Jump to content

Izbori


Talvi

Izbori 2023.  

35 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Vucic je zajebao ceo svet sa svojom kampanjom, tacno je radio ono sto ovce mami da mu daju glas. Dok su ostali bili u fazonu pinokia i patkice on je dovlacio MIG-ove, ljubio se sa Putinom i Merkelovom, promovisao Beograd na vodi, glumi supermena itd. Pa evo, samo pogledajte Beograd, svaka druga zgrada u centru ima postavljene skele. Daj boze da se srede te zgrade ali ja imam utisak da je i to samo deo preizbornog marketinga, jer nisam video da se i na jednoj nesto ozbiljno radi. Da ne pricam da je to sve praceno sa medijskom propagandom koja jos nije vidjena u Srbiji. Mi smo se smejali ali na kraju se on smeje nama. Izgleda da nije uopste naivan i glup kao sto mi mislimo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel u Srbiji zabranjeno da doktori rade, sta?

 

pa znaš šta te pitam, čemu spinovanje

ako ti se ne sviđa to što osećaš na svojoj koži ovde a imaš idealnu profesiju koja je tražena u nemačkoj i manje više svuda, zašto to ne iskoristiš?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја се пријавио за зелену карту. Чекам извлачење, па ако буде, цимам Доктора Хејла и бежимо у Сједињене државе, да пијемо кока-колу и свирамо кантри негде у Алабами. Ви како хоћете...

 

Nema druge, ja ću kupiti KKK odelo i baviću se pčelarstvom negde zapadno od reke Pekos, Amerika je najbolja,a Rusija najgora.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebeš mi sve ako ovo nije masno pokradeno.

 

Ako Radulović ima samo 1 %, a Boško samo 2 %, to onda znači da pristojnog sveta više ovde nema. Ili skoro da nema.

 

Ili ih pak ima, ali u onih 45 % što nisu izašli. Ili možda ne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Te što nisu izašli ne računam u pristojne. Mada je realno manji broj birača, pa je takvih možda 35%. Oni su uglavnom neinformasani i malo glupi. Ovi što glasaju za vlast su uglavnom glupi i malo neinformisani. Svejedno. Žena položila poslednji ispit, eto bar meni nije 100% usran dan. I vama želim nešto lepo :|

Share this post


Link to post
Share on other sites

odnosno

ljude iz Vranja boli kurac za Savamalu

 

tacno, cela ta prica oko "savamale" je potpuno pogresno iskoriscena.

jebe se ljudima za beograd i savamalu - poenta su fantomke i privatni kazneni odredi av-a. ta prica vec ima drugaciji odjek.

 

Jankovic da sutne Sutanovca, samo to trazim, nista drugo.

 

priblizavanje sutanovcu, balsi, keni i slicnoj "interesnoj grupi" naravno da diskvalifikuje nekog kao ozbiljnog nosioca promena. to se podrazumeva.

 

medjutim tu nije kraj, sj je odjebao makar nekakvu sansu da se skine vucic - samo zato da bi postao "lider opozicije" jer je jako dobro znao da sam ne moze da ga pobedi (sansa je bila prakticno 0). posle ovog, moj glas nikad nece imati jer je ispao isto sto i ds, samo daj vlast pa makar svi ostali pocrkali.

 

Sa koliko godina si otišao i iz koje si struke? Da znam ima li nade za nas :|

 

nema to veze, samo trazi posao i prijavljuj se preko neta..

u mom slucaju je etf, radio u telekomunikacijama a sad u fintech sektoru, ali kazem, nije to presudno samo je lakse ako si IT.

 

zenama je mnogo lakse ako se udaju za nekog van :haha: :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Te što nisu izašli ne računam u pristojne. Mada je realno manji broj birača, pa je takvih možda 35%. Oni su uglavnom neinformasani i malo glupi. Ovi što glasaju za vlast su uglavnom glupi i malo neinformisani. Svejedno. Žena položila poslednji ispit, eto bar meni nije 100% usran dan. I vama želim nešto lepo :|

 

Počeo sam da se vodim mišlju da otkad su se na ovim prostorima instalirali i pre svega razmahali Cesidi, Ipsosi i ostale pičke materine... znači ovaj da se ovde glasovi žestoko kradu.

 

I to mi se nešto vrti brojka 2008. tj. od one Tadićeve druge pobede i mandata.

 

Od 2000. pa do 2008. niko nije ubedljivo pobeđivao. Sve je to bilo vrlo tesno, foto finiš, razne postizborne koalicije i sl.

Share this post


Link to post
Share on other sites

blokirali me vesna pesic i dragan sutanovac na tviteru.

jako prija taj osecaj. :-)

 

sledeca osoba koja mi neverovatno ide na kurac je biljana lukic, potom bojana maljevic i cela ta ekipa umisljenih seratora koji su ubedjeni kako nekom mogu da postavljaju moralne kriterijume.

 

 

 

a propo kruga dvojke: :)

 

https://twitter.com/...827775804985346

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kapiram da ima dovoljno dokaza da se krađa desila, počev od toga ko broji glasove, koliko je kontrolora dobilo batine, koliko ljudi je glasalo bez lične karte, koliko je glasalo iz straha, ko ih je čekao 15 metara od glasačkih mesta, ko im je lupao na vrata da ih vuče na izbore, čija majka nije glasala jer komisija ne šalje nikoga u slučaju da je osoba nepokretna, i well, da ne dužim, ima tu podučak spisak sranja zbog kojih vredi derati se barem, pa kud puklo

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...