Jump to content

Izbori


Talvi

Izbori 2023.  

35 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Deder, kamo se denu Faprilka sa vlastitim neoliberalnim impresijama i i iskonskim soroševskim uvjerenjima??? Desetljećima je po forumima tipa ana.rs veličao čedolizam sa brijega plodonosne Trnave gde duboka Moravica vekovima teče. Zar da se rapsrši sanak pusti, zar je to sve što je ostalo? Ne dopadaju se ni nama ružičaste pantalone LDP lidera kojima iskazuje neopozivu lojalnost gazdi imaginarijuma, no šutimo. Da se čujemo Koševo, je li Sarajevo tamo gdje je nekad bilo, je li Čedo narkoman? Da vidim ruke gore! A noge dole... Svi svi svi, neka svemir čuje nemir!

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

35 minutes ago, vudun said:

Deder, kamo se denu Faprilka 

Zadovoljan je jevropskim putem Sorabije. Dok ne udarimo u rock bottom , priznamo Kosovo , uđemo u EU i Nato , neće biti promene političkog  pravca u mislima prosečnog srbina koji može samo da razmišlja u konceptu suprostavljenih timova , nema on mogućnost za apstraktno mišljenje , zato je Radule koji je par decenija ispred svog vremena krenuo da fura sukob Globalizam VS Suverenizam.

  • Like 1
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

5 hours ago, Srbin Hamza said:

promašuješ poentu

Znam ja šta je poenta. 
I čak, ja se slažem sa tom poentom, i slažem se da treba protestvovati, da bi se uvela jača unutrašnja kontrola u policji, i psipate blagovremeno prepoznavale i odstranjivale, iz službe. 

Međutim, neki protestanti ne znaju šta je poenta.
Pa uništavaju poentu svojim razularenim, ili svojim glupim ponašanjem. 
Obesmislili su ceo protest + doveli do otkaza nekih ljudi u policiji, koji, ama baš ni za šta nisu krivi. 

4 hours ago, Demon Seed said:

Jebe se meni za dedu, ja u 70god sigurno ne bi ušo među muriju da jedem govna, ali koliko znam u zakonu svake civilizovane zemlje stoji da ako nekog gurneš, pa makar i slučajno, i on se polomi, ti si za to krivično odgovoran.

Ajmo da pitamo Kuruza. 

Da li pandur treba da krivično odgovara, ako blago gurne čoveka (koji mu je preprečio put i sprečava ga da se kreće), i taj čovek padne, a niko nije želeo da se to desi? 
Recimo da se sve gore pobrojano, činjenično utvrdi na sudu (jeste ga blago gurnuo, ovaj pao, ali nije bilo namerno). 
 

4 hours ago, Demon Seed said:

A ti demonstriraš oduvek fetiš na autoritet, zato i ceniš Slobe, Šešelje, Vučiće, Putine, Staljine 

Vi liberali ne razumete da demokratija nije anarhija. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne kontaš brate, znaš li koji je ovo crnac po redu ubijen u zadnje dve godine? Misim šta hoće policija uopšte više, ne razumem. U Šarlotsvilu 2018. beše beli suprematista upalio auto i zabio se u protestante, zgazio neku devojku, šta bi, ništa, verovatno je heroj među tim krembilima. Policajci ubijaju crnce i nemaju isti tretman, više crnaca umire zbog korone jer nemaju osiguranje itd itd super je to što demokratija nije anarhija ali nije ni oligarhija

ova policija nije demokratska jer ne pripada demosu i ne radi za demos. . Šta znači to razulareno ponašanje, pa ok, hajde da se složim da razulareno ponašanje treba rešiti policija, ali kako, e to je već drugo pitanje jer:

1. hapsiti one koji prevarama i finansijskim malverzacijama se bogate

2. hapsiti parazite na državnom budžetu ili od vojnih intervencija

3. hapsiti milijarder koji ne plaćaju porez

4. hapsiti mafiju, kriminalce i lopove

5. hapsiti korumpirane političare

6. hapsiti one koji su primali mito od lobista

7. hapsiti silovatelje dece i žena

8. hapsiti i uništavati organizacije čiji članovi upadaju u crnačke crkve i vrše masovna ubistva

9. hapsiti debile koji pre 3 sedmice izađu i protestuju zbog korona karantina, prekrše sve živo, dođu naoružani pred Belu kuću, gde policija?

10. hapsiti masu zbog razularenog ponašanja

 

pa odlično, aj prvih 9 onda da urade pa da rešavaju razularenu masu, a?

ne, ajmo ih tolerisati, da sagrade Zlatibor, i autoputeve popločaju, da spasu Kosovo, nema šta, a hapsiti zbog žvake

nemoj krast malo, uhvatiće te fazon, ukrasti malo je zločin, ukrasti mnogo je statistika

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

američka policija je jedna zabavna organizacija
ali mene ne čudi to postupanje, jer kad se uzmu u obzir stope kriminaliteta, količina oružja, broj narkomana i drugi faktori, nije ni čudo što su panduri zajebani, jer kapiram da na njihovo ponašanje veoma utiče i strah od svega s čime mogu da se sretnu svakog dana

što se tiče ovog snimka gore, teško da je to krivično delo
dobiće neke disciplinske kazne, ovaj će da se nagodi sa gradom oko isplate naknade štete i to je to




nego, pazite ovaj sajam degenerika

https://i.imgur.com/z7bPFqQ.jpg

Edited by kuruz

Share this post


Link to post
Share on other sites

4 minutes ago, Koroviev said:

 I dalje me više brine Chadda.

Ma šta te brine, čoveku totalno dokurčilo za sve, pa i za sopstvena uverenja, zna da se ovde nikada ništa promeniti neće..

Proslavimo svi Željko Ražnatovićev reborn..

Share this post


Link to post
Share on other sites

47 minutes ago, Srbin Hamza said:

ne kontaš brate, znaš li koji je ovo crnac po redu ubijen u zadnje dve godine?

I zašto zbog toga da ispašta gomila policajaca koji nemaju nikakve veze sa time, i sa čistim su karijerama? 
Zašto uzimati ovlašćenja većini Ok pandura, zbog nekih psihopata u njihovim redovima (kao da psihopata nema u svim redovima)? 

Eto to mi nije jasno. 

Odnosno, jasno mi je. Ovde se uopšte ne radi o policijskoj brutalnosti, nego ima mnogo strana, i svaka pokušava da tragični incident iskoristi za svoje ciljeve. 
Neki za destabilizaciju Amerike, neki za stabilizaciju, neki da napune džepove... i td. 
I sad na sveto to dodaj gomilu retardiranih antifa koji ti kažu da si rasista zato što ne želiš da na svoj društveni provil staviš njihovu značku, dobiješ totalno šizofrenu situaciju, koju će satiričari za 200 godina da ismejavaju. 

27 minutes ago, kuruz said:

što se tiče ovog snimka gore, teško da je to krivično delo
dobiće neke disciplinske kazne, ovaj će da se nagodi sa gradom oko isplate naknade štete i to je to

Kakav ukor, brate. 
U vesti koju sam postovao, svi ti policajci, i ovi koji su ga gurnuli, i ovi koji nisu, i ovi koji su bili 10 metara iza njih, će dati otkaz. 
Znači kada kažu da će dobrovoljno dati otkaz, to znači da su primorani da daju otkaz (neko ih je ucenio). 
Je l' to tebi normalna situacija? 
Ili neki možda i dobrovoljno, jer im je prekurčilo baš ovo o čemu pričam. 

I sad ljudi popiše otkaz... ajmo svi da tapšemo... bravo... 
I neko očekuje da se ja s' tim složim? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

daj bre Elf, njih neko naterao? Rekli su da pošto su ti koji su ga gurnuli suspendovani, čitava jedinica će iz solidarnosti da da otkaz

dakle, ne daju ni tu dvojicu, kao što nisu davali ni prethodne ubice i slično

ali ni te ubice nisu najgore, najgori su oni iznad njih, odgovorniji su za smrt mnogo više ljudi

dakle, konstantno ti bi da pričaš samo o tom događaju a ne šta taj događaj predstavlja u kontekstu celine

i to neće moći doveka, jer celina dolazi, ruši sve pred sobom, par pajkana se nešto žale što ih kritikuju, i šta s tim, pajkani nisu u pravu, celina jeste

nejednakost raste, društvena pokretljivost se smanjuje a policija šuti, pa ne može to tako, ta dva procesa se dešavaju kad neko debelo krade

Share this post


Link to post
Share on other sites

sad čujem da lažu i za Desanku i za Lepenski vir, sve fejknjuz

Desanka je trebala da se uči u prvom razred umesto u trećem

a Lepenski vir se ništa nije ni gradilo sem nekog pristaništa za brodove al ne na samom nalazištu

ko izbacuje ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...