Jump to content

Izbori


Talvi

Izbori 2023.  

35 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Kolko su pokidali sa tim Kung Fury spotom, nije humano :haha: :haha: Realno, ovo je najkreativnija predsednicka kampanja na svetu, bez premca xD

 

Beli da uruci pasos David Hasselhoffu xD

Edited by ShinigаmY
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trenutno imam 47 ekstenzija u Firefox Dev-u i sve ide kao podmazano. Pa vi i dalje pregledajte uz pomoć Gugl Hroma i glasajte za Jankovića, Šutanovca, Vučića i ostalu šešeljevštinu.

 

jel si probao tor browser? tad nece moci da te prate.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbt... Beli će ladno da ode u drugi krug.

Milion ljudi koje znam, i koje redovno boli kurac da glasaju, će izaći da glasaju za njega + oni koji standardno glasaju, mnogi će za njega.

Priča mi i ortak koji je zuibar, i kojem u ordinaciju svakodnevno prolaze mnogi ljudi, svi kažu da če za Belog.

 

Znam da to nije relevantno za globalno viđenje stvari, i ja generalno mislim da će Beli da bude iznenađenje, ali možda ladno i uđe u drugi krug.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Biće nereda i obračuna, deveti krug pakla...

 

jel si probao tor browser? tad nece moci da te prate.

 

Probao odavno, ali ništa to ne valja. Oni ne preporučuju upotrebu ekstenzija.

Surfovanje Torom je pain in the ass, što bi omladina rekla.

 

Džoni Štulić se tripovao da ga prati KGB, ja sam, eto, u tripu da me prati jedna druga ''tajna služba'' Sve je to rokenrol.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A kud nestade onaj Lazar Krstić?

Ono čudo od deteta... intelektualac.... veličine Tesle.... koji će Srbiju preporoditi...

 

Da ga nije Jorgovanka Tabaković kidnapovala da izvodi svoje sado-mazo bludne radnje nad njim?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Biće nereda i obračuna, deveti krug pakla...

 

 

 

Probao odavno, ali ništa to ne valja. Oni ne preporučuju upotrebu ekstenzija.

Surfovanje Torom je pain in the ass, što bi omladina rekla.

 

Džoni Štulić se tripovao da ga prati KGB, ja sam, eto, u tripu da me prati jedna druga ''tajna služba'' Sve je to rokenrol.

 

5-10$ mesecno linode virtuelni server, podigni svoj VPN, obezbedi ga sa stvarima koje ti zelis, onda pinguj sa tog VPN-a neki proxy vani, i onda si siguran (bar od ovih nasih :) ).

Share this post


Link to post
Share on other sites

jel ste gledali pressing sa radulovicem na n1? cosic toliko mrzi radulovica, da se i ne trudi to da sakrije. u maniru rezimskih novinara postavi pitanje, pa prekine sagovornika. da ne pricam o sarkasticnim komentarima na nivou kafanske diakusije.

 

preporucujem da posle toga odgledate presing sa jankovicem, gde se cosic topi i mirno slusa odgovore na pitanja, i samo sto ne tapse jankovica po ramenu.

 

mozda je do mog srpskog mentaliteta, ali kod mene ovo samo izaziva inat. :haha:

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svega mi, u poslednje dve nedelje mi se nenormalno ogadio i Jankovic, bukvalno samo Beli i Radulovic ostali da furaju svoju pricu, i sto se mene tice, Belog za preCednika, Radule za premijera i a u pm. Kontam da je to jedini nacin da se DS i SNS govna rasteraju jednom za svagda.

  • Upvote 6
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...