Jump to content

Izbori


Talvi

Izbori 2023.  

35 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

21 hours ago, bo88gdan said:

Vucic je umobolan to je jasno

SNS je metastaza sistema uspostavljanog od 45 godine

to je sve jasno

Ali

ako su mu alternativa ovi sto ih promovisu n1, nova s, pescanik i slicne fekalije

Vladaj onda Vucko dok ne crknes i dok ne sjebes sve

ĐILASE VRATI PLATANE!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 hour ago, bo88gdan said:

Kakav ti radnicki front da vodis kad nemas 2 dana radnog staza a nabio si 40 godina u dupe 

pazi, najbitnije je ne da te demantujem, nego da prezentujem omiljenu knjigu radničkog pokreta, koju je napisao zet Karla Marksa

 

spacer.png

 

u osnovi, to što te kapitalisti izrabljuju i pljačkaju (kao i sve nas, uostalom), ne znači baš da mi treba još više da radimo

budućnost za koju se borimo je: jahte i kokain za sve, a ne samo za neke

57 minutes ago, vudun said:

Da uđu u koaliciju sa Hrvatskim revolucionarnim pokretom.

najveći problem ustaša je što nisu čitali Marksa

imali su volju, nisu imali pamet

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve jasno. U komunizmu su svi rokali.

Ako je to tebi raj onda stvarno... 
 
Ne znam na šta se žališ, radiš i istovremeno studiraš, i još stigneš do teretane, da si kod privatnika jebo bi te 12 sati.

Misim, kontam da postoje problemi i ne pravdam uhljebe, al to je Vučićeva tvorevina a ne socijalizma.
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne bi, i za privatni važi isti zakon o radu. Podmećeš nepoštovanje zakona o radu kao neku kapitalističku tekovinu, a buniš se sve vreme što se komunizmu "podmeće" ono što su napravili kod nas naši komunisti. 😄

Pa taj sistem da nabiju dupe u fotelju nepotizmom je i danas isti kao za vreme komunizma, eno u opštini nema mesta više za fotelje, sede po njih četvoro u kancelariji i ispijaju kafe, svako radno sposoban za 10% onoga što mu je u opisu posla, ali ih zato ima više, pa se nadomešćuje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dimone, pričaš o kapitalističkoj državi, jesi svestan da državni poso nije socijalizam jer državni poso postoji svugde, pa i u Americi?

Jbt jel treba danima da se bavimo vašim iluzijama o državnom poslu? Jel postoji kapitalistička država, dakle to je kapitalistički poso.

Share this post


Link to post
Share on other sites

4 hours ago, Srbin Hamza said:

Dimone, pričaš o kapitalističkoj državi, jesi svestan da državni poso nije socijalizam jer državni poso postoji svugde, pa i u Americi?

Jbt jel treba danima da se bavimo vašim iluzijama o državnom poslu? Jel postoji kapitalistička država, dakle to je kapitalistički poso.

Smanji opijate brt, pričam o tome da si privatnika predstavio kao nešto gore od državnog posla, što, zajedno s činjenicom da ne vadiš kapitalizam i neoliberalizam iz usta, implicira da alaudiraš na to da je privatni posao kapitalistička tekovina i kad na to dodamo činjenicu da je to i istina, nema sumnje da si na to alaudirao. :haha:

Niko nije pričao o tome šta je kapitalistička država, to si ti izmislio pošto boluješ od hroničnog pomeranja stativa. 😛

Share this post


Link to post
Share on other sites

bolje isprati odakle je uopšte krenula rasprava pošto brljaš bezveze. Bogdan je rekao da je njegova firma plod sistema od 1945. i da je SNS metastaza tog sistema. Pa ok, neka dokaže tu besmislicu lepo step by step

privatnik i jeste gori od državnog posla ako se ne porede babe i žabe, dakle privatni rudnik i državni rudnik da se uporede i dokaže da je prvi bolji, a ne da se poredi što je babi milo, recimo neku firmu s 5 zaposlenih i firmu s 500 zaposlenih, pošto prva realno i ne spada u kapitalizam, bez obzira ko je vlasnik

nema tu pomeranja stativa no lepo manje mutite i prosipajte a više dokazujte

Share this post


Link to post
Share on other sites

17 hours ago, Srbin Hamza said:

Sve jasno. U komunizmu su svi rokali.

Ne znam na šta se žališ, radiš i istovremeno studiraš, i još stigneš do teretane, da si kod privatnika jebo bi te 12 sati.

Misim, kontam da postoje problemi i ne pravdam uhljebe, al to je Vučićeva tvorevina a ne socijalizma.

Joj jebem ti zivot kako lupetas, pa za vreme komunista, docnije Sps-a u mojoj grupi za objektivno manje posla jer je povrsina kopova bila manja a samim tim i manje masina za popravku bilo skoro duplo vise radnika, bukvalno su se ubijali od alkohola, igrali jamb i svirali kurcu 

Broj radnika je krenuo da opada jer su prirodno poceli da odlaze u svoje mahom ne(zasluzene) penzije, cast izuzecima 

15 hours ago, Antikristina said:

What if I told you da jebu i ti koji rade kod privatnika cele dane 😄

To što uspeva i da studira i da vežba ne znači da bleji nego je organizovan, radi čovek u rudniku bokte 

Hvala Baroska sto si mi advokatic

Radim inace svaki drugi dan po 12 sati pa imam vremena u danu kad sam slobodan i da treniram i da ucim

doduse diplomirao sam tako da treba da castim 

 

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa čestitam. Nisam skonto šta si studirao, sportski trener?

SPS je kapitalistička partija, sprovela je najgrozniju privatizaciju i zasrala rat.

To što neko u nazivu partije ima socijalizam ili socijaldemokratiju ne znači da baš to i jeste. DS je članica socijalističke internacionale zajedno sa Milovim DPS-om.

Ispravan naziv za sve njih je neoliberali.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...