Jump to content

Albumi godine


Demon Seed

Recommended Posts

Ma ne valja to da se ne ponavljaju bendovi, tako sam ja krenuo pa se smorio, nego apsolutno koji je album najbolji, koliko god bolno bilo za pojedine godine :D

Ja sam za 1995. imao 4 komada, al' ne ovo da trpaš sve albume high profile bendova za tu godinu i da gledaš po vikipediji, nego 4 baš 10/10 albuma. Battles in the North, Panzerfaust, Once Upon the Cross, Wolfheart su možda lepi albumi, al' toliko dobri baš nisu, da ne zalazim u Kinga, pa ni Slaughter of the Soul, ne mož se porede sa Symbolic i Draconian Times gde je svaka sekunda savršena...

 

 

krenuo sam da pravim ovu listu, ali sam shvatio da bi mi mozak implodirao da pokušam da odaberem najbolji album iz 1995, pa sam odustao

 

ajd kaži oko kojih se albuma premišljaš za tu godinu, baš me zanima, Slaughter, Storm of the Lights Bane, Written in Waters..?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajd, imaću u vidu da ga vrtim opet, al' više puta sam počinjao Deicide diskografiju i već dok dođem do njega, smori me totalno xD

 

a i ti sa tim top x, možda kad bi moglo 30 albuma da stane u top 3 :D

 

Pa ja ne znam šta treba Benton i ekipa da su uradili na tom albumu pa da može da priđe prva 3 MA, ili nekim Death albumima. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajd, imaću u vidu da ga vrtim opet, al' više puta sam počinjao Deicide diskografiju i već dok dođem do njega, smori me totalno xD

 

a i ti sa tim top x, možda kad bi moglo 30 albuma da stane u top 3 :D

 

Pa ja ne znam šta treba Benton i ekipa da su uradili na tom albumu pa da može da priđe prva 3 MA, ili nekim Death albumima. :D

 

Ako cu da biram top 3 DM albuma i da ne ponavljam bend, to bi bili MA, Deicide i Death.

Ali note the key word: meni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako cu da biram top 3 DM albuma i da ne ponavljam bend, to bi bili MA, Deicide i Death.

Ali note the key word: meni.

 

Viš ja generalno nešto Deicide ne obožavam, možda je to. Kad krene da struže, sve mi dođe isto. Cannibal Corpse za klasu bolji (odabrani albumi :D). Eto meni bi možda bili MA, Death, CC, valjda nisam zaboravio neki ogroman bend xD

 

razume se keyword :D

 

Jedini savršen za tu godinu je Symbolic

 

što se death metala tiče, slažem se

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...