Jump to content

Izbori


Talvi

Izbori 2023.  

35 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Čuješ pilićari, ono svi od egipatskih do francuskih vladara plodili sestre. Znaš zašto su Filipa IV zvali Lepi, jer je prvi u familiji bio koliko toliko normalan :haha:

Ili vidi slike kraljevske porodice što je Francisko Goja slikao, ko tu izgleda kršteno, facijalne konstrukcije iz bratovljevog skrotuma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

4 hours ago, 23/16 said:

Nego, hoce li iko od vas izaci na izbore?

Moze novo glasanje?

Ja po prvi put od 18. god. ne glasam. 
Dobro, nisam  glasao ni ono drugi krug Toma VS Tadić, jer sam bio (i ostao) u fazonu wtf da glasam između dva luzera. 

Ove izbore, ne samo da neću da glasam, nego nekako, nemam volju ni da pratim. 
Najdosadniji izbori ikada. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

2 hours ago, Dark_Elf said:

Ja po prvi put od 18. god. ne glasam. 
Dobro, nisam  glasao ni ono drugi krug Toma VS Tadić, jer sam bio (i ostao) u fazonu wtf da glasam između dva luzera. 

Ove izbore, ne samo da neću da glasam, nego nekako, nemam volju ni da pratim. 
Najdosadniji izbori ikada. 

Potpuno ista prica. 

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

59 minutes ago, kuruz said:

 

TOTAL SUPPORT
zanemariti baljezganja ove spodobe čiji je tvit, ofc, samo snimak je bitan

A pazi nazi collaborationist song a tekst ide bukvalno naseg Simu ubili su Nemci hahaha 

Edited by bo88gdan
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auu brate, ako zbog nečega, ova kampanja će zbog retardiranih spotova da bude upamćena. 
Bar nešto zanimljivo. 

Ja sesećam da je neke 2007-2008 Čedica imao finu kampanju (ono.. od nas zavisi). 
Ahh.. evo ga: 


Jebe keve za ove danas... 



I Dveri su 2012 imale dobrog montažera i motion graphics: 

 

Ali najbolje što sam ikada video na Balkanu (još pre neku godinu) je predizborni spot ovih crnogoraca. 
Ovo je stvarno radila ozbiljna ekipa. 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

negde sam čuo da cg opoziciji kampanje rade isti likovi koji rade i sns-u, neki Izraelci

al realno jebeš taj fenseraj, i sad sns ima brutalno superiorno tehnološki izvedenu kampanju, ali go kurac od programa

jer niko ne dođe i kaže jedino ključno: pročešljati Bekovo, Miškovićevo, Karićevo itd poreklo imovine, pljačkašku privatizaciju, ako nađemo dokaze za Andreja Vučića i Đilasa - zatvoriti i baciti ključ

mnogo teško reći, eto ni Radul se još nije setio da spomene Miškovića

Share this post


Link to post
Share on other sites

4 minutes ago, Srbin Hamza said:

i sad sns ima brutalno superiorno tehnološki izvedenu kampanju,

Pa i nema. 

Meni su svi njihovi spotovi idiotski. 
Ali stvarno pričam objektivno, i trudim se da budem objektivan. 
To ako je nešto fullHD ili 4k res, i ima drhtavu kameru, i kadrovi se smenjuju kao kod šizofreničara, ne znači ni da je moderno, ni da je dobro. 
Sa druge strane, imaju slabu poruku. 

Kod ovih crnogoraca je režija baš dobra. Vidi se da je planski rađeno, sa dobrom porukom, i td. 

Sad jebem li ga da li im je ista agencija, ali SNS ne dobija izbore sigurno zbog spotova, nego dobija jer u Srbiji uvek imaš 30% ljudi koji uvek glasaju za vlast. 
Zatim Vučić se ne skida sa medija... i naravno.. retardirana opozicija. 

Ti SNS spotovi su više šlag na tortu.. kao.. aj da pokažemo da imamo para za 4K kameru, dok ostali snimaju mobilnim. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...