Jump to content

Izbori


Talvi

Izbori 2023.  

35 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

"Ja se vama izvinjavam ako ste vi bilo šta doživeli sa naše strane", odgovorio je Obradović i dodao da je rekao samo da "mi više ličite na novinarku Pinka, da mi ličite na nekog ko je poslat da provocira lidera opozicije".

Mora da se zna sta je bitno.

Edited by 23/16

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pre će biti bankara i političara. 

Bankari, po mom mišljenju, uzimaju 90% svega što se iz banana država pokrade, a malo časte i političare, i ne diraju ih, dok im rade posao. 

Ali da.. to je to... 

 

Zato je danas opljačkati banku plemenit čin, jer doprinosiš pravednijoj raspodeli novca u svetu, i finanskoj ravnoteži.  

Share this post


Link to post
Share on other sites

On 4/3/2019 at 4:37 PM, Srbin Hamza said:

diktatura šiptarijata je neminovnost

E ta ideja da je diktatura proletarijata neminovnost je nebuloza koja krši zakone fizike, to se zajebao i Marks i svi puleni njegovi

A prijemčiva je izuzetno jer daje nadu radničkoj klasi da će doći dan kad će ona da se pita nešto, ali od toga nema ništa, samo mož budeš zupčanik u makini i da te ona ispljune kad prezubiš :D

3 hours ago, Underkuruz said:

pa on jeste jedan od lidera opozicije, uz Jeremića, Đilasa itd

Boško i jeste #1 the lider opozicije, mož samo da se žalimo ako nam se toJ ne sviđa i da se tome podsmevamo ako mi smo iznad toga :P

A posebno romantičnu dimenziju mu daje to što se podmeće gde se Đ i J prave mutavi, puna podrška za hrabroga ratnika paladina, mož mu ga duvamo samo, sa sve 'fašističkim', 'ljotićevskim' i ostalim idealima njegovim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dimone, ti si samo žrtva ideologije vladajuće klase, koja mistifikuje tvoj eksploatisani identitet, stvarajući kod tebe umišljaj da si kao rob u stvari slobodan. Diktatura te suštinski oslobađa.

 

1 hour ago, Dark_Elf said:

Pre će biti bankara i političara. 

tako je i reko no ovi skratili naslov

mada za mene i nema razlike između tajkuna i bankara

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo suprotno sam napisao iznad, u stvari ti i taj marksistički mit mistifikujete eksploatisani identitet radnicke klase i dodaje se taj prorocanski elemenat "iako smo obični šljakeri, doći će i naše"

 

Ali hej, hajde da se čudim anno 2019. što nisi skapirao post i omašio analizu moje ličnosti.

Više bi utrefio da si rekao da sam paranoik koi veruje da niko nije slobodan :O

 

Nadam se samo da kojim slučajem ne misliš da su i ovi naši tajkuni i državni mafija bossovi "slobodni ljudi"

Share this post


Link to post
Share on other sites

2 minutes ago, Demon Seed said:

Više bi utrefio da si rekao da sam paranoik koi veruje da niko nije slobodan :O

eto vidiš kako lažeš sebe

jel u stvari svoje postovanje na yumetalu smatraš neslobodnim?

ono što kažeš je u stvari komplet proizvod makine a ti vladajućoj ideologiji daješ cinični glas?

Ti si samo marioneta koja na yum dolazi zbog rnićpo?

žao ti što je Naćo dobio sidu od trandže?

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

normalno kad govoriš srbskim kapitalističkim jezikom koji sam po sebi je mrsomuđenje

slobodan postupak pojedinca je onaj koji je taj pojedinac počinio autentično, bez uplitanja i uticaja drugih faktora na njega

ja ti vjerujem da nisi tako slobodan, to čitavo vreme i pričam

Share this post


Link to post
Share on other sites

4 hours ago, Dark_Elf said:

Ma kakvo demoliranje. 

Treba samo cisternu govana da istresu ispred Pinka i Informera. 

Bio bi pun pogodak - ne bi bilo nekog nasilja, a građani bi se oduševili. 

 ovo 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...