Jump to content

Svetsko prvenstvo u fudbalu - Rusija, 2018. godine


kuruz

Recommended Posts

Миленковић се добро показао с обзиром колико је јаких утакмица одиграо.

Колико јуче је био у Телеоптику. Да није било Ивана Томића ко зна шта би са њим било. Код Лалатовића није играо за младу репрезентацију. Морао Вукашин Јовановић да игра.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stoike pizda bi primio od Alisona od gola na gol, al zato e Spageti branio sve ko da mu zivot zavisi od toga....sreca te e Mitar ispostovo, prodze Srbia preko 2,5 kartona

 

Jos e ziv sistem za 180 dinara, duvai ga Stoike

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

boli me samo to što igramo kao pičke, a svi ostali su se pošibaliтм

 

Iran i Maroko sa Španijom i Portugalom, Koreja sa Nemcima, Nigerija sa Argentinom, čak je i Tunis napadao Engleze koliko je mogao... samo mi kao pičke, a igrači igraju u vrhunskim klubovima

ništa drugo im ne zameram, ali ovo mi je i bitnije od svega ostalog što bi eventualno moglo da im se zameri

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

boli me samo to što igramo kao pičke, a svi ostali su se pošibaliтм

 

Iran i Maroko sa Španijom i Portugalom, Koreja sa Nemcima, Nigerija sa Argentinom, čak je i Tunis napadao Engleze koliko je mogao... samo mi kao pičke, a igrači igraju u vrhunskim klubovima

ništa drugo im ne zameram, ali ovo mi je i bitnije od svega ostalog što bi eventualno moglo da im se zameri

 

To ti je fudbalski mentalitet. Od 2000. godine je tako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Momci dali sve od sebe, ne mogu više od ovoga.

Vučić neće dobiti priliku da ubira političke poene na konti fudbala.

Sve u svemu, zadovoljan sam nastupom na svetskom. Lepo je kada gledaš svoju reprezentaciju na takmicenju. Trenutno sam u Italiji i očigledno je koliko zabarima smeta sto se nisu kvalifikovali.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Нека Мексико одигра као против Немаца и биће ту свашта.

 

Deluje da su natempirali formu baš za Nemce, naredne dve su bili sve gori i gori, opet ispadaju u osmini nažalost

Edited by Jevrosima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Могуће, мада њима више леже екипе које нападају и држе лопту. Ту могу да севају контре, то је игра која им одговара јер тешко да Мексико може нешто да креира против писменијих екипа.

Edited by Мајор Гашпар
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nikad nam neće biti bolje zato što ćemo uvijek u savezu imati menadžerske lobije, stranačke ljude i predsjednike saveza koji ne dolaze na uručenje pehara pobjednicima nacionalnog kupa. Nama kojima je reprezentacija u srcu podjednako kao i voljeni klub će stalno stajati taj gorak ukus nakon svakih neuspješnih kvalifikacija ili prvenstva kao što je ovo, jer će nas držati taj ružan osjećaj da nam je državni tim imao kapaciteta barem za 25% više od ostvarenog.

 

Što se tiče utakmice večeras, opet su nas zakačile dječije bolesti, pa primamo gol iz kornera, pored onoliko visokih igrača. Brazil je realno veći dio utakmice igrao sa pola snage. Slušam izjave igrača nakon utakmice, te odigrali smo dobro, te borili smo se, te ovo je naš maksimum, u Blicu vidim naslov "momenat koji nas je delio od osmine finala"... O čemu mi pričamo jbt, pa imali smo svega pet minuta dobra igre, od 60. do 65. minuta i tu je stalo sve što smo prikazali.

Sergej apsolutni podbačaj našeg tima na prvenstvu, izuzev ono malo u prvoj utakmici. Ta pobjeda nad Kostarikom je bila koliko-toliko dobra utakmica, i prvo poluvrijeme protiv Švajcarske i kraj priče. Što reče moj stari, igrali smo najlošiji fudbal od svih ekipa koje je do danas pogledao.

Džaba nam igrači koji igraju dobro u svojim klubovima, kad smo kao reprezentacija prosjek prosjeka. Dođe mi sad da iz inata krenem navijati za Hrvate, objasnili su kako se igra jbt.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, sad čitam postove od danas, i meni je upalo u oči ovo za RTS, tačno je da su u Rusiju poslali samo Acu, Strajnića i onog Albijanića, koji ionako nikad ne komentariše utakmice, nego su ga ranije obično slali kao reportera da snimi koji prilog uoči utakmice i tako nešto. 'Ladno samo tri čovjeka, plus kamermani i ta tehnička ekipa. Sjećam se da su u Njemačkoj 2006. imali pravi mali studio tamo, nekako sve djelovalo ozbiljnije, Memedović bio na licu mjesta kao šef sportske redakcije, ako se ne varam, iako mislim da nije prenosio utakmice. U Južnoj Africi su takođe imali više komentatora na licu mjesta. Vjerovatno nemaju para za ovo sad u Rusiji, ne znam šta bi moglo biti drugo.

A to za Sport Klub je plašim se gotova stvar. Volio bih da nije i da reprezentaciju i dalje prenosi RTS ili barem Arena (iz prostog razloga što koristim Telekomov IPTV), ali plašim se da me od jeseni čeka ganjanje live strimova problematičnog kvaliteta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, sad čitam postove od danas, i meni je upalo u oči ovo za RTS, tačno je da su u Rusiju poslali samo Acu, Strajnića i onog Albijanića, koji ionako nikad ne komentariše utakmice, nego su ga ranije obično slali kao reportera da snimi koji prilog uoči utakmice i tako nešto. 'Ladno samo tri čovjeka, plus kamermani i ta tehnička ekipa. Sjećam se da su u Njemačkoj 2006. imali pravi mali studio tamo, nekako sve djelovalo ozbiljnije, Memedović bio na licu mjesta kao šef sportske redakcije, ako se ne varam, iako mislim da nije prenosio utakmice. U Južnoj Africi su takođe imali više komentatora na licu mjesta. Vjerovatno nemaju para za ovo sad u Rusiji, ne znam šta bi moglo biti drugo.

A to za Sport Klub je plašim se gotova stvar. Volio bih da nije i da reprezentaciju i dalje prenosi RTS ili barem Arena (iz prostog razloga što koristim Telekomov IPTV), ali plašim se da me od jeseni čeka ganjanje live strimova problematičnog kvaliteta.

 

instaliraj Kodi, daću sutra uputstva

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa zamislite da radite u firmi gde godinu dana razbijete od posla, ostvarite sve zacrtano i onda dodje gazda i otpusti direktora. Kaže da jeste ostavareno, ali na pravilan način. I kako onda radnici da se nešto posebno trude kada vide da se uspeh ne ceni?

Share this post


Link to post
Share on other sites

isto je ja mislim Matic u nekom prodoru malo rukom odgurnuo valjda Jesusa a mali pao i hvata se za bradu i glavu

teski foliranti Brazilci ali jbg da hoce ne bi im uzeli loptu do sutra

 

Bog joj dao svaki napredak

 

Capture.JPG.877ea67cb004f4c0f45622056f80ff55.JPG

  • Upvote 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...