Jump to content

2016.07.07-10. *Petrovaradinska tvrđava, Novi Sad* EXIT 2016


Talvi

Recommended Posts

ta svirka sa osam pesama je bila na Maryland Deathfestu i kao što vidite, svirali su negde usred bela dana :haha:

 

i na Belgrade Calling-u oni su tehnički bili predgrupa, na Exitu su oni headliner tog dana, nema potrebe za panikom

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nerealno. GOLD VIP (VIP za sve dane) košta 30.000 RSD, a ja sam DOBIO dva komada.

Nema ništa što me zanima (nema Maidena :bigblue: :bigblue: ), tako da sam poslao kevu i burazera na neke budalaštine čisto da odu malo da đipaju.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nerealno. GOLD VIP (VIP za sve dane) košta 30.000 RSD, a ja sam DOBIO dva komada.

Nema ništa što me zanima (nema Maidena :bigblue: :bigblue: ), tako da sam poslao kevu i burazera na neke budalaštine čisto da odu malo da đipaju.

 

Kakav li ce tvoj zivot biti kad ne bude Maidena?

  • Upvote 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

gari strucno probo egzit. mislim da je sve rekao. http://pescanik.net/exit-volontiranje-za-moloha/

A sad je jedan od celnika egzita clan upravnog odbora rts. Hvala Vucicu :haha:

 

Nerealno. GOLD VIP (VIP za sve dane) košta 30.000 RSD, a ja sam DOBIO dva komada.

Nema ništa što me zanima (nema Maidena :bigblue: :bigblue: ), tako da sam poslao kevu i burazera na neke budalaštine čisto da odu malo da đipaju.

I koliko se secam neke sendvice za dz i ne moras nikad da kupujes vodu i imas pristup peistojnijoj klonji kao i vip klubu gde uzivo moz do mile volje da gledas kako ce nebitni strrendzeri da sheve srpske prepicke koje se kikocu na koka kolu i njihov akcenat. Reci, zar ne vrede svaki dinar?

 

Znaci te gold vip ulaznice od trijes hiljada sa kojim izgleda nemas nista posebno idu kao alva vidim :haha:

Ne znam nikoga ko ih je kupovao, delilisu ih za dz pred otvaranje, valjda od muka da im vip ne bude prazan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...