Jump to content

Izbori


Talvi

Izbori 2023.  

35 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

mislim da je udruzivanje jako mocna stvar, kad na jednoj sceni vidis i svoju opciju i onu sa kojom se ne slazes, zajedno protiv najveceg zla - to salje jaku poruku "ajde da mu jebemo mater".

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako je to kad ljudi numeju da prepoznaju da su jedini istinski oponenti Radulović i Obradović. Sve je, bre, to zatucano i brljavo. Ništa to ne valja.

 

A i mnogo je korumpiranih. Na ovaj ili onaj način.

 

Janketić >>> Janković.

 

Obrišem guzicu njegovom Solana bradom.

 

Ovo su, ujedno, poslednji izbori na koje sam izašao. Do sledećih parlamentarnih ću vrlo verovatno da crknem jer mi mozak polako otkazuje, a ako ne budem crko kojim slučajem, biću u nekoj toplijoj ostrvskoj zemlji.

 

Postoji varijanta da podignem farmu s džukelama, ovcama, mačkama, vevericama, zečevima, guskama, kravama, gudama i nojevima na gomili... Jer, molim vas, što više spoznajem ljude, to više volim životinje.

 

Ipak je to najmanje realna varijanta. Kasno je jebi ga. Do cka no!

  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.b92.net/biz/vesti/srbija.php?yyyy=2017&mm=04&dd=05&nav_id=1247289

 

“Najvažnije je što smo dobili vodu koju smo čekali 20 godina, jer smo još 1974. godine uradili vodovod, ali smo morali da ga zatvaramo zbog manjka vode i povećanog broja priključaka. Vodu sada imaju i okolna sela. Onaj ko je u 21. veku dobio vodu, nijednog momenta nije razmišljao za koga će da glasa”, veli Ružić.

 

“Uvek su veća sela dobijala sve, a sada nema sela u opštini Žagubica u kojem nešto nije urađeno. To su sve mesta koja nisu imala pijaću vodu. Na taj način smo izrazili zahvalnost dosadašnjem premijeru. Ljudi su jedva čekali izbore i gotovo da nije bilo nikog ko nije izašao na biračko mesto. Zvali su me iz inostranstva da glasamo umesto njih, ali je to bilo nemoguće”, kaže šef mesne kancelarije Radiša Savić.

 

 

tako se to radi

a sve i da je u Beogradu otvorio Narodno pozorište posle 20 godina i organizovao džez žurke nasred Kneza, opet ne bi imao ni 50%, a kamoli ovakve procente

 

to Janković ne kapira, a ni Radulović sa svojom pričom protiv stranačkog zapošljavanja nikad neće uspeti da dopre do ovakvih likova

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma kakav vodovod bre, dovoljno je da odnese pastetu onim starcima gore u brdima, za koje su i najrodjeniji zaboravili, i da ih odvezes na glasanje i dace ti svoj glas.

 

Ovde kod mene u selu se najvise uradilo za vreme DS-a, za vreme SNS-a nije se apsolutno nista uradilo. Jeste da je ranije bilo vise para, ali svejedno. Da stvar bude komicnija glavni baja u selu koji je bio clan DS-a i borio se protiv ovih svih tih godina sad je presao u SNS, naravno, zaradi interesa gradjana :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao npr kada vidiš na jednoj strani sj i ds udružene oko istog cilja i onda rešiš da im jebeš mater... Jel sam ok skapirao šta si hteo da kažeš?

 

a sto si ti ljut na mene jer ne podnosim ds (sns, sps..), prljave biografije i one koji hoce da ih amnestiraju? :haha:

 

ne slazemo se i to je to. tebi se svidja sj, verujes mu (kao sto sam i ja prvih par nedelja dok nije pokazao pravo lice) i u njemu vidis neku nadu za buducnost. ja mu ne verujem ni 2% i mislim da sve folira. ;-)

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuruz hoće da kaže da sve dok svi imaju jednako pravo glasa, nema rezona nadati se nečemu normalnom.

 

 

 

 

Opet sam startovao dedu sa Informerom u Maxiju (ne mogu da izdržim više xD), ja njemu

 

-Lažu vas.

-Koga, mene?

-Svakog ko čita to đubre

-Kako to?

-Pa je l' vidite da Vučić kontroliše te novine?

-Vi mladi ste toliko puni mržnje, blabla

-Formirate mišljenje na osnovu izmanipulisanih i netačnih informacija pa onda meni na izborima krojite kapu.

-Pa i treba, mi smo izgradili ovu zemlju! Što i da ne kontroliše ako je čovek ok,

-Može li da ucenjuje ljude poslom da glasaju za njega i da bude ok?

-Srbiji treba diktatura, kao i svuda u svetu. Vučić ima rezultate... Nema on vremena da kontroliše novine.

-Gde nema vremena, to mu je jedan od glavnih elemenata mašinerije...

-...

 

xD

 

Samo ću morati da smislim tekst koji ću da im pričam tako da im bude što prihvatljivije, i da budem prijateljskije nastrojen... Kad može Vučić da im ispira mozak, mogu i ja... Samo ne znam koji je to tekst koji će da se primi s obzirom da im je opresija skroz ok :haha:

 

 

 

Pa zdravlje bože kada stoka pomre, da padne koji procenat... SAMO NEKA IDE REDOM

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Reci mu da su za 5 godina Vučić i kompanija zadužili zemlju za 10 milijardi evra, potrošli 2 na puteve i škole i pitaj ga gde je ostalih 8.

 

jebe se njemu

mislim da još uvek slavi uz produženi s mlekom

A šta treba da pije? Turski kafu? Kapućino? Nes? Uozbilji se. Ako već ne pije amerikano, onda je produženi s mlekom dobar izbor

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja imam vedriji primer od dimon sida

 

juce prolazim pored dva penzosa koji pricaju bas u kriticnom trenutku i cujem: ovaj prvi kaze "opet pobedi ovaj, ko je glasao za njega" na to ce ovaj drugi : "ma nek mi puse kurac ti sto su glasali, za sta su glasali za 20 hiljada?"

 

<3

  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

A šta oni mogu? Kako misli da Radule ili Boškić naprave vodovod ili put u nekoj zabiti, a to je jedino što je tim ljudima bitno. U najboljem slučaju mogu da pokušaju da objasne ljudima da su psiho, Tadija i Koštunica krivi što vodu nisu dobili još pre 15 godina

 

nisam ni rekao da treba da grade to

ali priča o Savamali je svakako poslednja stvar za koju svakoga od tih ljudi zabole kurac

 

eno u Nišu su otvorena dva krila kliničkog centra i komentari su takvi da ljudi pričaju da je to Vučič otvorio

i to pismeni ljudi, ne ekipa iz sela u brdima

ovi vode striktno populističku kampanju namenjenu isključivo obezbeđivanju glasova onih koji nemaju pojma da se dešavaju i stvari poput Etihada, Savamale, Vršačke pivare itd

 

što bi nekoga iz Pepeljevca bolelo levo jaje za Etihad ako je njemu napravljen put do Kruševca, a avionom se vrlo verovatno nikada neće voziti

 

ovi pre se nisu bavili takvim pitanjima i zato sada sisaju

 

izbori se nikada ne dobijaju ciljanjem na sloj obrazovanih i upućenih u velika dešavanja

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Kuruz

Ima toliko materijala, samo ovi naši ne znaju da ga prilagode publici.

 

Treba da pričaju seljacima iz Doljevca za Savamalu, ali ne da kažu da su srušene 3 barake, već da objasne ljudima da je jedno veče došla grupa maskiranih ljudi, zavezala prisutne i srušila im zgrade. Da su neki u blizini zvali policiju, ali da je vlast rekla policiji da ne dolazi. I da ako podržavaju psihopatu, isto i njima može da se desi ako država odluči da pravi put preko njihove njive. Prvo to javno reći, a posle naštampati hiljade letaka sa istim objašnjenjem i podeliti meštanima.

 

To uraditi:

1. Za Savamalu

2. Za helikopter - poginuli ljudi da bi se ministar slikao. Kad se vaše dete razboli, umesto da ga leče, poginuće zbog fotografisanja a oni će reći da je bila nesreća

3. Za poplave - poginuli ljudi jer je vlast ignorisala upozorenje i spiskala novac za odbranu (malo više DS, malo manje SNS)

4. Za "investitore" - pozajmili smo pare od stranih banaka i dali ih stranim firmama, da biste vi radili za minimalac i vraćali dugove države od te bedne plate

5. Za zemlju - najplodniju zemlju i pare ćemo dati strancima, a vama koji živite od poljoprivrede ćemo očistiti sneg

6. Za javna preduzeća - vi ćete u zatvor ako ne platite dug za struju od 6.000 rsd, a EPS, železara, JAT duguju po 60.000.000 i mi im to plaćamo vašim parama

7. Za kriminal - vi morate da platite kaznu jer psujete Vučića, a nijedan kriminalac koji oštetio zemlju za milion i više € nije osuđen na kaznu zatvora

i tako dalje, i tako dalje

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na temu kliničkog centra i sličnih stvari, već sam rekao gore.

Potrebno je samo izračunati i pokazati ljudima koliko je para potrošeno na takve stvari, a koliko je pozajmeljeno od MMF-a i ostalih. Kad se psiho hvali kako je otvorio nešto, treba pokazati ljudima da je uzeo 5 puta više para nego što je potrošio. I pitati iste te što ga hvale - šta mislite gde su te pare, pošto nisu ni kod vas ni oko vas?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo ću morati da smislim tekst koji ću da im pričam tako da im bude što prihvatljivije, i da budem prijateljskije nastrojen... Kad može Vučić da im ispira mozak, mogu i ja... Samo ne znam koji je to tekst koji će da se primi s obzirom da im je opresija skroz ok :haha:

 

sa likovima koji citaju informer ne pale podaci i dijalog. cinjenice su nemocne tu.

 

jedino sto pali je (jebi ga) dokazani recept propagande: stvaranje straha i sumnje. dakle, ignorises to sto on kaze, i odgovoris na neku od svojih tema..

 

(matorac cita informer)

- "vucic je lopov, on i brat se valjaju u milionima a mi sve gore zivimo. moji roditelji kazu da nikad nije bilo gore (da pokazes da cenis starije)."

- "ali on je izgradio..."

- (ignorises feedback): "izlaze slike u novinama, vucic se slika sa onim sto su nas bombardovali, sa toni blerom i klintonom, dok smo mi sve siromasniji."

- "vi mladi ste puni mrznje, mi smo izgradili..."

- "mi mladi smo uz vas. i vucic nas pljacka isto kao i penzionere. moram da idem, prijatan dan i izdrzite, znam da nije lako."

 

znam da je transfer blama i da zvuci retardirano :) ali to je taj recnik. tu je bitno da razgovor nema vise od jedne ili dve razmene recenica i da on ostane da se pita (nikako mu ne pruziti osecaj "al sam mu odgovorio"). samo prekid.

 

ja bih voleo da moze drugacije, ali ne vredi sa tim likovima. ljudi bi pre crkli nego da im ti promenis misljenje.

  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

4, 4 :haha::haha:

 

pazi, nista od onog gore nije laz. samo je nacin na koji je receno tako odvratan nasim usima.

 

za najefektniji nacin obracanja toj publici preporucujem da se savlada stil gospodina palme. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...