Jump to content

Emperor


WS

Recommended Posts

koju ideologiju tačno? pa ti norvežani su prvi bili buržujska deca, opšte je poznato ono da je Satyr dobio ferarija za 18. rođendan recimo

 

Pa u njegovom konkretno primeru se i vidi koliko je bio dosledan(ali i kod nekih drugih),

eto vidiš kako lepo ovi iz Darkthrona, lepo žive u kolibama u zabitima, skijaju po šumama...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa u njegovom konkretno primeru se i vidi koliko je bio dosledan(ali i kod nekih drugih),

eto vidiš kako lepo ovi iz Darkthrona, lepo žive u kolibama u zabitima, skijaju po šumama...

 

Zasto moras biti sirotinja ili klosar da bi bio trve ? To je stvar koju nikako ne mogu da skapiram.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam zašto se ovde(na yumu) uvek sve preokrene, pa jbt, ako nekome nije bahaćenje da daje 500+evra za (black metal :mhihi: )ploče onda stvarno nek ide sve u qrac.

 

 

Ne kapiram logiku. Ovde na forumu (a da ne pričam po svetu) ima kolekcionara koji su stucali hiljade evra u svoje kolekcije. Po čemu je to bahaćenje? Svako ima svoj porok, neko baca pare na skupe hotele, neko na besan auto, a neko na diskove i ploče. Ako ima 700€ da da za boxset, neka mu je sa srećom.

 

Da svi na ovoj temi imaju norveške plate, drugačija bi se diskusija vodila, black metal ili ne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da ti ne treba puno mozga da shvatiš, msl. ako razumeš black ideologiju, ovo je čisto bahaćenje!

 

Ček, apdejtuj me, black ideologija je da budeš metalac klošar iz parka? Zabranjuje imanje para? Da nisi pobrkao sa thrash ideologijom?

 

Evo ja prvi bih dao keš za ovaj boxset da mi je toliko stalo, da je to neka moja stvar, ali prosto nisam neki ljubitelj tih kompletnih i naknadnih uniformisanih izdanja, trudim se da u kolekciji imam albume onako kako su se pojavljivali, ili neki next best thing ako je to moguće.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gospodo, da se razumemo, nemam ja ništa protiv kolekcionarstva i kolekcionara, čak štaviše i ja se trudim(koliko mi to finansije dozvoljavaju) da nabavim albume bendova koje volim i nadam se da ću i ja za sebe nekad moći da kažem da sam kolekcionar!

 

Čak mi ne smeta ni to što neki daju ogromne novce za neka retka izdanja, ali u ovom konkretnom slučaju(a nije jedini i ne samo u ovom pravcu), smatram da je samo otimačina para, jel koliko sam upoznat u ovom paketu se ne dobija ništa što već nije izdato, već samo lepo upakovana(verovatno ima zlatni povez :mhihi: ) stara izdanja!

 

Pa evo stavite se u kožu iskrenih kolekcionara ovog benda, da li bi vam bilo drago da onaj koji ima sva izdanja benda + je nabavio i ovo vam se smeje što vi nemate, jer onda zapravo vaša kolekcija nije potpuna zaboga!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...