Jump to content

Emperor


WS

Recommended Posts

Descender je milion posto u pravu. Fuck off revizionizmu, laznom sjaju i potrebi da se sve menja za nove debile.

Apropo Emperor boksa, da razumem bar da ce bilo ko sa ovog foruma da ga kupi pa 'aj da pricamo :haha:

A zaradise pare usralo se, mogu misliti koji je pakao izraditi ove boksove i koliko ce to kostati, da hoce da uzmu pare radili bi druge stvari.

Ovo je ono sto Gojko rece, do jaja collector's item za koji mi nemamo para i to je to. Ne morate se prejedati kiselog grozdja oko toga.

Edited by Grobodan
  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, nije uopšte važno.

Jer bi npr. DMDS ili In The Nightside Eclipse ili Filosofem bili potpuno isti albumi i nosili bi tu istu atmosferu koju nose i da ih je radio Rick Rubin.

 

Fuck off revizionizmu, laznom sjaju i potrebi da se sve menja za nove debile.

 

Tako je Grobe, zna se ko zna!

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

U pravu je Human 101 %

 

Kao verovatno najbogatiji forumaš (u materijalnom smislu) ne bih dao ni 2 dinara za te Išanove izdrkotine. :blek:

 

Morali bi da mi plate da ih reklamiram :blek: :blek:

 

kolika ti je plata?

visina plate je usko povezana sa cvrstinom cinjenica i monolitnoscu argumenata koji se iznose na jednom metal forumu...

 

 

i nisi najbogatiji na forumu..

bogatiji je Lemi Siks..

njegovim postovima verujem uvek..

on tek ne bi dao pare za Emperor

  • Upvote 11

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao o svakoj jebenoj temi i o ovoj što se tiče remaserizovanja iliti, šminkajna raznih, može da se diskutuje. Mislim descender je u pravu kad kaže da je to "taj trenutak" i slično, ali možeš da gledaš i iz drugog ugla, šta na primer(a ima ih itekako) ako neki bend u tom trenutku nije imao dovoljno finansija da im na dotičnom albumu produkciju radi čovek za koga oni smatraju da bi bio idealan za taj posao?

Share this post


Link to post
Share on other sites

šta na primer(a ima ih itekako) ako neki bend u tom trenutku nije imao dovoljno finansija da im na dotičnom albumu produkciju radi čovek za koga oni smatraju da bi bio idealan za taj posao?

 

Sta da je neko, a verovatno su mnogi, zeleli da im je prvi seks bio sa najboljim ribama sa duplerica a bio je takav kakav je bio, i sad nema nazad.

 

Izvinjavam se za ovaj tezak primer za neke posetioce teme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne ozbiljno sad, ima masa albuma, kojima nije uopšte potreban remaster, eto ja naprimer imam na originalima dva megadeth remastera, ali kada mi se slušaju ti albumi isključivo slušam originalna(u mom slučaju piratska) izdanja! Sa druge strane neki albumi (pogotovo u extremnom metalu npr. suffocation - BtS), zaista vape za boljom produkcijom!

Takodje u velikom broju slučajeva (slayer, maiden, prist, sepultura...) na tim remasterima je jedina izmena, što je zvuk pojačan, a sa tim stvarno nemam problem, čak i bolje, ništa tu konkretno nije poboljšavano, što se same produkcije tiče.

Share this post


Link to post
Share on other sites

eto ja naprimer imam na originalima dva megadeth remastera, ali kada mi se slušaju ti albumi isključivo slušam originalna(u mom slučaju piratska) izdanja!

 

Па за кој си онда купово оригинале кад их не слушаш? За украс??

Share this post


Link to post
Share on other sites

jbg. želeo sam da imam ta dva albuma na originalima, a nisam znao da je MegaDejvi tu baš zasrao sa remiksovanjem, a prva izdanja jednostavno nisam našao, mada nikakav problem, lepi su bukleti, a i ovi moji piratski diskovi izgledaju kao originali hahaha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, nije uopšte važno.

Jer bi npr. DMDS ili In The Nightside Eclipse ili Filosofem bili potpuno isti albumi i nosili bi tu istu atmosferu koju nose i da ih je radio Rick Rubin.

 

E za to bih vec platio dobre pare.

Od kada sam nabavio bolju audio opremu, krenuo sam da slusam zvuk, a ne muziku :D.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...