Jump to content

Izbori


Talvi

Izbori 2023.  

35 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

ja ću da pišem ugovor

 

nađoh neki klip od pre tri godine

Radulović je istu priču pričao i pre nego što je ušao u vladu

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=P6B-HmynSqU

 

Priča isto za poreze i namete. Ali za plate i penzije se složio da treba da se zamrznu ili smanje i oko otpuštanja radnika iz javnog servisa, a ne pominje koje radnike (nema parazita).

Share this post


Link to post
Share on other sites

čak smo se i sreli s njim u jednom predmetu pre tri godine

ali bilo je nešto jednostavno, a i ja sam tada tek stigao, pa se ne sećam kakav je bio

 

Priča isto za poreze i namete. Ali za plate i penzije se složio da treba da se zamrznu ili smanje i oko otpuštanja radnika iz javnog servisa, a ne pominje koje radnike (nema parazita).

 

gde u klipu? gledao sam na preskoke

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa premotavaj na te delove gde on priča, nema ni pet minuta ukupno samo da on priča, sad ću ja da premotavam i da ti dajem satnice, boli me :D

 

http://www.vice.com/rs/read/pitali-smo-vice-redakcije-sta-misle-o-vucicu-cedi-i-palmi-na-osnovu-njihovih-slika

Konačno je još neko shvatio da je Palma - kingpin iz spidermana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa kad nemaš dovoljno para za kartu ne znači da treba da je platiš slatkišima, nego ti treba toliko koliko imaš plus ostatak koliko ti fali. Znači kad kaže nije dovoljno, treba to sprovesti i još preko toga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

vidim da u svim novinama naglašavaju da ugovor o privatizaciji Železare ima preko 1000 strana

otvorim ugovor, ono oko 60 strana sa odredbama ugovora i onda preko 1000 strana sa popisom i fotografijama imovine koja je predmet prodaje

još je ugovor napisan na tri jezika, tako da bi ono što tamo piše stalo na 20 strana da je napisan samo na srpskom

 

jebem ti novinare

Edited by Underkuruz
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Radulovic treba da nauci vesto da kamuflira napade na protivnike i da odgovara na optuzbe. Mora da nauci da nekako uspe da se dotakne teme u kontekstu prozivki, ovako samo deluje kao da je dosao da optuzuje. Pitanje o migracijama on odma udri po Andreju Vucicu :D Izgleda da on ne ume drugacije, ili 0 i 1, covek inzenjer. Vidi se da on nije stvoren za to da bude politicar, on je da ga stavis negde i da radi svoj posao i da bude necujan i efikasan. Aleksandar Stevanovic iz DJB je mnogo sposobniji politicar od njega recimo i mnogo vestije pliva u tim vodama i bolje se snalazi. Bosko Obradovic je bio najkonkretniji, vidi se da je prekaljeniji i da je uspeo da dobro izdozira prozivke i program svoje koalicije. DJB i Dveri/DSS su jedine normalne opcije za glasanje na ovim izborima.

 

Nadam se da si se šalio za Dveri/DSS.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Radulović i Deveri bi trebalo da naprave prelaznu vladu, sprovedu lustraciju i ukinu hijerarhiju. Onda dolazi anarhija - za nas obećano doba.

Pa to je Radule i predlagao pa ga svi odjebali :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajmo predviđanja:

 

SNS - oko 35%

SPS, JS - od 7 do 10%

SRS - Preko 10%

DS - od 6 do 8%

Dveri/DSS - oko 6%

Čeda, Boris, Čanak - Borba za cenzus

Radulović - oko 7%

 

Svi ostali ispod cenzusa.

 

'Ајмо, прогнозе за сутра. Што се мене тиче:

 

Hah, pisali smo u isto vreme. :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

SNS oko 40%

SRS oko 10%

DS oko 10%

SPS 8%

DJB 6,5%

Dveri 5,5%

 

Ostali ispod cenzusa, što mu dođe, kad se oduzmu procenti manjinskih stranaka, negde oko 15% koje će raspodeliti ovi iznad cenzusa, što i nije tako loše jer se može desiti da psihu ne bude dovoljan samo dačić za formiranje vlade,

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...