Jump to content

Izbori


Talvi

Izbori 2023.  

35 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ja vam kažem... toliko je narod željan koliko-toliko normalnih stvari, da posle ovih ostavki, i da su sada izbori, djb bi sam imao 6-7% glasova.

Samo neka tako nastave.

 

Da nastave sa ostavkama? :P

Ma gde bi ovako bezglavi DJB imao 6-7%... Neam pojma, vise mi ovo lici na kraj i raspad nego na korak napred.

Ne lozim se nesto na "ostavku kao gest preuzimanja odgovornosti", jer mi deluje da nema ko da zameni ove sto odose.

 

Doduse slabo znam ljude iz stranke, evo i za dr Anu sam cuo pre neki dan (ili ajde kad je terala SNS u kurac :D)

 

Ranije je sve išlo zajedno, pa su podelili na dva za nas i još neke indijance. Pisao je dojcinovic o tome.

 

https://www.nytimes.com/2017/11/15/opinion/serbia-facebook-explore-feed.html

 

'fala!

 

Ipak nisu gluposti ni slucajnosti a :D

 

 

Poznata je stvar da fb vrsi razne eksperimente i steluje mozgove, pojavile su se decentralizovane drustvene mreze koje to lece, ali je stoka navikla, i nek pati zbog toga xD

 

Vraca me na pricu o odgovornosti naroda, nije kriv Zuckerberg, nego stoka koja mu se daje :D

Nije Sloba kriv, mi smo govna, lepo kaze Metal Guru

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da nastave sa ostavkama? :P

Ma gde bi ovako bezglavi DJB imao 6-7%... Neam pojma, vise mi ovo lici na kraj i raspad nego na korak napred.

Ne lozim se nesto na "ostavku kao gest preuzimanja odgovornosti", jer mi deluje da nema ko da zameni ove sto odose.

 

Tebi čovek stvarno ne može da ugodi. ;)

Ne valja ti kad ih kritikujem, ne valja ti kad ih pohvalim.

 

A vidiš da nisam "dežurni kritičar", nego uvek podržim i pohvalim nešto što mislim da valja (dok ti prećutiš ono što ne valja, i hvališ ono što valja :P )

Čak sam i proročki konstatovao da su zavukli Šuletu sa tim ostavkama, vidiš šta veli 23/16... ako je Balša dao ostavku, sve oči su uprte u Šuleta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Elf:

Ma šta ima da mi ugađaš (tj, jesi li uopšte pročitao post xD), o ostavkama smo i ranije pričali i i tada sam rekao da nisam siguran koliko su sada ostavke dobre u funkcionalnom smislu... Više sam hteo da ukažem na besmisao ideje da su te ostavke samo po sebi pozitivna stvar i da se opet udaljavate od suštine ako tako percipirate stvari.

 

Poenta su pitanja koje su realne mane ovih koji su podneli ostavke, ko su potencijalni kandidati i da li će oni bolje da rade posao od ovih.

 

 

Poređenje sa DSom je dobar primer tu - dali su i oni ostavke, ali nikog nije briga :haha:

Siroma taj čije je oko uprto u Šuleta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa besmisleno je i percipirati da ostavke (cak i onih koje najvise gotivimo), verovatno nisu pozitivna stvar.

Mozda i jesu?

Ko moze da zna pouzdano da se nece pojaviti neko ko je 100 puta bolji lider od SR?

 

Ali na stranu ceo taj sf gore, ove ostavke su znacajne u simbolicnom smislu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ne mogu da se setim, ali da li su neposredno posle izbora podnosili ostavke, i sa tim razlogom?

ILi ono ostavka 2 meseca pre izbora unutar stranke?

 

-------------

 

Apropo.

Čuo sam ovih dana zanimljivu misao.

Da je Vučiću sada cilj da napravi dvopartijski sistem. U tom smislu će pomoći Đilasa koliko treba, da osnuje snažnu opoziciju (ali ne dovoljno snažnu).

I onda... samo se smenjuju... jedni druge štite.. i td... a zemlja jednako u kurcu.

Slično kao što je Tadić hteo da napravi kombinaciju DS-SNS, samo što je Tadić kreten i glup, pa su ga izradili. Vučić ga odradio.

Ja još nisam dovoljno promislio o toj kombinaciji, još uvek mi deluje sf. Ne mogu da se izjasnim.

 

Šta vi mislite?

Edited by Dark_Elf

Share this post


Link to post
Share on other sites

Elfe, za Radica i SNS je to trebalo da bude.

Doduse, izmedju Vucica i Djilasa je precutna saradnja, Predrag Popovic tvrdi da dok je radio u Vucicevoj Pravdi da je Djilas pomagao finansijski te novine, i podrivao Tadica time.

 

I onda je monstrum Vucic resio da se otrgne i sve preuzme. Mozda saradjuju i dalje njih dvojica ali mislim da ce Vucic tesko da dozvoli da se oni smenjuju na vlasti u dvopartijskom sistemu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Apropo.

Čuo sam ovih dana zanimljivu misao.

Da je Vučiću sada cilj da napravi dvopartijski sistem. U tom smislu će pomoći Đilasa koliko treba, da osnuje snažnu opoziciju (ali ne dovoljno snažnu).

I onda... samo se smenjuju... jedni druge štite.. i td... a zemlja jednako u kurcu.

Slično kao što je Tadić hteo da napravi kombinaciju DS-SNS, samo što je Tadić kreten i glup, pa su ga izradili. Vučić ga odradio.

Ja još nisam dovoljno promislio o toj kombinaciji, još uvek mi deluje sf. Ne mogu da se izjasnim.

 

Šta vi mislite?

 

Нажалост, изгледа да је реч о сасвим реалној дедукцији. Сви симптоми указују да се неминовно иде ка томе. Нешто слично се мени врзмало по глави још 2015. године.

 

Елем, искусни лисац типа Бранко Драгаш је поново био у праву. У амбијенту диктатуре бојкот је једина солуција. До даљег. Шта ти је земунска улична школа ужареног асфалта, имам ожиљке по глави бртеууу!

Никад ме зализани није изневерио.

А не као ови аутистични наранџасти штребери и толерантни клерикалци светосавци, успели су да их превеслају и жуте патке, као и онај телетабис са брадом.

Овој земљи треба пуно нових Драгаша. Пуно.

Телетабис да одјебе, нека иде у Финску да лупа бубњеве трибјут Бодомима.... Или у Ђуру Ђаковића, да мота каблове. Одбиј... Обриј...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ne mogu da se setim, ali da li su neposredno posle izbora podnosili ostavke, i sa tim razlogom?

ILi ono ostavka 2 meseca pre izbora unutar stranke?

 

-------------

 

Apropo.

Čuo sam ovih dana zanimljivu misao.

Da je Vučiću sada cilj da napravi dvopartijski sistem. U tom smislu će pomoći Đilasa koliko treba, da osnuje snažnu opoziciju (ali ne dovoljno snažnu).

I onda... samo se smenjuju... jedni druge štite.. i td... a zemlja jednako u kurcu.

Slično kao što je Tadić hteo da napravi kombinaciju DS-SNS, samo što je Tadić kreten i glup, pa su ga izradili. Vučić ga odradio.

Ja još nisam dovoljno promislio o toj kombinaciji, još uvek mi deluje sf. Ne mogu da se izjasnim.

 

Šta vi mislite?

 

https://predragpopovic.wordpress.com/2018/02/20/dilas-i-vucic-blizanci-iz-epruvete-mikija-rakica/

 

?Za kombinacije nisu bili zaduženi ni Vučić, ni Đilas, nego Miodrag Miki Rakić, glavni kreator zla koje je zadesilo Srbiju. Rakić je preuzeo na sebe da realizuje američki plan za preuređenje „postkosovske Srbije“. Značajan deo tog plana odnosio se na formiranje dvopartijske političke scene. Demokratski blok, odnosno Demokratsku stranku, trebalo je da predvodi Đilas, a patriotske birače, usmerene na Srpsku naprednu stranku, Vučić. Po toj ideji, njih dvojica bi se doživotno smenjivali na vlasti, delili moć i pare, a u medijskom ringu bi, kao kečeri, glumili da su protivnici."

  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...