Jump to content

Izbori


Talvi

Izbori 2023.  

35 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

nije on nikom ni smesan ni zanimljiv - on je dobro artikulisao kurcinu koju dobar deo ljudi zeli da pokaze vlastima. ljudi su hteli da pljunu u lice vlasti, a beli je ponudio do tad nevidjen nacin da to kanalisu.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

jebo te

 

Jebote se piše zajedno. :P

De bre... šta se nerviraš oko izbora...

 

Pita me granicar gde sam posao. Koncert kažem.

Lik me pogleda - steven wilson, a?

Kada ću ovo kod nas doživeti...

 

Može da ti se desi eventualno ako Bekuta odradi tezgu u rasejanju. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha.. zapravo meni je jedan naš (NAŠ!) graničar, videvši da nosim Malevolent Creation majicu, jedno 5-6 min u busu pričao o sjajnim starim albumima tog benda, da čovek prosto ne poveruje, ali eto, dešava se.. :D

 

Što se izbora tiče (da nešto ipak bude otpc.), treba svi u jamu..

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://dostajebilo.rs/blog/2018/03/06/predsednistvo-djb-podnelo-ostavku-unutarstranacki-izbori-za-60-dana/?lang=lat

 

Predsedništvo DJB podnelo ostavku, unutarstranački izbori za 60 dana

 

 

pre 6 minuta

Svi članovi predsedništva DJB, predsednik Saša Radulović, zamenica predsednika Miroslava Milenović, potpredsednik Dušan Pavlović, potpredsednica Jasmina Nikolić i potpredsednik Aleksandar Stevanović danas su podneli ostavku. Ostavka je lični čin preuzimanja odgovornosti zbog lošeg rezultata na beogradskim izborima. U skladu sa Statutom DJB, novi izbori će biti organizovani u roku od 60 dana.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...