Jump to content

2016.04.05. *Dom omladine, Beograd* Death DTA, Obscura


VoivodBG

Recommended Posts

12273629_1265508346808255_3579079667692210177_o.jpg

 

MH Concerts & Serbian Hellbangers

ponosno predstavljaju:

 

DEATH DTA + Obscura

05. april, Dom omladine, Beograd

 

EUROPEAN THOUGHT PATTERNS - TOUR 2016

 

Nikada scena nije prežalila preranu smrt tvorca i ultimativnog vladara Death Metal zvuka, nikada nije i sigurno je da nikada neće!

Odlaskom legendarnog Chuck Schuldinera ostala je praznina koju niko nikada nije uspeo da popuni i večni krik mnogih koji su ostali gladni i žedni njegovog maestralnog dela.

 

Baš zhavaljuući svim tim nepreglednim armijama poštovalaca širom sveta, nakon više godina razmišljanja i planiranja stvoren je DEATH DTA. Bend sačinjen od najbližih prijatelja i saradnika Chuck Schuldinera. Ekipa vrhunskih muzičara rešena da fanovima ponudi žive izvedbe besmrtnih hitova legendarnog benda i da ujedno na taj način oda počast preminulom prijatelju i kolegi.

DEATH DTA koji će ponosno uzdići čuveni logo benda DEATH iznad bine Doma omladine Beograda biće:

 

- Steve di Giorgio (Death, Testament, Sadus)

- Gene Hoglan (Death, Testament, Dark Angel)

- Bobby Koelble (Death)

- Max Phelps (Cynic)

 

Čast da upotpune i na pravi način otvore ovaj koncert dobili su fantastični Technical Progressive Death metalci OBSCURA iz Nemačke koji će promovisati njihov novi album Akroasis koji se u prodaji očekuje 5. februara naredne godine, a izdavač je Relapse Records.

 

 

ULAZNICE:

Ulaznice u prodaji od 20. novembra:

2.000din – akcija do 20. decembra

2.600din – cena od 21. decembra

3.000din – cena na dan koncerta

 

 

Facebook event

 

Last.fm event

Edited by Lou

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neka, sačekaću ja Death 3: The Return, nastup sa Chuck-ovim hologramom

 

ja bih ti preporucio da odes.

 

da citiram sebe nakon brutal assaulta

 

"prvih 5 minuta sam se bas glupo osecao sto gledam ovo. nekako sam previse emotivno vezan za ovaj bend i za Chucka (no homo) da bi mi bilo svejedno da slusam ove pesme bez njega. ali nakon sto se DiGorgio dosta nespretno obratio publici i pricao kako je ovo tribjut i sve to, onda mi je bilo kul. valjda mi je trebala potvrda da nije neka prevara, ne znam.

 

sto se tice svirke, bukvalno nije mogla bolja da bude. svi ubijaju, narocito gene, koji realno toliko debeo i mator moze idalje svakog death metal bubnjara da pojede. Svirka je takodje bas lepo potvrdila koliko su Death bili ispred vremena i koliko to idalje moderno zvuci danas i naravno koliko su bolje pesme i riffovi od 99.9 posto danasnjeg death metala. bio sam jako zadovoljan."

 

tj kad odgledas uzivo, vrlo ti je jasno da stvarno nije nikakav jadan money-grab i da iskreno ovo rade da bi mladji svet mogao da cuje ove pesme uzivo i da sire the gospel of chuck.

 

kad uporedis sa nacinom na koji neki drugi bendovi kao Thin Lizzy rade turneje bez glavnih clanova, ovo je 20 puta gotivnije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

azal@

Više bih na ovo otišao jer mi je retka prilika da gledam Hoglana live. A za širenje gospela, ne znam koliko će to kod nas da bude kad bi ionako došla samo publika koja zna za Death. Drugo, mislim da je za ovo baš bitno i prostor da bude kako treba kako bi sve zvučalo jasno, a ja sa Domom nemam takvog iskustva.

 

Da mi naleti tako na festivalu, a da nema šta drugo, ispratio bih, što da ne, ali ovako direkt mi se ne daju pare.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neka, sačekaću ja Death 3: The Return, nastup sa Chuck-ovim hologramom

 

Jbg. onda možeš i kod kuće(dvd,vhs..) da gledaš!

Iskreno i ja sam bio protivnik čitavog ovog projekta, ali kad čujem iskustva onih koji su bili na koncertima i da se uvek na početku svirke predstave kao tribute bend, smatram da je ovo onda verovatno najbolja moguća zamena za veličanstvo zvano DEATH!!!

 

Ko ne dodje na ovo, a voli Death, pa makar i samo Crystal Mountain, Symbolic i Philosopher

 

SISA!

  • Upvote 3
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

У потпуности се слажем са анђелистором. 2 иљаде за трибјут бенд је превише пара а и да је мање не би ишао. Нико не доводи у питање да су све то врхунски музичари и да свирају феноменално али овај бенд више не постоји. Пре ћу седим кући и уживам у Шулдинеровим албумима него да плаћам да би гледао трибјут бендове па без обзира ко свирао у њима. Без Чака све то сувише смешно и комерцијално изгледа.

  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cena karte je standardna za koncerte poslednjih par god. voleo bih i ja da je niža, ali jbg.

 

Ok poštujem stav onih kome je ovo njesra, ali ne može se ništa promeniti, ovo je ipak najbolja moguća zamena, po meni je jedino opravdanje da je neko već gledao Death dok je Chuck još uvek bio živ!

Share this post


Link to post
Share on other sites

У потпуности се слажем са анђелистором. 2 иљаде за трибјут бенд је превише пара а и да је мање не би ишао. Нико не доводи у питање да су све то врхунски музичари и да свирају феноменално али овај бенд више не постоји. Пре ћу седим кући и уживам у Шулдинеровим албумима него да плаћам да би гледао трибјут бендове па без обзира ко свирао у њима. Без Чака све то сувише смешно и комерцијално изгледа.

 

pare uglavnom idu cakovoj kevi i u dobrotvorne svrhe onoj fondaciji sto se brine finansijski o bolesnim muzicarima koji nemaju regularno zdravstveno kao sto cak nije imao

Share this post


Link to post
Share on other sites

imao bih i ja neku moralnu delimu da je ovaj lik sto imitira Caka kupio neku vilu u santa barbari od ovog, ali cinjenica je da to nije takva prica i da digorgio verovatno idalje zivi u nekoj supi u juznoj karolini.

 

dobiju oni neke pare svakako, ali vecina kinte ne ide njima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa to. ista prica kao annihilator. da nisam kupio kartu pola godine unapred ne bih isao.

 

2000 je skroz ok da platis za neku ofucanu verziju benda iz detinjstva :D

I ja sam hteo da idem, ali mi bilo preskupa ta kasnija cena, a nisam bio uzeo pre kartu. A sto je najgore, bila mi uskocila opcija u zadnji cas da odem na Annihilator za soma, ali nisam mogao zbog posla, jbg kad te nece nece :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

У потпуности се слажем са анђелистором. 2 иљаде за трибјут бенд је превише пара а и да је мање не би ишао. Нико не доводи у питање да су све то врхунски музичари и да свирају феноменално али овај бенд више не постоји. Пре ћу седим кући и уживам у Шулдинеровим албумима него да плаћам да би гледао трибјут бендове па без обзира ко свирао у њима. Без Чака све то сувише смешно и комерцијално изгледа.

 

A Obscura, to nista?

 

A vec si odgovorio, nesam video. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...