Jump to content

Behemoth


MissionVao

Recommended Posts

Ovaj mozda cete mi se smejati,ali skoro sam otkrio Behemoth kao bend :)

Znao sam odavno za njih,ali sam se zestoko istripovao da su oni iz Skandinavije,a ne da su Poljaci :)

 

Mi iz Banje smo uvek bili napredniji od vas Loznicana.

 

 

 

 

 

jebeno sam morao ovo da napisem :) :) :) :) :) bez ljutnje :pivopije: na ovu istinu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

smoriste.

 

VOODOO GODS, the project featuring current and former members of such bands as MORBID ANGEL, MANOWAR and BEHEMOTH, will release its debut EP in August.

 

According to the group's official bio, VOODOO GODS was founded under the name SHRUNKEN HEAD in Tampa, Florida in early 2001 by Alex von Poschinger, Tony Norman (ex-MORBID ANGEL, MONSTROSITY, TERRORIZER) and Seth Van De Loo (SEVERE TORTURE). In early 2006 VOODOO GODS was joined by Hiro (DIES IRAE, SCEPTIC, DECAPITATED, VIRGIN SNATCH) on guitar and Nergal (BEHEMOTH) on vocals. Earlier this year the band was joined by bass guru Jean Baudin (NUCLEAR RABBITS, ELEMENT OF SURPRISE), Mike Browning (MORBID ANGEL, NOCTURNUS, ACHERON) on additional vocals and guitar legend David Shankle (MANOWAR) on lead guitar.

 

VOODOO GODS' material is described as "metal, with influences from death and thrash metal. Most of the lyrics deal with voodooism and spirits of nature, as well as the effects done by Christianity and colonialism. VOODOO GODS are a band and not a side project. VOODOO GODS are an ancestral musical system of worship and ritual practices, were gods are born and honoured along with the veneration of ancient and recent ancestors, who earlier ruled the same tutelary gods. This band shares metaphysical conceptions based on a dual cosmological machinery of art. You could describe VOODOO GODS as: 'The serpent under whose auspices gather all who share the faith' and music is the vehicle for the expression of the serpent's power. Their music is an expression of spirituality, of connection with divinity and the spirit world!!!!"

 

VOODOO GODS is:

 

David Shankle - Guitar

Hiro - Guitar

Nergal - Vocals

Mike Browning - Vocals

Jean Baudin - Bass

Seth Van De Loo - Vocals

Alex Voodoo - Drums

 

ovo bi moglo zvuchati do jaja! Mike Browning :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Добро јутро, колега. :pivopije:

Него, што се тиче Нергаловог сатанизма, толико смо тупили о томе, да више немам жељу да пишем било шта.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pre svega nemoj ti da seres i da se izrazavas. Mnogo sam stariji od tebe, a nisam se tako ponasao prema tebi i ne poznajemo se da bi mi nesto tako rekao. A to sto se tebi ne svidja sto tvoj idol nije dosledan samom sebi nije moj problem. I kakve veze ima to sto se kasnije prikljucio? Jel ga neko mozda naterao? Ako mu se ne svidjaju ta uverenja ne mora da bude u bendu. U jednom bendu imam jedna uvrenja, a u drugom druga koja su oprecna uverenjima iz prvog benda. I nije Nergal jedini primer ovoga.

Zao mi je, ali cinjenice su cinjenice. Bices i ti stariji jednog dana i imaces svoje misljenje o svemu ovome i neces tek tako prihvatati tudje gluposti. Veruj mi, ja sam to prosao. :pivopije:

I kad su mi drugi govorili ovo sto ja tebi govorim nisam ih slusao i verovatno neces ni ti mene, ali sada shvatam da su bili u pravu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pre svega nemoj ti da seres i da se izrazavas. Mnogo sam stariji od tebe, a nisam se tako ponasao prema tebi i ne poznajemo se da bi mi nesto tako rekao. A to sto se tebi ne svidja sto tvoj idol nije dosledan samom sebi nije moj problem. I kakve veze ima to sto se kasnije prikljucio? Jel ga neko mozda naterao? Ako mu se ne svidjaju ta uverenja ne mora da bude u bendu. U jednom bendu imam jedna uvrenja, a u drugom druga koja su oprecna uverenjima iz prvog benda. I nije Nergal jedini primer ovoga.

Zao mi je, ali cinjenice su cinjenice. Bices i ti stariji jednog dana i imaces svoje misljenje o svemu ovome i neces tek tako prihvatati tudje gluposti. Veruj mi, ja sam to prosao. :pivopije:

I kad su mi drugi govorili ovo sto ja tebi govorim nisam ih slusao i verovatno neces ni ti mene, ali sada shvatam da su bili u pravu.

 

:) :) :)

 

Kad god neko ovde ne zna shta vishe da kazhe, odma' se vata za godishta. Na nachin na koji ti, ili bilo ko drugi, proziva Nergala, isto tako mozete da prozivate Ralfa Santolu, ili pak Tomu Araju... Ti ne govoris o chinjenicama, vec o nekim tvoj bubicama, uzmi malko chitaj tekstove za promenu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iskreno da ti kazem jebe mi se za njihove tekstove. Oni meni ne mogu da prosipaju svoju pamet, jer imam svoje stavove u vezi toga. A sto se textova tice, jel mozda u tekstovima Behemotha ima nesto o vudu magiji? Cisto sumnjam. A ako i ima, onda su idioti koji pevaju o svemu i svacemu. Kao i Dissection, satanisti koji pevaju o indijskoj (ili cijoj vec) prorocici. I kad pitaju Jona o tome on pronadje neki njegov glup nacin da to spoji i svi su u fazonu: "Da, da, upravu je." Slepci. Otvorite oci.

I kao sto si mogao da procitas (ili mozda nisi) rekao sam da Nergal nije jedini u tome, tako da sam na taj nacin prozvao i druge. A za godine se `vatam iz prostog razloga sto sam ja bio tamo gde si ti, a ti jos nisi ni blizu tamo gde sam ja i sto se po postovima tacno vidi koliko ko ima godina. Nisam ja jedan od onih "cuti klinjo", ali o nekim stvarima jednostavno ne mozemo da raspravljamo.

To sto neko pravi dobru muziku nikako ne znaci da je veliki covek i da je bolji od tebe, mene, niti bilo koga drugog.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa shto nazivash choveka sotonjarom ako nisi upoznat sa tekstovima, i sa onime shto chita Nergal, i opet pominjem, veliki deo tekstova Behemotha na zadnjih..5-6 albuma je napisao Kristof Azarevic(bem ga sad kako se tipka to na poljskom), a mozda chak i na ranijim, ali za to nisam siguran. Tako da se ti i maltene za pogresnog choveka 'vatash. A Voodoo Gods, bem ga, ne znam ni ja nit ti o chemu pevaju, ce pevati, tako da je i krajnje glupo to sad da se povezuje sa Behemothom. Skoro glupo kao i povezivanje Behemotha i Suffocationa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, ali razumi jednu stvar. Zasto Nergal peva tekstove od tog Kristofa (kako li vec), ako ne stoji iza njih? Cim ih peva trebalo bi da stoji iza njih. Inace je k`o sto kaze Guz, picka. U onom sto si postovao pise da se bave vudu religijom (ne razumem se u to pa ne znam da li je ovo prava rec) i vudu bogovima. Ja nisam povezivao Behemoth sa Voodoo Gods, samo sam se osvrtao na Nergala kao zajednicku stvar ova dva benda. I ako nije satanista, zasto ima album Satanica?

Share this post


Link to post
Share on other sites

to je to. Behemoth pravi po meni dobru muziku (na nekim albumima), ali opet po meni, cini mi se da je Nergal zbunjen i da ne zna sta hoce. Izgleda kao da mu je do jaja sve sto je mracno, pa ide tim nekim kriterijumom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...