Jump to content

Izbori


Talvi

Izbori 2023.  

35 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

On 11/19/2019 at 8:52 PM, bo88gdan said:

Poredis babe i zabe, uozbilji se 

Kada bi se naš narod generalno uozbiljio, možda bi i dobili neku valjanu vlast, ali slepci kakvi jesmo verovatno ni ne zaslužujemo bolje..

4 hours ago, bo88gdan said:

75418882_430425554300814_683430643418896

Ahahahaha, kakva trojka🤣

Share this post


Link to post
Share on other sites

On 11/16/2019 at 3:39 PM, 23/16 said:

Radulovic sutra gost u Utisku. Taman da cujem sta ima novo, posto me je covek banovao na Twitteru 🙂

Za sve one koji pricaju kako se Djb nije promenio u poslednjih par godina:

 

 

 

Jes', bacio se radule u desno. 

Očekivano... ja sam to drugosrbijancima koji su se zaletali da glasaju za njega, ko muve bez glave, stalno objašnjavao da je on mnogo bliži desnici, nego liberalima... ali ljudi se napale... šta ćeš. 
Čak je ovde na yumu bilo nekih promoćurnih ljudi, pa su ga zvali Radule četnik. 

Mada i mene je iznenadio ovaj njegov skorašnji izlet u mistiku i poreklo srba, Vinčansko pismo i ostale (po meni) potpuno nebitne stvari. :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

smorilo malo pa ne pratim ali bilo je par jakih momenata dok su se na pocetku napusavali Misa i Milica ko u kafani
Misa se zali, bio samo 3 dana na Zlatiboru a neki isli 4x na more, Seselj pita ko (to je pitao i za plagijat, pa je Misa ucutao haha), Misa kaze Milica i jos poneo slike s mora nje i muza u emisiju :haha:
Seselj kaze "pa sta se bunis za tebe nije nikakva kompromitacija, jedino muz sto ti otromboljen onako" i tu se Misa zahukta, krene da urla i mase papirima jos jace, Seki mu jedno 3x kaze "alo Miso ej Miso zaustavi se"
i tu ga Misa poentira
"SRPSKA DESNICA SE NE MOZE ZAUSTAVITI" 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...