Jump to content

Izbori


Talvi

Izbori 2023.  

35 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Nisam peder ebeš me u dupe, reče gej sudiji za prekršaje. Ljubomoran komšija po gradu laje da se samo muški oko mene kupe.
Naša partija u skupštini je najjača i zato nas mnogi po gradu mrze, izmišljaju; ovi se među sobom brze, hoće da odlome od našega kolača.
Sudija, došla su jebena vremena, to se na svakom koraku vidi, čovek ne treba sada da se stidi za opstanak svoj da bude i žena. Muuutne vode teku rekom Mlavom, naša privreda skroz je posustala, bolje biti kurva nego budala; boriću se ako treba i dupetom i glavom.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

On je meni najkomičniji na celoj toj underground sceni. :) 

Ko da ja i on živimo u različitim univerzumima. Izgleda da je lik ubeđen da se Putin i Tramp otimaju o njega, a Vučić pomno prati svako njegovo gostovanje i strahuje šta će sledeće da uradi. On i republikanska stranka su počeli proteste, pa kad su izašli sa protesta, protest je utihnuo. Vučić mu smešta 5-6 atentata za godinu dana. 
A najjače mi je bilo kad je rekao: "Rizikujem da izgubim deo biračkog tela, ali ne volim homoseksualce". 
Možda je u pravu. :D Od 3 miliona njegovih birača, verovatno ima 50-100 hiljada pedera. :) 

Ma obožavam da ga slušam... zajebo je i Lučića u fantazijama. 

On 11/25/2019 at 6:57 PM, bo88gdan said:

E jebem ti zivot bas 

 

 

Ja imam veliki problem da odlučim da li je gluplji Mišpa Vacić ili Sergej Trifunović. 
Njih dvojica su na celoj političkoj sceni, pa 100 praznih mesta, pa ostali. 

Pitam se već odavno, i taman kad se odlučim da je jedan u blagoj prednosti, čujem izjavu drugog. 

Hoće li mi neko razrešiti dilemu? 

Edited by Dark_Elf

Share this post


Link to post
Share on other sites

Srpski bombarder brži od zvuka: Neuhvatljiv i sa zemlje i sa neba VIDEO

Beograd -- Vojska Srbije radi na modernizaciji svog naoružanja, a jedan od projekata je i modernizacija borbenog aviona "Orao".

 

spacer.png

 

https://www.b92.net/biz/vesti/srbija.php?yyyy=2019&mm=12&dd=14&nav_id=1630671

 

:haha::haha::haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve sve... al kad vidim onu Tanju Fajon, sere mi se i bljuje u isto vreme. 

Čuj: rekla da svako ima pravo da izrazi svoje mišljenje. 
Je l' se odjednom osećate mudrijim kad čujete to?

Da sam opozicija, poslao bih pismo EU, gde ih molim, najponiznije, da mi ne šalju takve retarde. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je li, šta bi s onim njegovim porezom, je l' beše negde dokazano šta za ili protiv, ili ostalo na rekla-kazala?
Pitam za druga. 😄 Ne ozbiljno, pitam jer je Kesić nedavno pomenuo i taj slučaj u kontekstu nabrajanja afera, kad je doveo u emisiju onog nekog novinara DW.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kolko sam ja skontao, taj Rujevic ga je prozivao da ne sme da ode u USA jer ce ga hapse, Radulo otisao (sa sve Hanom 😄 ), nije se desilo nista, pa je onda valjda ovaj promenio plocu da nije utajio porez nego ga samo duguje, pa kao za to ne privode odma na aerodromu
nego mogao bi neko da istrese nesto preciznije 

Edited by obsessed by cruelty
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rujević je izneo dokument prema kojem je na Radulovićevoj nepokretnosti uspostavljena hipoteka radi namirenja poreskog duga u iznosu od milion dolara, Radulović to negirao i onda tužio DW sudu u Nemačkoj
sud odbio tužbu rekavši da je Rujević imao pravo da piše o tom dokumentu, tj. da nije prekršio standarde novinarske etike

Rujević onda slavodobitno napisao na Tviteru da Radule ipak duguje za porez, iako presuda uopšte ne govori o tome, već o njegovom pravu da iznese dokument do kog je došao u javnost
onda Radule otišao u Ameriku i ništa mu se nije desilo, a razni ljudi su pisali da službe na ulazu u zemlju i te kako znaju da drkaju kad vide da si u sistemu kao neko ko duguje za porez

IRS ne daje informacije trećim licima, tako da Rujević ne može da izbaci neposredno dobijene podatke, a Radule je ranije mahao nekim papirom iz kojeg se ništa nije videlo

u suštini i dalje nemamo pojma da li Radule duguje ili ne

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...