Jump to content

Therion


Kakashi

Recommended Posts

"Today the 20 year anniversary tour starts where we will perform the entire 'Theli' album. We therefore have printed a lot of 'Theli'-related merchandise plus some other old designs from the 'Lemuria'/'Sirius B' era that we never ended up using using back then. Some designs will be available also through THERION Store after the tour, others may be if there's a remaining stock, if not they will be unique for the tour. We'll also offer super deals on some remaining stock from the last tour as long as it lasts.

 

"Apart from that we have built a special stage for this event and prepared a special show to ensure you to get the best THERION show you've ever seen. So be there or be sorry!

 

"There will be a DVD recorded from the tour. However, due to DVD releases of the classical show in Hungary last year and the show we recorded in Poland in January, a DVD from the tour we're doing now will be put in the vaults for quite some time, not to flood our potential buyers with products. We're making a new album in 2009 and will release it and tour on it in 2010, so earliest would be to sync that, if the record label prefer it to be in a time with no other releases, then we'll push it to 2011."

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ta šišmišarka služi da luftira bagru u prvim redovima. :da:

 

 

 

 

JEBOTE SUTRA!!!!!!! Da nisam bio na onom prvom, verovatno da ne bih toliko grozničavo čekao ovaj drugi! :rockdevil: Samo da nešto ne sjebu ozvučenje i ovo će 100% biti bolje od prvog! (namerno nisam napisao mnogo bolje, pošto teže mogu da zamislim to "mnogo"... :mrgreen:)

Edited by crusader84

Share this post


Link to post
Share on other sites

I opet je bilo vrhunski.

 

2007 - vrh album, ja ga pazario, 2 vrh koncerta - ispostovan sam maximalno sto se tice Theriona :rockdevil:

 

Identicno ! Onakav digipak vredi za sve pare, Vision Bleak-ov je bio skuplji...

Eh, kad doziveh da neko scenski nadmasi Diamond-a :o

Ova nova Kali Yuga je odlicna, ako i album bude u tom stilu, kuku-lele :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Reče gazda u nekom intervjuu da će novi album biti u stilu pesama kao što su Via Nocturna, Adulruna Rediviva, Wonderous World of Punt...

 

 

btw

Danas gledah malo onaj "20 years..." DVD benda Messiah, ima i par pesama sa Christoferom. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas je cetvrtak a ja sam jos pod utiskom. Slusam wma zapis sa koncerta i sve mi se vraca. Blagoslovim dan kad sam kod Polzovica video onaj klip Rise Of Sodom .. iz Krakova. Proslo je skoro 10 godina od tad, a Therion je bolji nego ikad. I 2010 cu biti na svirci sa 2godisnjim detetom nadam se :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas je cetvrtak a ja sam jos pod utiskom. Slusam wma zapis sa koncerta i sve mi se vraca. Blagoslovim dan kad sam kod Polzovica video onaj klip Rise Of Sodom .. iz Krakova. Proslo je skoro 10 godina od tad, a Therion je bolji nego ikad. I 2010 cu biti na svirci sa 2godisnjim detetom nadam se :) :) :)

 

Cestitamo !!! :rockdevil:

Samo, preporucujem balkon :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas je cetvrtak a ja sam jos pod utiskom. Slusam wma zapis sa koncerta i sve mi se vraca. Blagoslovim dan kad sam kod Polzovica video onaj klip Rise Of Sodom .. iz Krakova. Proslo je skoro 10 godina od tad, a Therion je bolji nego ikad. I 2010 cu biti na svirci sa 2godisnjim detetom nadam se :):):)

Jbt, tad sam i ja prvi put cuo/video Therion. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Balkon je smece. Zvuk je jedno 800 puta gori. Da nisam dovoljno mudar da sam to naucio, otisao bih u uvjerenju da je zvuk bio nenormalno los. A ovako, Therion je opet pokazao da je zakon! Ovog puta pazarih Theli, Gothic Kabbalah digipack sam uzeo prosli put, i cekao do 4 ujutro da se ispotpisuju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne, mislim, gledajući ove slike, i slušajući utiske druga, koji je zaista sa velikim očekivanjima, kao dugogodišnji fan Theriona, otišao na prvi koncert, shvatila sam da mi je previše stvari vezano za Therion postalo krajnje odbojno.

 

Njihova muzika je strahovito prazna; njihova koketerija sa okultizmom, ezoterijom i religioznošću uvek je bila samo deo njihovog r'n'r šarma, a sada mi je krajnje ogavna, jer je Dragon Rouge internacionalni biznis; slike koje sam videla sa ovog koncerta, gotik kabala, itd. samo potvrđuju taj utisak.

 

Uostalom, 1800 dinara? 1800 dinara da bi mi bila dovedena ona menažerija odrtavelih prostitutki i lečenih narkomana?

 

Nije bilo potrebno da neko ode na koncert i da mi saopšti svoje razočaranje. Ovo je previše. Jedna kapitalistička mašinerija. Slušaću Theli, Jarab Aracq's Lucid Dreaming, Vovin, čak i Lemuria-Sirius B, ali iz drugog ugla.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne, mislim, gledajući ove slike, i slušajući utiske druga, koji je zaista sa velikim očekivanjima, kao dugogodišnji fan Theriona, otišao na prvi koncert, shvatila sam da mi je previše stvari vezano za Therion postalo krajnje odbojno.

 

Njihova muzika je strahovito prazna; njihova koketerija sa okultizmom, ezoterijom i religioznošću uvek je bila samo deo njihovog r'n'r šarma, a sada mi je krajnje ogavna, jer je Dragon Rouge internacionalni biznis; slike koje sam videla sa ovog koncerta, gotik kabala, itd. samo potvrđuju taj utisak.

 

Uostalom, 1800 dinara? 1800 dinara da bi mi bila dovedena ona menažerija odrtavelih prostitutki i lečenih narkomana?

 

Nije bilo potrebno da neko ode na koncert i da mi saopšti svoje razočaranje. Ovo je previše. Jedna kapitalistička mašinerija. Slušaću Theli, Jarab Aracq's Lucid Dreaming, Vovin, čak i Lemuria-Sirius B, ali iz drugog ugla.

Kako cvrst stav! Tako treba! Viva la revolucion! :rolleyes:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...