se da dobro sviraju, to ne sporim, ali ne mogu da verujem da treći put sviraju kod nas(jbt setih se da sam ih gledao još 2008-e kad još nisu ni album imali, drugi put sa kanibalima) i opet imaju krš zvuk, pa jbg ako je do njihovog tonca, šta ga koji qrac još drže, pa neka im je i rod najrodjeniji...

 

Што се тиче тона, Обскурин тон је радио тонац Ђед ДТА-а.

Цитирам Штефијев одговор када сам га питао за тонца и зашто их је ујебао за звук ( пошто су Ђед много чистије звучали, перфектан тон скоро ) : ''He is an old school guy and he doesn't really understand what we're doing here"

 

zvuceli su kao govno oba puta na brutal assaultu, mozda ni tu nisu imali svog tonca :D

 

Што се тиче снимка са брутала рекао ми је да је била напета ситуација у бенду у то време, те да из тог разлога нисy стигли да увежбају и да је то њихова кривица.

 

Питао сам га још пар ствари, између осталог и за Некрофаџист. Каже да живи на сат времена од басисте али мисли да од целе те приче нема више ништа ( очигледно).

 

Обскура као људи су цареви, блејали скоро цело време после наступа са фановима и причали, фантастични ликови.

О наступу је сувишно говорити, одлично увежбано, сетлиста наравно могла је бити дужа.Фантазија од концерта ( минус знојаве ретардиране длакаве металчине у шуткама који просипају пиво по поду и падају по истом, ништа ново ,али Куруз је 100% у праву што се тиче металаца ).

Господин са слике испод ми је најавио долазак бенда догодине па ћу га држати за реч у нади да ће мало дуже свирати.

 

12939687_1244974872198098_1894132545_n.jpg?oh=05f9147c81ea638680fc5049c0d71ef6&oe=57090258

 

поззз

Edited by PajatheTrut
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gde imaju da se kupi ti cepovi? Sutra punim 36, kapiram da je krajnje vreme da se ponasam u skladu sa godinama...

 

Meni vec kasno za te cepove, jbg. Osjetim nenametljivo, ali konstantno zujanje u usima. Kad sam sam u praznoj sobi, kad je tisina, cujem zvuk tisine (ili sto bi Simon & Garfunkel rekli "The Sound of Silence", iako mislim da nisu na to mislili).

Sta da se radi, ako nekad i ogluvim, neka kazu "Vidite li onog? On je ogluvio zbog heavy metala." :rockdevil:

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...