Jump to content

Izbori


Talvi

Izbori 2023.  

35 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Da da, posle sam se i ja setio. Stvarno je tužan ovaj forum, al' drago mi je da ima još par ljudi koji svrate i malo me razgale... Đonzi, svinjo, saci me bacio u bedak.

 

Sed en jusles

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čuo sam da se ministri vlade spuštaju jednom mesečno u Vučićev podrum u Jajincima; imaju neki neobičan ritual gde se svi izuvaju, posedaju u krug i guraju jedni drugima pod nos papke koji vonjaju.

Dakle, mirišu čarape međusobno, posle teških sednica, to ih kao uzbuđuje i poseduje određenu simboliku. E sad, koliko je to tačno, jebem li ga, ali s obzirom na činjenicu da je vlast krajnje iščašena, ništa nas ne bi trebalo iznenaditi.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mislim da je Razbijać tvoj alter ego koji izlazi na videlo kada se našmrkaš kokaina. :)

 

Da da, posle sam se i ja setio. Stvarno je tužan ovaj forum, al' drago mi je da ima još par ljudi koji svrate i malo me razgale... Đonzi, svinjo, saci me bacio u bedak.

 

Sed en jusles

 

Ae bre koji ste depresivci, i ovaj Đoni, a i ti ako te je bacio u bedak... Uzmite u apoteci kapsule ekstrakta kantariona, pospešuje dobro raspoloženje (a ima i jedno skriveno pozitivno dejstvo, hf).

 

Jeste šokantno da smo chessa uhvatili u laži oko toga koje je slovo u pitanju, ali i dalje ima yumetal, a i, na kraju krajeva, život, svojih vaskolikih lepota!

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...