Jump to content

Izbori


Talvi

Izbori 2023.  

35 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

više poverenja imam u Miroslavu Milenović nego u Dudu Ivkovića i Nikolu Koja

upravo.

 

Gledaj da Maljevićku odvedeš u krevet, šibni joj neki romantičan tweet za početak.

nisi svestan koliko mi ide na zivce. isfolirani debil pun sebe.

 

Zbog cega je protest danas zapravo?

 

ako cemo o uzrocima: zbog jankovicevog ego tripa. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam u toku danas, malopre tek videh da ceo dan pricate o ovome.

Hocu reci, sta prde ova deca sad, gde su juce bili? Cuj juce, za pola njih je morao Beli da se pojavi da bi po prvi put izasli da glasaju i skontaju da je bitno ne praviti se pametan vec koristiti svoje izborno pravo. Za to vreme njihove apstinencije vodja je gradio svoju imperiju i ova prava zbog kojih su se digli on im oduzima godinama unazad a oni nisu uradili NISTA. I sad se bune kao. Mozda sam samo nervozna trenutno ali ne vidim svrhu i dalje.

  • Upvote 3
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taj Janković mi je od starta bio ljigav, neki smireni glasić poput nekog crkvenjaka ili učesnika litije, a svi znamo da su takvi najopasniji. A i na Balaševića podsjeća. Pazi on neće da čestita na pobjedi. Zamaskirani DS-ovac pod krinkom zaštitinika građana. Alarmantno je da su takvi opet počeli da dobijaju glasove i pažnju, pa makar i ovu bijedu od 16%. Serem mu se u komplet ekipu koja ga je u onom spotu podržala, sem Dude, normalno. Vrhunski stručnjak, samo se mnogo uzbuđava.

  • Upvote 3
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Danas je ceo dan opsadno stanje na Cukarickoj padini u Beogradu kod stamparije Sluzbenog glasnika. Ispred stamparije su kombi vozila i kamioni Poste, kojima je vozen izborni materijal na izborna mesta. Prisutne su velike policijske snage. O cemu se radi? Zar izborni materijal ne bi trebalo da bude u RIK-u? Da, slucajno neko ne stimuje sadrzaj vreca sa glasackim listicima i zamenjuje originalne vrece sa nastimovanim."

 

oche i tih izgleda gubitnickih 5% sto je ostalo da nastimuje, ide mrcvarenje do 100% 3 dana, klasika... dok ne dodje bosko obradovic tamo da im sora po glavama sa balkona nema spasa

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa šta mislite koja je uopšte svrha ovih protesta :)

 

ja sam apsolutno uveren da su celokupni protesti vođina režija, da se opozicija i zvanično ogadi dovoljnom broju glasača i da u budućnosti osvoje izbore kad na kurcu nokat izraste. a hvala bogu naivnih magarčina koje će se okupiti ima, i svi srećni i zadovoljni

Edited by Talvi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo je i ovo pre mesec i po dana

http://www.novosti.r...a-do-zida-srama

 

Meni ne smetaju nikakvi protesti. Nek pale, ruše, šta god. Već 10 godina nemam dobro mišljenje o studentima, tj. mislim da nemaju pojma za šta (treba da) se bore

Edited by Dead Man Drinking

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nekad moraš da srušiš sve, i kreneš ispočetka. Ne sme se ništa trulo ostaviti, 'oće ponovo da nastane kolaps

 

A realno je da ovi studenti i nisu baš nasilni. Možda su i previše mirni

http://www.021.rs//images/2d37cf8996c9720ce8a6fb0253ef9bd9/protest_izbori1.jpg

 

Pano

https://pbs.twimg.com/media/C8i5Gi1XkAADxY3.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pomrla je trećina čestitog sveta, trećina je zapalila preko, a preostala trećina je na raznim tabletama. Znate li kad bi Vučića slinavog primili u Centralni komitet Saveza komunista Jugoslavije? NIKAD!

Share this post


Link to post
Share on other sites

nemam pojma ko je

 

neki kažu da su ubačeni elementi, neki da klinci nisu ni primetili o čemu se radi

činjenica je da su ti panoi labavo napravljeni i da već dugo stoje tamo, pa ih i slaba sila može uništiti

Share this post


Link to post
Share on other sites

koji je povod ovom protestu? da li ste realni vi? zivite u Monaku, Lihtenstajnu? ne kradu vam izbore, ne ucenjuju ljude zarad posla, ne prebijaju u manjim sredinama, nema bugarskog voza, nisu mediji pod kontrolom 1 coveka, nije opozicija u tim medijima predstavljena kao skup ubica i narko lordova, ne smanjuju se penzije i plate, ljudi se ne tretiraju u novootvorenim fabrikama ko belo roblje za minimalac, ne prodaje se zemlja arapima za budzasto, stric nacije ne reketira privatnike po celoj zemlji?

ima bezbroj povoda da se protestuje, stalno kukamo kako smo postali pasivni a onda seremo po onima koji dignu glavu i povise ton

jebote zivot

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakvi smo mi ljudi...kukate godinama kako se niko ne buni i sada vam smeta sto klinci setaju.

Pa i mi smo setali 2000te, a i tada je bilo ocigledno da 90% ljudi to radi da ne bi bili u skoli.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sve tačno

 

ali, kandidati opozicije su dali legitimitet izborima, kao i njihovi glasači

sad je kasno za proteste

Nije. Priložena se u 42 prigovora RIK-u (mada je trebalo bar 420 sudeći po informacijama koje stižu, ali to je greška opozicije) i kad ih obore i objave rezultat, onda mogu da se vade da su izbori neregularni :bigblue:

 

Realno nikad nije kasno za protest, kao što je rečeno, razloga uvek ima. Ko tebi brani da pokreneš proteste zbog davanja državnih para lažnom KK Sledeća Sezona

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...