Jump to content

Izbori


Talvi

Izbori 2023.  

35 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Dosta je jako što će za koju godinu ako ne već sad, Mali Budo da se smatra "nacoškim", intolerantnim, politički nekorektnim (ili kako već ko voli da kaže, možda ispadnemo i različita rasa pa da bude i rasistički) filmom. Srpska propaganda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@bata

Ti mora da si blesav ako misliš da bih s tobom ozbiljno raspravljao bilo o čemu. Davno sam ti rekao što mislim o tebi i ništa se nije promijenilo, bez što si još više malouman.

Znači, bukvalno dva najveća forumska goveda su se nakačila na sličicu o srbadiji i prosipaju virtuelna muda. Evo ne znam.

Majore, tebi hvala, ali bi poštenije bilo bez good guy pasivne-agresije. A da ti odgovorim, stariji brat navijao za Zvezdu, ja uz njega počeo kao klinac. Vjerovatno nijesam odgledao nijednu fudbalsku utakmicu makar deceniju, a ljubav prema Zvezdi odavno iščlila. Neđe nakon referenduma 😍👆

Kure, ti si već priča za sebe. Obojica ovih su ti na ignore, ali srbadija je srbadija. 🤣

Eto tako, komšije. Budite pozdravljeni sad, javite se kad budete dolazili kod đedova. Platim piće. 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 hour ago, In The Flesh said:

A da ti odgovorim, stariji brat navijao za Zvezdu, ja uz njega počeo kao klinac.

Taman kad prestadoste da budete Srbi, tad prestalo i generacijsko navijanje za najsrpskiji klub...

1 hour ago, In The Flesh said:

Kure, ti si već priča za sebe. Obojica ovih su ti na ignore, ali srbadija je srbadija.

To, gricni ga za uvo!

42 minutes ago, kuruz said:

ček ti si ozbiljan s ovim crnogorštinama?

Hahahaahahh

36 minutes ago, Kumodraski Vo said:

Meni smesno ovaj pasus gore vec drugi red se pominje neko odmaranje 😄

:haha:

1 hour ago, In The Flesh said:

Znači, bukvalno dva najveća forumska goveda su se nakačila na sličicu o srbadiji i prosipaju virtuelna muda.

Preciznije, virtuelni kurac :haha:

Hvala lepo na pozivu, ali ne hvala, ipak bih da smanjim RPMove đedu koji se obrće u grobu pod Komovima, jer će od vrtenja da probije tamo neđe u Novi Zeland ako ovako nastavite. Pokajte se, grešnici.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 hour ago, In The Flesh said:

Ti mora da si blesav ako misliš da bih s tobom ozbiljno raspravljao bilo o čemu. Davno sam ti rekao što mislim o tebi i ništa se nije promijenilo, bez što si još više malouman.

Ja ne znam ni ko si ti :haha:

Ti si meni reko nešto nekad, jao pa usrao sam se sad. 

no da ti ja ispričam jedan vic

Kako Podgoričanin muva devojku?

Zagrli je, prstom pokaže i pita: mala vidiš li ono govno tamo? Ada ono najveće čoče? E to sam ti se ja... :haha:

P.S. Crna Gora je obična porobljena, besudna i siromašna zemlja oduvek bila i mojne smaraš s mitologijom Asteriksa i Obeliksa sa Cetinja "neosvojenog".

22 minutes ago, Demon Seed said:

Hahahaahahh

kuruz neverue jer ne prati šta ti debili rade sada u CG, prave kartonske državne grbove i stavljaju deci na leđa da ga nose kao anđeoska krila, sastavili zastavu od 5.000 metara kvadratnih pa im se pocepala, pevaju ne Tomspona nego baš neki cg naci treš, ono pred dan nezavisnosti tri hita izbacili i pevaju ljudi na bukvalno smeće od pesme, ono Baja Mali Knindža je bar smešan

 

ITF ispo si iz crtanog filma jbt

 

 

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bato, koliko vas šiptara sada ima na Kosovu? 
Možete li da namaknete 3x Crna Gora (jedno 800k)? 

Neće šiptarke više da rađaju, eh? 🙂
Pa vama je zapad najviše razorio tradiciju i partijarhat. 
Čujem da šiptarke otkako su dobile sateltisku, i gledaju Seks i Grad, rode najviše jedno dete. 
 

Je l' ti više pripadaš toj liberalnoj struji, ili si konzervativac? 
Imate li nekog šiptarskog Jovu Bakića? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

522400_202599623-328700252121128-8537740

 

LOL 

Ja iznova zaboravim koji je ovo bolesnik. 
Što mu bre neko ne kaže: Čoveče, to što radiš sebi, i još opominješ druge da to rade, to je za čistu psihijatriju. 

Mogao je isto tako da uzme iglu i da se bocka 4 sata ddk se ne raskrvavi skroz. 
Ali kontam da su još gori ovi razni Babići, što trpe da im kenja ovakve nebuloze. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...