Jump to content

Izbori


Talvi

Izbori 2023.  

35 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Zato ovaj nikad neće završiti na smetlištu, za 10 godina će biti ljudi koji će pričati kako su sklonili vučića koji je jedini nešto radio za ovaj narod, jebo mu pas mater, valjda će krepati u međuvremenu ili još bolje da poludi pa hoda go po parkovima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je to, Faprilova prica je slicna pricama koje ja dozivljavam vec par dana ovde, u rodbini su vecina po mom misljenju pametni ljudi, vredni, nema tu sta, znaju brdo brdo stvari da urade, naprave, osmisle, ali jednostavno je ta generacija koja nam sada jebe mater politicki, odrasla i naucena na fazon prilagodi se, zajebi drzavu, zajebi prvog koga mozes da ti prezivis i teraj dalje. Dokle god je tako, ovakvi likovi kao Vucic ce moci da manipulisu i drze drzavu za muda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa? nije bio deveti, nego drugi u nekoliko centralnih opština

 

jbg. ja smatram da je "uspeh" kad sns nema duplo glasova u odnosu na prve sledeće, a kamoli kad jedva pobede ili neee daaaj bože izgube negde, jer upravo ova Faprilova priča je priča većine nas, barem ja tako zaključujem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

za uskrs sam isao u tazbinu..

tast i tasta, dobri ljudi, vredni, ali...

 

dok smo sedeli u dnevnoj sobi, TV je bio upaljen na kome se smenjuju red raspevanog naroda, red Vucica..

ja tu nista drugo nisam video..

 

u jednom momentu na Pink-u se pojavi ona abominacija iz Informera, urla kako opozicija hoce da ubije Vucica ili sta vec i na pola ekrana prikazuje se lincovanje Gadafija..

zena i ja izneverovasmo koliko smo dugacki i tu krene ubedjivanje sa njima..

sve se oni slozili sa nama, jeste u pravu ste, tacno, sramota sta rade.. ali nista nisu do sad uspevali da povezu u jednu smislenu celinu..

moj tast je elektricar, izuzetan majstor, mnogo radi, prezire lenjost i jednostavno se covek poistovetio sa Vucicem koji ne ide u WC i jebiga..

 

zenina koleginica iz knjizare glasala za SNS, zato sto je njen muz uspeo da se zaposli preko njih i sad je gradjevinski inspektor..

i naravno, moj cale, izborni veteran, uvek spreman da glasa za najbesmisleniju i najgoru opciju u ponudi

 

keva me zvala na dan izbora i pitala za koga da glasa. prati politiku, zna sta se desava i smatra da je normalno da se sledeca generacija pita.

Share this post


Link to post
Share on other sites

keva me zvala na dan izbora i pitala za koga da glasa. prati politiku, zna sta se desava i smatra da je normalno da se sledeca generacija pita.

 

cast izuzecima, ali starije generacije su vecinski jako sebicne i svoju relevantnost u 21.veku mogu opravdati sa sve manje stvari..

ta sebicnost se ogleda u porodicnim odnosima, gde se deca prave samo da bi postojala a ne i cula (sto bi reko Bukovski),

deca se u skoli i porodici uopste ne podsticu na sumnju, kriticko misljenje, sa njima se ne razgovara, problemi se guraju pod tepih itd

pa preko odnosa sa starijim ljudima iz neke blize okoline, za koje cesto sticem utisak da sa mnom razgovaraju, samo da bi rekli ono sto im je trenutno u glavi, bez ikakvog osvrta ili makar povrsnog udubljivanja u ono sto imam da kazem, pa sve do firmi ili fakulteta, gde se stariji profesori osecaju uvredjeno, npr kad od mladjih i tehnoloski potkovanijih kolega cuju neke predloge ili kritike...

posledice su - mladje generacije se osecaju jako frustrirano, siromasne su, nabijene energijom, gledaju svoje mrzovoljne roditelje koji se ne odvajaju od televizora sa Vucicem na njemu, saberu dva i dva i eto nama armije apstinenata i prosek godina na birackim mestima iznad 50.. dok uveliko gledaju kako da napuste zemlju..

te starije geneacije samo prenose tradiciju ponasanja njihovih roditelja prema njima samima..

zapusten, ponizen, nepismen, korumpiran narod

  • Upvote 10

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve stoji što Faprilko reče. To nam je jedna velika mana. U redu je da metuzalemi budu sudije recimo (tu se gleda neko iskustvo), ali kod nas su u svakoj branši metuzalemi. Ono.. lupam.. elektronika... neki klinac osmisli novi način prenosa fotona, ali eto ti ga naš metuzalem: "Ti će me ućiš!? Ja ovo radim 30 i kusur godina.. aj' mrš tamo"!

I onda klinca otkupi Google, Microsoft, Viber i Vajber...

 

Apropo glasanja što pričate... to se i ja pitam, ali eto, pre neki dan, neki poznanik mi priznade da će da glasa za SPS.

I sad, njegovo objašnjenje. Imao je ogromnu frku i neki čovek mu je pomogao (lik koji je lokalni stranački viši funkcioner SPS-a), i kada ga je pitao koliko treba da plati, ovaj mu rekao: Odužićeš mi se samo ako glasaš za Sps". I eto, taj poznanik mi kaže da u životu ne bi glasao za Sps, ali oće da uzvrati uslugu. I oće da održi reč.

 

To su te sektaške fore.

A pazite, taj moj poznanik je jedan. Koliko je taj čovek drugih ljudi na taj način naterao da glasaju za Sps? A koliko takvih Sps-ovaca, što čine usluge, ima širom Srbije u svim gradovima?

 

Sekta bre... sekta.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

imam utisak da je prodaja železare prošla potpuno nezapaženo, osim što su se javili razni "stručnjaci" kojima smeta to što su Kinezi otkupili imovinu, a ne i dugove

sumanuta primedba, niko normalan ne bi preuzeo tuđe dugove u takvoj situaciji

 

Nije normalno ni da onaj francetićevac od ministra ljubi ugovor pred novinarima i Kinezima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

:haha:

 

Pa jebem ga, to je jedan od najvećih problema u celoj priči, prvo pljujete Vučića i ostale mongolce, a nastavljate sa ''ok, da razumem da ti Vučić završi šljaku pa da glasaš za njega''... To što je zapošljavanje preko stranačkih veza toliko odomaćeno u ovoj državi pa smo se navikli, ne čini ga normalnim...

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa naravno da nije normalno, ali nije kriv narod nego oni koji decenijama održavaju taj sistem, šta da radi čovek ili žena koji imaju porodicu i račune a nisu programeri ili studenti generacije, ako se nađu u takvoj situaciji 99% njih će prihvatiti taj dil, ne možeš ih kriviti, i nisu oni odgovorni za dubiozu države, a bogami ni za to što su ovi na vlasti jer nije stranka zaposlila 1800000 ljudi. I da ponovim, pričam o slučajevima kad neko dobije direktno posao, koji su u manjini u odnosu na ove jurišnike tj. stranačke vojnike koji smaraju ljude telefonima, ili botuju na internetu nekoliko godina pre nego što se uvale u kancelariju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

i veruje čoveku koji je glasao za čedu nazad u danu?

 

zaista nema ljubavi kakva je majčinska.

 

bolje 10 puta glasati za cedu nego jednom za vucica, kao sto verovatno vidis, mada nisam siguran da dobacujes toliko.

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa naravno da nije normalno, ali nije kriv narod nego oni koji decenijama održavaju taj sistem, šta da radi čovek ili žena koji imaju porodicu i račune a nisu programeri ili studenti generacije, ako se nađu u takvoj situaciji 99% njih će prihvatiti taj dil, ne možeš ih kriviti, i nisu oni odgovorni za dubiozu države, a bogami ni za to što su ovi na vlasti jer nije stranka zaposlila 1800000 ljudi. I da ponovim, pričam o slučajevima kad neko dobije direktno posao, koji su u manjini u odnosu na ove jurišnike tj. stranačke vojnike koji smaraju ljude telefonima, ili botuju na internetu nekoliko godina pre nego što se uvale u kancelariju.

 

Kad je nekom to jedina mogućnost, ne osuđujem, naravno da će da obezbedi sebi i porodici egzistenciju, ali velika većina tih što su dobili posao preko stranke nisu neki siromasi kojima je to bila jedina opcija, nego neradnici koji gledaju što bolje da se ovajde sa što manje rada, dajući usput svoj mali doprinos daljem upropašćavanju zemlje.

 

Nepotizma će uvek biti u ovoj ili onoj meri, ali od tog stranačkog zapošljavanja šljama nema dalje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://dostajebilo.rs/dosta-je-bilo-u-opoziciji-u-starom-gradu-ds-pravi-vlast-sa-seseljem-sps-i-dverima/

 

Демократска странка у општини Стари град данас је направила владајућу коалицију са Шешељевим радикалима, Дачићевом СПС и коалицијом Двери – ДСС. Покрет Доста је било ће, са освојених 14 одсто гласова и 8 мандата, бити оштра и принципијелна опозиција овако формираној власти у којој ће први пут од 2000. године на власт доћи радикали.

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://opozicionar.com/svaka-ptica-naprednjaci-radikali-sve-blizi-saradnji/

 

hehe, seselj opozicionar, pa koga oni zajebavaju

 

A ovaj klip gore samo pokazuje koji su kriterijumi da bi saradjivali. Ponudi vise, bez obzira ko si, sta si, samo da se uglavimo u vlast, to je SRS, valjda je sad konacno jasno kad su maske spale ko je ljuti opozicionar i kriticar vlasti i naprednjacke bande... bili i ostali govna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://dostajebilo.r...-sps-i-dverima/

 

Демократска странка у општини Стари град данас је направила владајућу коалицију са Шешељевим радикалима, Дачићевом СПС и коалицијом Двери – ДСС. Покрет Доста је било ће, са освојених 14 одсто гласова и 8 мандата, бити оштра и принципијелна опозиција овако формираној власти у којој ће први пут од 2000. године на власт доћи радикали.

 

Ma daaaaaaj jebote... koja govna, ma tačno ih treba sve linčovati, koliko je ovo uopšte pouzdana vest?

Share this post


Link to post
Share on other sites

“Mi ćemo u opštinama gde ulazimo u vlast biti u koalicijama sa raznim partijama. Sklopili smo koaliciju sa DS u Starom gradu, u nekim ćemo biti sa SNS u nekim sa socijalistima, u nekim sa Rasimom, ne žele da se vezuju za jednu partiju“, naveo je lider SRS Vojislav Šešelj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dušan Pavlović ‏@d_pavlovic 2 сатапре 2 сата

 

Hit: Na Starom gradu ozvaničena koalicija DS, SRS, SPS, LDP, SDS, DSS, Dveri.

 

Neko ne zeli da bude transparentan pa je izabrao tezi put :) I govnima iz DS padaju maske

 

AleksandarStevanovic ‏@Stevanovich_A 3 сатапре 3 сата

 

DS vise voli vlast sa crnim djavolom i bez principa koji tvore normalnu uredjenu državu, nego transparentnost. Srecno vam gasenje.

 

AleksandarStevanovic ‏@Stevanovich_A 3 сатапре 3 сата

 

Od DS je jedino trazena potpuna transparentnost i većnik za finansije. Ako misle da mogu sakriti kako se vodi opstina stvarno nemaju pojma.

Edited by chess

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka čast, samo neka ovako nastave i opravdaće svaki glas koji su dobili. Što neko reče, kako li se sad osećaju ovi što su glasali za ds jer djb neće preći cenzus...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...