Jump to content

Istorija crnog metala


Demon Seed

Recommended Posts

Prolazilo mi je kroz komp, slusao sam nekad davno Channeling, ali se slabo secam, veze neam u sustini kakav je bend, ostalo mi tako grupisano u glavi džumle sa drugim random bm bendovima...

 

Ti si me u poslednje vreme zainteresovao malo da obratim paznju, super mi je sto ga jos nisam otkrio, ako me ceka gozba :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Abigor mi se baš i čini kao tvoj tip benda, kapiram da će da ti legne samo tako.

 

<3

 

Nadam se da oće

 

 

@Sarma: pa to, uz možda dve pauze od po godinu dana, sve vreme se zatrpavam novom muzikom i opet nisam gomilu važnih i dobrih stvari poslušao, u tome je i lepota, što mogu i s tries godina da otkrivam bendove.

 

 

Pa Genesis sam 2015. otkrio, bio sam u čudu jedno 3 meseca

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uvek ima još azbuke kad je crni metal u pitanju :haha:

 

Pa ako bih ti rekao da sam Burzum i Darkthrone prve albume prvi put sad temeljno preslušao, poslo bi me gospodin katiheta na klečanje na kukuruzu. (ne nadaj se Kuruze huehue). Prošlo je to u nekom trenutku kroz plejer i znao sam po nekoliko najbitnijih pesama, ali nie to bilo to (ko što se videlo).

 

Tormentor pre nekoliko meseci prvi put

 

Ostalo sam bio upućen, ako ne računamo ove neke obskurnije demoe i Choronzon :D

 

Bole me brige, nije me sramota da priznam, što kaže brt Sokrat, ono što znam, znam, ono što ne znam, ne znam, pa će se nauči...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto bi te bilo sramota. Jedino ti bude zao sto neke bendove nisi ranije poslusao, kad su bili na vrhuncu snage. Ali i dalje mozes uzivati u tim albumima.

Ja sam odavno pustao Streetcleanera, ali sam tek prosle godine poceo da cepam celu Godflesh diskografiju. Ustvari, cuo sam i ep iz 2014 i album. Sad sam zadivljen bendom, istrazujem potpuno.

 

Eto spremio sam i da predjem celokupan Destroyer 666.

 

Desava se to, poslusas jedan album od nekog benda ili nekoliko pesama, bude ti dobro ali ostavis to za neko vreme, zaboravis, ali mu se vratis nekad i otkrijes celokupnu car muzike.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Of course there

are tons of misinformed kids who think black metal originated on A Blaze in the Northern

Sky and that you have to play tremolo riffs over blastbeats and shrieking vocals, but their

opinnion is worth nothing.

 

http://blackmetalspirit.blogspot.rs/2018/01/malokarpatan-interview.html

 

Nije cudo sto mu je bend toliko dobar kad je covek tako mudar.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...