Jump to content

Izbori


Talvi

Izbori 2023.  

35 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Obavio i ja građansku dužnost.

Glasao za Boleta u nedostatku boljih patriotskih opcija.

 

Priznaj da si jutros, naoružan optimizmom, krenuo da zaokružiš Radulovića, ali da ti je ruka na biralištu zadrhtala i olovka iznenada skrenula ka Obradoviću.

 

Pa ja bih sa apetitom glasao za Radulovića, samo da ima malko nacionalističkiju spoljnu politiku.

Čak mi ne smeta uopšte što trpa u isti koš EU, Ameriku i Rusiju (što se ekonoije tiče), ali za Kosovo, Krajinu, i Srpsku mi je mnogo nemušt i neodređen.

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

jedno jeste, druga dva će biti

 

 

Priznaj da si jutros, naoružan optimizmom, krenuo da zaokružiš Radulovića, ali da ti je ruka na biralištu zadrhtala i olovka iznenada skrenula ka Obradoviću.

 

ipak Radule, odoleo sam čarima obrazovanja, kulture i nazora Aleksandra Popovića

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

bem' te Srbijo, moraš li svakom retardu da daš 8 godina vlasti, pre nego što skapiraš da je retard?

Tačno će i posle Vučića da dođe neko ko će da obznani da je kasa prazna, da je sve uništeno, da mora iz početka.. i narod će to da guta sledećih 8 godina.

Uvek isti kurac.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ostavi paypal svoj, da ti pošaljemo pare neke što si se iscimao, i glasao.

Javi se majoru Paravinji ako je još u službi, kasarna sinkovci kraj leskovca

 

bajo, uzmi pušku u ruke i idi i brani kosovo, jebalote kosovo a pogotovo metohija

 

a ne da sereš preko net-a

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa moze biti to, sto :) sto bi se cimao glasac sps koji vec 20 god glasa za njih, da sad ode da glasa za nekog tamo vucica

stvarno ne mogu drugacije objasniti ovu neocekivano malu izlaznost

 

haha sad kazu na n1 sa je djb stab kao i prosli put u kaficu i da svirka treba uskoro da pocne :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...