Jump to content

Izbori


Talvi

Izbori 2023.  

35 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

On 6/22/2021 at 6:54 PM, Dark_Elf said:

522400_202599623-328700252121128-8537740

 

LOL 

Ja iznova zaboravim koji je ovo bolesnik. 
Što mu bre neko ne kaže: Čoveče, to što radiš sebi, i još opominješ druge da to rade, to je za čistu psihijatriju. 

Mogao je isto tako da uzme iglu i da se bocka 4 sata ddk se ne raskrvavi skroz. 
Ali kontam da su još gori ovi razni Babići, što trpe da im kenja ovakve nebuloze. 

Vucic je umobolan to je jasno

SNS je metastaza sistema uspostavljanog od 45 godine

to je sve jasno

Ali

ako su mu alternativa ovi sto ih promovisu n1, nova s, pescanik i slicne fekalije

Vladaj onda Vucko dok ne crknes i dok ne sjebes sve

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

6 minutes ago, Srbin Hamza said:

fiksd

Ma kako da ne, kod drugova i drugarica nije bilo uzurpacije privatne imovine, partijskog zaposljavanja i napredovanja, enormnog zaduzivanja, idiotskog vodjenja drustvenih firmi, to se sve posle 91 izmislilo 

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

28 minutes ago, Srbin Hamza said:

Pa taj sistem je propao 1991. i nema veze s novim, neoliberalnim sistemom koji su gradili Sloba, Đinđić i Vučić.

SFRJ nije džaba propala, al neće valjda još biti odgovorna i za četnika iz Bugojna.

u teoriji jeste

u drustvenim firmama poput moje jos uvek je ziv i zdrav

jedino fale radnicki saveti i slicni debilizmi 

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

5 minutes ago, Srbin Hamza said:

Tvoja firma je odgovorna za Vučića? Ne prećerujmo

Brate jel uzimas ti neke opijate? 

Ili je ovo neki visi nivo trola koji ja ne razumem

ja napisem da je raspali sistem koji je ovde aktuelan od 45 jos uvek ziv i funkcionise u drustvenoj firmi u kojoj nazalost radim

ti pominjes Vucica.... 😑

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesi reko da je sns metastaza sistema od 1945.?

Tebi je sistem od 1945. tvoja državna firma?

Normalno pitanje sam postavio: kako je tvoja firma metastazirala u Vučića?

Naravno, ja tvrdim da se Vučić pojavio iz drugih razloga, a pritom i mnoge druge zemlje imaju svoga Vučića.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa ja nisam rekao da nema bivših "komunista" u današnjem brlogu, spomenuo sam Slobu, zar ne? S tim što on ništa za vreme svoje vladavine nije učinio komunističko već baš desničarski i kapitalistički je drmao Srbijom. Čak i pre raspada SFRJ, direktor Beobanke, klasičan primer ekonomskih tehnokrata koji su i rušili socijalizam, Janez bankar, Peterle bankar.

Šta vi uopšte tvrdite, jel neko pre 1991. godine obezvredio javna preduzeća, prodao ih za evro, poklonio tajkunima itd ma hajte

pre par sedmica radili istraživanje u Hrvatskoj i došli do rezultata da je 1978. godine u Hrvatskoj kupovna moć bila 27% veća nego danas. 

40 godina kasnije vladaju ustaČe, kapitalisti i neoliberali i eto vam ga manje plate

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

I Vučić je ''dete komunizma''.

Tata Anđelko i mama Angelina svojevremeno dobiše posao u kovnici novca i na RTS-u preko SKJ-KPJ.

A Vučić se 101 % prži na neoliberalni tajkunizam, ali i gangsterizam . . . i roditelji ga zdušno podržavaju.

Edited by vudun

Share this post


Link to post
Share on other sites

teo si reći Vučiću deda ugledni građanin Bugojna kome su komunisti sve oteli

čak i da su mu se roditelji nešto pretvarali, taj komunizma video nije od crvene zvezde

najbolje to da dokažete, kako crvena zvezda nije srbstvo nego komunizam

oću argument za to

Edited by Srbin Hamza

Share this post


Link to post
Share on other sites

34 minutes ago, Srbin Hamza said:

pa ja nisam rekao da nema bivših "komunista" u današnjem brlogu, spomenuo sam Slobu, zar ne? S tim što on ništa za vreme svoje vladavine nije učinio komunističko već baš desničarski i kapitalistički je drmao Srbijom. Čak i pre raspada SFRJ, direktor Beobanke, klasičan primer ekonomskih tehnokrata koji su i rušili socijalizam, Janez bankar, Peterle bankar.

Šta vi uopšte tvrdite, jel neko pre 1991. godine obezvredio javna preduzeća, prodao ih za evro, poklonio tajkunima itd ma hajte

pre par sedmica radili istraživanje u Hrvatskoj i došli do rezultata da je 1978. godine u Hrvatskoj kupovna moć bila 27% veća nego danas. 

40 godina kasnije vladaju ustaČe, kapitalisti i neoliberali i eto vam ga manje plate

 


nisu ni komunisti radili komunistički
that's the catch

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

3 minutes ago, kuruz said:


nisu ni komunisti radili komunistički
that's the catch

Da li će Bata ovo konačno da ukapira kad je ovako lepo i sažeto objašnjeno, saznaćemo u sledećoj epizodi Batinog oseravanja po yumetalu...

Vi koji znate da neće, nemoj da spoilujete nama koji se nadamo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...