Jump to content

Izbori


Talvi

Izbori 2023.  

35 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

gledam slike sa današnjeg protesta

 

ladno su neki degenerici nosili transparente na kojima je pisalo "socijalizam gradi, kapitalizam ruši", "Tito vas nije dovoljno hapsio", zastave SFRJ itd

 

leb te jebo

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

nije ni cudo sto je prasac sebi dao oduska ranije, zna ko mu cuva ledja

Dačić se i našalio, rekavši da bi, za razliku od premijera, njemu više odgovaralo kada bi sastanci sa strankama bili od ponoći do pet ujutru, a ne kada bi počinjali u pet ujutru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uvek je zanimljiva reakcija rusofila kad im objasniš kako ruse zabole đokica za cirkuzante šešelja i dveri i da su krmak i pijandura njihovi ljudi u srbiji još od 2008.

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uvek je zanimljiva reakcija rusofila kad im objasniš kako ruse zabole đokica za cirkuzante šešelja i dveri i da su krmak i pijandura njihovi ljudi u srbiji još od 2008.

 

Ili mnoooooogo ranije!

 

Evo Kuruz odgovorio, ali ja mislim da ta veza seže još mnogo ranije(sps-raša)

Share this post


Link to post
Share on other sites

pričao sam s nekim ljudima koji znaju malo više o toj privatizaciji

 

kažu da su procene obavljene stručno i profesionalno i da NIS stvarno nije vredeo više od toga kad se sve sabere

dakle, Rusi su dali realnu vrednost u tom trenutku, drugo je pitanje to što kod nas nije postojala volja da se kompanija sredi i ostane u državnom vlasništvu

 

slična priča kao Telekom, koji ima bezbroj nerešenih pitanja od suštinskog značaja

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...