Jump to content

2016.04.18. *Dom omladine, Beograd* Decapitated, Hate, Thy Disease + TBA


azal

Recommended Posts

Pa da probamo nešto novo :)

Svi koji podele sliku eventa na svom profilu učestvuju u izvlačenju za free ulaznicu za ovaj mini festival. :) Ukupno delimo tri ulaznice.

Znači - klik na sliku eventa, share uz poruku "Podeli i osvoji ulaznicu" i to je to.

U subotu uveče ćemo nasumice odabrati pobednike (jednog srećnika ili srećnicu biramo mi a druga dva biraju članovi benda Thy Disease).

3.. 2.. 1.. Go!

 

Link do eventa: https://www.facebook...77141782387024/

Edited by [Nocturno]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stvarno su masina, nijedan njihov koncert koji sam sada pogledao ma nije razocarao niti bio mlak.

Hate je takodje monstruozno dobar bend. :-)

Thy Disease i Krysthla (ili kako se vec pise) su isto bili dobri, gruvacki. :-D

 

HOMO SUM AND HATE HUMANITY!

Share this post


Link to post
Share on other sites

prve tri predgrupe nisam gledao

 

Hate bili solidni, ništa više od toga

jašu Behemoth talas i očigledno ne nameravaju bilo šta drugo da rade

zvuk im bio muljav na početku, posle bilo bolje

 

Decapitated rašili, baš sam oduševljen

zabavnije je uživo nego sa diska

 

super ekipa bila na koncertu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar koncert bio, zvuk sasvim solidan na Hateu i Decapitatedu, prva dva(tri?) benda sam propustio, Hate već počeli kad sam ja stigao, minusi za oba benda idu za izbor pesama, i hate i decapit. imaju u svom katalogu pregršt odličnih stvari, a baš su forsirali pesme sa poslednjih albuma, šteta. Ali ok bitno da su odlično zvučali i da se nisu napanjili, već je zvuk bio sasvim pogodan za tu veličinu prostora.

 

Pozdrav za Nocturna što nam je ovo priredio, takodje pozdrav za Drogarita i naravno Hellsarmu :rockdevil::blek::rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni je i dalje nejasno kako neko od benda koji je promenio maltene celu postavu i značajno izmenio pravac svirke očekuje da se forsiraju stari albumi

 

normalno je da idu poslednja dva albuma primarno, starije šta uleti - uleti, i ja bih isto tako radio

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni uvek bude smesno koliko se ljudi prze na Spheres of Madness, kao, konacno nesto oldschool, a to im je realno naj fear factory, sve samo ne old school pesma.

 

ali nema veze, sa drugog albuma, vozi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...