Jump to content

2017.08.09-12. *Jaromer, Češka* Brutal Assault 22


Јарослав

Recommended Posts

pkaze

 

SREDA

Cough

Gorguts

Root

Wintersun

Metal Church

The Dillinger Escape Plan

Boris

Birds in Row

Wolves in the Throne Room

 

CETVRTAK

Fallujah

The Great Old Ones

Swans

Emperor

Opeth

Suffocation

Mourning Beloveth

 

PETAK

Crowbar

Ulcerate

Swallow the Sun

Wrekmeister Harmonies

Carcass

Electric Wizard

Clawfinger

God is an Astronaut

Der Weg einer Freiheit

 

SOBOTA

 

Prong

Oathbreaker

Tiamat

Devin Townsend Project

Mayhem

Monolithe

 

I na jebenom KAL

GTT JAOOOOOOOO

Treha Sektori

 

NACI SAD MI NIJE ZAO NICEGA BAS MI JE SUPER

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Generalno bi trebala da mi odgovara njihova muzika, ali me ne radi :D

 

Eventualno ona Inis Mona, a i tae precenjena koliko su odje flower metalci sekli vene

 

Fintroll, cak i Korpiklaani mnogo fokusiranii bendovi u tom pravcu

 

Ma i Within Temptation Mother Earth, ako zalazimo u nailjigavie teritorie

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ja se na kraju dovukao samo 2 dana na fest, a i tada sam promasio pola bendova.

Nasao neki odlican smestaj u Novom Mestu nad Metuje ... 100e - 2 sobe za 2 dana.

Mogu misliti kako je bilo u kampu kada je udarila kisa :).

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo i mene, pisem vam o bendovima koji vas ne interesuju i o jos raznim utiscima tako

 

dan 1

Gorguts - ovo je bila samo pristojna svirka i nista beyond toga. da je bilo u zagusljivome klubu da se znojimo (ili bar na maloj bini) u mraku, bila bi duplo bolja, ebiga

Root 666 naaaaajjaci bend na svetu, nema mnogo dalje od ovoga, znaci kakav nastup, nikad bolji. oni tekstovi su suludi i ljudi su suludi i publika je suluda, cak mi ne smeta ni sto je sunce upeklo, dozivljaj za sva vremena tipa doslo mi da spucam poslednje kurceve na onu jebenu knjizurinu

Wintersun oca ti jebem kakvo smece od benda, ja se nalozih kao idem da pevam AJ PROMIS TU JU VID SEDNES END HEJT, medjutim, nisam znala nijednu od prve 2 pesme i tad mi je bilo jasno da nema tu nista za mene te otidoh da si kupim mrc pre nego sto se svi mali brojevi rasprodaju xoxo

Cough je bio nako meh, nista posebno, razocaravajuce cak, mnogo sam ja to lepse zamislila nego sto je u stvari bilo i tako

Onda fazon malo blejica do Dilindzera koji su razneli, nisu RAZNIJELI kao 666 ali su razneli, i isti komentar kao za Gorguts, sve mi to muzika za zatvoren prostor da ne znas 'de si kad izadjes napolje. ispevalo se malo, bilo i tuzno na kraju kad nam bi poruceno "we love you... forever". nema vise, jok

Boris bio fino ispravan, zanimljiv, dobar, medjutim, setlista dosta off, dobili ocekivano a ne ono cemu se nadali. bezali ljudi, saka koja je ostala ostala odusevljena. meni nista nije prejebalo Root, bar ne prvi dan :D

 

dan 2

Fallujah smece

Nile udaaaaaavio, bas dosadna svirka bas sam se razocarala i bas sam ocekivala mnogo vise no jbg ne moz sve da imas

Swans standardno sjajni, posebno sto je bilo divno i suncano i trava je bila zelena i zelenija i ljudi su bili srecni i iskulirani i sve je bilo sjajno i prvi put da je stvarno toliko glasno a ja da nemam cepove za usi i precizno i dobro jebote, skapiras koliko nas jebeni dom ima smece jebeno ozvucenje i te stvari. odlazili ljudi i sa ovoga, a ja se sve mislim da ne znaju sta propustaju. ovi bre u stvari prvo dronuju 45 minuta da rasteraju ekipu koja prica i onda jebe matere naredna dva sata, eto, ako vam ikada padne na pamet da se predomislite oko ovog benda a imate sanse da ga vidite lajv, zakasnite cetrespet minuta i nikako na koncert u srbiju

I onda Emperor za koji samo mogu da kazem da zelim da je trajao duze, sjajna svirka, sjajna energija, i svetla ona ko napravi svaka mu dala, ja se sjajno provedoh, a nadam se i svi ostali, kome ne bi dobro, taj je blesav

Opeth meeeh ko ga jebe, jelo se i slusalo iz satora, bilo previse dobrote pre toga da bi postojala i najmanja sansa da neko khm to zasere AJ RIGRET NOTING apart from

Mourning Beloveth koji ne pogledah due to kisa i spavanje i tacno me bolo kurac da idem bilo gde

 

dan 3

Crowbar bilo masno, bilo glasno, bilo dosadno

Ulcerate kad se skine problem sa zvukom tokom prve stvari nije moglo da bude mnogo bolje. jasno, precizno jebanje majke na mnogo levela, would watch again

buduci da je kisa ovde vec pljustala neko vreme do te mere da su morali skroz da zatvore sator (ono full gear merdevine picke materine odnese nas vetar) bih primorana da uhvatim i deo The Crown i taman kad sam mislila da sam sigurna posle Wintersun i da nece biti vise sranje bendova na mom spisku, ulete ovo joj zivote kakvo sranje

elem, stade kisa na drugoj pesmi, te se povukoh na pauzu

Wrekmeister Harmonies najbolji nastup festivala ako se ja pitam, gusto nabijena publika, oni carevi sa bakljama se prvi put pojavise na bedemu iznad orientala (da ja znam), prisna atmosfera i taman stade kisa koja je padala izmedju Ulcerate i ovoga i zadje i sunce tokom nastupa onako konacno (iz tamno ljubicastog u crno) i jebem ti sunce sta je ono bilo, 5/7 mogla bih da gledam svaki dan tri puta. tipa ko se zalio za Tiamat da je bilo depresivno you know nothing

I onda ide jos bendova koji su smorili tebra Carcass je bio toliko dosadan da su ljudi koji su cekali Wizarde pored odlazili

Nakon sto su ovi udavili svoje, docekah Electric Wizard i evo prva stvar svi ostali bendovi su imali bekdrop, samo ovi gospodari vremena moraju da imaju projektor. Bilo je slaaaaavno, bilo je kao nijedan drugi bend ikada a gledala sam puuuuno bendova, bilo je ljubicasto i zeleno i puno dima i ljudi su bili srecni i zadovoljni i voleli su se kako i treba da bude a ne kao jebeni metalci na karkasu vrte se u krug deru se dizu ruke, seva mi paja, ja bih samo da stojim ovde i da mi bude superrrr kao sto mi je i bilo

Na moju veliku zalost, jezero ispred metalgejta je toliko naraslo od kise koja je padala dok je meni bilo super u kampu da nisam mogla da odem da pogledam God is a Astronaut i Der Weg Einer Freiheit. to je u principu jedina posledica kise koju sam osetila. i blato ispred toitoia propasti

 

sobota

Nuclear Vomit / Collision jedan od ova dva benda je smece. drugi je groktanje preko crash bandicoot muzike. smoci cu snage ovih dana da saznam koji je taj drugi.

Prong se slusao iz satora, zvucalo kao pristojno prasenje, ponekad me je sramota same sebe i svoje lenjosti, ponekad zelim da sam vise lenja jer je

Mantar razocarao jer je smece bend a ja se nadam dobroti sladza na debemur morti bini i jebemu oca, promasih jedan. mora nekad i da se jede

Tiamat bio jedan od boljih nastupa, cujem ljude da se zale na neshvatljivost izjava i izopacenu proslost i sadasnjost ovih dobrih ljudi, imam da vam kazem da you know nothing ovaj bend je bio sjajan, i dalje je sjajan i bice sjajan zauvek i skroz je u redu da bude pun mesec i skroz je u redu da avioni zvezde padalice i hiljadu sunaca i kada vi budete imali bend kao sto je Tiamat ili Root tada mozete da se zalite na neshvatljivost izjava i izopacenu proslost i sadasnjost ovih dorbih ljudi, do tad, pun mesec, avioni i hiljadu sunaca i wildhoney

Architects odgledani iz satre na teveju jer necemo da kvarimo dozivljaj od malopre jer je bas super a ne znamo na cemu smo sa ovim bendom, neistrazen teren, takve stvari. bilo dobro, mozda se preslusa kod kuce

Devin iz satora, moralo se malo iskulirati, Devin bio sjajan, Devin ne pravi sranje muziku, Devina valja videti i sutra kod kuce!

Onda jos jedan dokaz koliko smo sabacka zemlja - Mayhem, sad mogu da kazem da sam zapravo cula ovaj album uzivo. u bgu ga nisam cula, ovde sam ga cula. nemam nista da dodam na ovo dalje

Sjajna zavrsnica festivala - Monolithe

ONO JE STRASNO

KADA BI SE MESEC SPUCAO U ZEMLJU, JEBENI UFOMAMMUT MONOLITHE BI BIO JEDINA PRIKLADNA MUZIKA DA JE SE SLUSA U TOM TRENUTKU, CRNI JEBENI UFOMAMMUT MONOLITHE PROPASTI > SVI VI PAORI

 

 

+extras

pozdrav za bagru iz autobusa koja je ove godine bila prijatnija (da, covece koji ne znam ko si, dobijate bolji review na jumetalu ove godine)

stigli tamo rekordno brzo, vec u pola 10 sator bio razapet pa je i to (moje dobro raspolozenje) dodalo na dobrotu ocene koju ekipa iz busa dobija

dobila sam da slusam mariner jedno 4 puta u putu tamo i dva u kontra smeru, maj misn iz komplit, nao pipl nou ov dzuli krisms

 

abbath ludilo se nastavilo, posebno intezivno u toku poslednje noci festivala kada se grupa imbecila popela na toitoije i samo derala dok su ljudi bauljali okolo

nije bilo ni blizu intenzivno kao prosle godine, no brutal asolt rimembrz

 

fish and chips jebeno otkrice festivala za mene posle tri dana smece satro girosa i burgera punih senfom, shvatila sam kako ce meni izgledati sledece godine, otrovacu se zivom no sta sad i to je za ljude

 

nije bilo cidera utopih tugu u step sokicima

 

nakon sto telefon bude popravljen, slede i neke fotografije iz kampa da docaraju delic atmosfere (iako ipak nemam sliku ekipe koja je podigla onaj kurac suncobran na cetri sipke ne znam kako se to zove, ona bleja ispod koje sedis; dakle, ta ekipa je skupila neke sjebane igracke fazon zirafe i one lutkice lalalupsi i kojekakve kripi pizdarije i okacila svuda po toj bleji za kanape, bilo je jebeno kripi i ja ne znam koji se tu kurac desio. tipa svaka ta igracka je imala cenu u rejdzu od 150 do 3000e (imali su i neku plisanu vaginu velicine tipa velike tipa donjeg dela frizidera) i neke od igracaka su nestajale i nove su dolazile kako je festival tekao, njih nisam slikala)

 

tl;dr bilo bolje nego prosle godine

  • Upvote 7
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

dan 2

Fallujah smece

Nile udaaaaaavio, bas dosadna svirka bas sam se razocarala i bas sam ocekivala mnogo vise no jbg ne moz sve da imas

 

 

:wub:

 

Jos samo da ti nie mozak ispran Swansima i dronom, mogla bi biti moa legitimna naslednica izuzetnog muzickog osecaia za filing

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...