Jump to content

Izbori


Talvi

Izbori 2023.  

35 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

7 minutes ago, Demon Seed said:

Ono što je nepomenuto je - da nije malo čudan taj zakon koji advokatima omogućuje da naplate 40k od svih građana zemlje, sporeći se oko 500 din?

pitaš za prijatelja ili za Srbina?

Pa realno, u Srbiji treba postojati neki anglosaksonski zakon prema kojem te kažnjavaju za rupe u zakonu, ma koja to rupa u naučnofantastičnoj budućnosti bila.

To ti je ona anegdota kad su Srbi u Šveckoj lovili ribu dinamitom, a Šveđani nisu imali zakon kojim se to kažnjava jer nikad nisu čuli da neko lovi ribu dinamitom.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije mi jasno o kojih 500 dinara vi pricate 

meni su 2015 za kredit od oko 500 hiljada uzeli za to sranje 38000

Tuzio sam ima sigurno vise od 15 meseci i jos nista nije krenulo sa mrtve tacke 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Oduzeli joj blindirana vrata... Msm jadna žena, ali serem se ja na "kancelariju" za KiM i kao što sam već rekao, ko može čiste savesti ovu ženu da ohrabruje da se vrati kad Srbija ne može svom stanovništvu na srpskom (a u stvari nezavisnom) Kosovu da pruži zaštitu... Sve je teže biti patriota iz dana u dan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

23 minutes ago, Srbin Hamza said:

sve je počelo kad je Marko Đurić otišao u SAD

Mene Đurić uvek podseti na ovu scenu iz fima. 
Isti je ko ovaj kraljev sin... 
Vučićev gentle son... 
 


(ovaj što leti kroz prozor je verovatno Neša slina... a kralj je Vučić, kakav bi trebao da bude... a ne kukavac kakav je sada) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...