Jump to content

Izbori


Talvi

Izbori 2023.  

35 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ja se samo bojim da nam Radulko, kako smo svi ostrašćeni, ne jebe kevu, poput Slobe, Tadića, Vučića...

Nikako mi se ne sviđa to idolopoklonstvo koje se rađa. Mnoge njegove pristalice ne govore ono što su sami zaključili, nego samo ponavljaju, kao papagaji, njegove mantre.

Dejavi.

 

Ja lično, nemam trenutno ništa krupno da zamerim Raduloviću, i mislim da će se on, pre ili kasnije pojaviti na vlasti (već je maltene postao vođa jedne opozicione struje)... a šta će posle biti? Da li je on novi Dinkić, ili novi Obrenović, ostaje da se vidi. Jedno je sigurno: Šta god da je, nije uopšte glup.

  • Upvote 3
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima Čeda još uvek svoje pristalice, ovamo na protestu bila neka grupica devojaka i par mlađih žena sa a4 štampanim parolama i oduševljavale se kad se pojavio čeda, jedna vikala i čedo oženi me, true story, posle se smejale što Obradović govori pomaže bog.

 

Ne mogu da verujem da ima debila koji tamo po twitteru seru onom Stevanoviću što je čovek upotrebio reč "otadžbina", i neki su srali i što su na stranici pokreta okačili sliku za uskrus hristos vaskrese, ja evo nisam vernik ali brate mili koliko glup moraš biti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za koga god da glasas pokajaces se, to je jedino sigurno.

 

Radule je dobro prosao samo zato sto je cela ostala opozicija smesna, pa se on tu cini kao neko svetlo na kraju tunela.

 

Ali svi su oni manje vise isti, svi se bore za vlast a posle ce vec lako. Ovde kad prodjes dobro na izborima odmah se prave zurke, okrecu prasici, sviraju gitare....kao da im je upala kasika u med (sto i jeste) a ne kao da su na sebe preuzeli jedno veliko breme odgovornosti da nas izvuku iz ovih govana u kojima se nalazimo.

  • Upvote 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja se samo bojim da nam Radulko, kako smo svi ostrašćeni, ne jebe kevu, poput Slobe, Tadića, Vučića...

Nikako mi se ne sviđa to idolopoklonstvo koje se rađa. Mnoge njegove pristalice ne govore ono što su sami zaključili, nego samo ponavljaju, kao papagaji, njegove mantre.

Dejavi.

 

Nije to idolopoklonstvo, tako izgleda zato sto su se ljudi pronasli u idejama nekog coveka koji nije ukaljan, sto je prava retkost na politickoj sceni. Kada imas Vucica sa jedne strane kao bolesnog psihopatu, u svakome bi ocajnicki trazio spas, a ponajvise u Radulovicu zato sto je nov i ima neke ideje i predstavlja svezinu i neku svetlost u ovoj tami. Sve je to produkt beznadja i ocaja kod naroda, ne glorifikuju ga ljudi zato sto ga vole, nego zato sto prepoznaju dobre namere u njemu. Radulovic je prosto drugaciji od svega sto se desavalo na politickoj sceni u poslednjih x godina i to je zato tako.

 

 

Kad ste videli da neki ministar jebe ovako pred ljudima direktora preduzeca? Jos tada je potvrdio legitimitet za sve svoje price sto fura sada, sve ovo sto sada prica to je sprovodio u delo bas u ovom klipu, to o popisu imovine za sta se zalaze, evo na delu je lika izunistavao sa tim. Prosto vidi se da je covek egzekutor, nama ne treba neki kreten koji ce da mrsi muda i da prica pametno i izgleda pametno, nama treba egzekutor, a to je Radulovic, System Cleaner

  • Upvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije to idolopoklonstvo, tako izgleda zato sto su se ljudi pronasli u idejama nekog coveka koji nije ukaljan, sto je prava retkost na politickoj sceni. Kada imas Vucica sa jedne strane kao bolesnog psihopatu, u svakome bi ocajnicki trazio spas, a ponajvise u Radulovicu zato sto je nov i ima neke ideje i predstavlja svezinu i neku svetlost u ovoj tami. Sve je to produkt beznadja i ocaja kod naroda, ne glorifikuju ga ljudi zato sto ga vole, nego zato sto prepoznaju dobre namere u njemu. Radulovic je prosto drugaciji od svega sto se desavalo na politickoj sceni u poslednjih x godina i to je zato tako.

Kad ste videli da neki ministar jebe ovako pred ljudima direktora preduzeca? Jos tada je potvrdio legitimitet za sve svoje price sto fura sada, sve ovo sto sada prica to je sprovodio u delo bas u ovom klipu, to o popisu imovine za sta se zalaze, evo na delu je lika izunistavao sa tim. Prosto vidi se da je covek egzekutor, nama ne treba neki kreten koji ce da mrsi muda i da prica pametno i izgleda pametno, nama treba egzekutor, a to je Radulovic, System Cleaner

 

A šta ako mu ne uspe "uvođenje reda"? Šta ako to uvođenje reda znači gubitak socijalnih prava stotinama hiljada građana? To što on priča je eksperiment. Dinkić je takođe imao svoje eksperimente, pa vidi kako smo prošli. A to što javno propituje direktore mi nije nešto impresivno. Impresivnije bi bilo da svakog diorektora iza zatvorenih vrata još brutalnije ispituje.

Ponavljam, nemam ja ništa protiv njega, ali bih voleo da se ljudi malo više pitaju ovakva neka pitanja. Da mu postavljaju na tribinama takva neka pitanja.

Ali mi volimo da nekog idealizujemo, uzdignemo do nebesa, i damo mu apsolutnu moć, pa onda taj uzme pa nas jebe nekih 6-8 godina.

  • Upvote 2
  • Downvote 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa i nije baš eksperiment, sve te mere koje on navodi je Orban sprove u Mađarskoj u prethodnih nekoliko godina, doduše ne znam za partokratiju ali mislim da to njima i nije bio problem u toj meri kao nama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zašto nema nikakvih političkih emisija ovih dana na nacionalnim medijima (pa i na lokalnim)?

Gotovi su izbori bili još u sredu, gomila novih stranaka će u parlament, svašta nešto interesantno bi moglo da se čuje i pita.

A opet, nastao je neki postizborni muk, koji ne razumem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako nisi razumeo muk pre izbora neces razumeti ni ovaj posle. Jeste, bas ce bolesnik da dozvoli intervjue na televizijama sa njegovim mrziteljima da ga pljuju na sav glas, dovoljno je to sto ce moci ljudi da gledaju u skupstini, mada ne bi me cudilo i da zabrani prenose skupstine kad ga budu tovarili, cak stavise ocekujem to s obzirom na njegovu psihozu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako nisi razumeo muk pre izbora neces razumeti ni ovaj posle. Jeste, bas ce bolesnik da dozvoli intervjue na televizijama sa njegovim mrziteljima da ga pljuju na sav glas, dovoljno je to sto ce moci ljudi da gledaju u skupstini, mada ne bi me cudilo i da zabrani prenose skupstine kad ga budu tovarili, cak stavise ocekujem to s obzirom na njegovu psihozu.

 

Pa dobro, to je ok.

Ali eto, ni N1, kojeg on ne kontroliše, nije se nešto pretrgao posle izbora.

Naravno da ne očekujem da će Pink pozvati Raškovićevu, Živkovića, ili Radulovića.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa šta oćeš, ubiše se od posla i cimanja u predizbornoj kampanji, sad kad su na vlasti i većina stranaka u skupštini, mogu komotno na odmore... mirni su svi barem četiri godine!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najaktivniji poslanik vladajuće koalicije u skupštini bio je Zoran Babić, šef poslaničke grupe SNS-a, koji se uopšte ne nalazi na listi ove koalicije. Ipak, pretpostavlja se da je razlog za to što bi mogao da zauzeme neku funkciju u izvršnoj vlasti.

 

Ajmo kladionica, čega će babić da bude ministar?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...