Jump to content

Gitare i oprema


Dushan S

Recommended Posts

Da li je neko probao ili mozda poseduje pojachalo Behringer V-Ampire? Razmisljam o ovom pojachalu, kazu da za tu cenu (oko 20 hiljada) ima super zvuk, izgleda zgodno za vezhbu i pokoju probu, a cena nije strashna...
To je povoljno i ok - ako ne budeš imao neki problem ili se ne pokvari. Zavisi za šta ti treba pojačalo. Ako je za vežbu, kupio bih VAMP il itako nešto. Ako je za probe ili svirku, kupio bih malog CRATE-a ili Randall-a i pedalu ako sam na budget-u.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ljudi gledam da nabavim gitaru za kucnu upotrebu, vezbu i mozda za koju low-budget svirku(uglavnom )

 

pronasao sam neki Ibanez SA 120 koji lichi kao da je gitara za moje potrebe, takodje mislim da je Ibanez super za hard rock i neki heavy sto bih uglavnom i svirao...

 

teo sam da cujem jos neko misljenje i da li rezonujem dobro

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, ljudi, ja treba da dobijem neki keš za bacanje na muzičku opremu... To neće skoro, ali rado bih se informisao na vreme...

 

Od toga ću kupiti celokupnu opremu za jedan solidan studio za snimanje... Mada, ni u šta se dovoljno ne razumem za tako velike investicije...

 

Doduše, za početak, kupio bih jednu finu, sveCku Paul Reed Smith gitaru... Ko se razume u PRS, molim, nek mi helpautuje...

 

'Fala! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

a sto davite ljude sa tom pacificom pa nije to majku mu jedina gitara, mislim ajde da napravimo thread u saradnji sa yamahom mozda dobijemo i koju gitar besplatno :) lepo cevek pita za sa120....

to je do jaja gitara za te pare!

 

Izvini momak me je pitao za mišljenje oko gitare - ne razumem čemu suvišni komentari? Radi nešto pametnije.

totalno u pravu!

 

E, ljudi, ja treba da dobijem neki keš za bacanje na muzičku opremu... To neće skoro, ali rado bih se informisao na vreme...

 

Od toga ću kupiti celokupnu opremu za jedan solidan studio za snimanje... Mada, ni u šta se dovoljno ne razumem za tako velike investicije...

 

Doduše, za početak, kupio bih jednu finu, sveCku Paul Reed Smith gitaru... Ko se razume u PRS, molim, nek mi helpautuje...

 

'Fala! :)

:confused::)

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, ljudi, ja treba da dobijem neki keš za bacanje na muzičku opremu... To neće skoro, ali rado bih se informisao na vreme...

 

Od toga ću kupiti celokupnu opremu za jedan solidan studio za snimanje... Mada, ni u šta se dovoljno ne razumem za tako velike investicije...

 

Doduše, za početak, kupio bih jednu finu, sveCku Paul Reed Smith gitaru... Ko se razume u PRS, molim, nek mi helpautuje...

 

'Fala! :)

 

Sad ću da iskoristim onu frazu iz filmova: "Ti momak mora da si neverovatno hrabar ili si neverovatno glup" :meshuggah:

Edited by Ikhabot

Share this post


Link to post
Share on other sites

PA ono dobar PRS od 2000 evra pa na dalje kolko ti tek planiras da ulozis u studio:P

 

Pa, ja sam računao za PRS oko 6000... :D

 

Sad ću da iskoristim onu frazu iz filmova: "Ti momak mora da si neverovatno hrabar ili si neverovatno glup" :meshuggah:

 

I jedno i drugo... :lol:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posto sam iz NS-a jel mozete da mi preporucite neku dobru radnju instrumenata (mislim na gitare) u Beogradu.

 

Dolazim u sredu u BG ali nemam vremena da obilazim bas sve radnje. Prvenstveno me zanima Ibanez,Epiphone.

 

U NS-u ima previse radnji koje nemaju nista na lageru ali mogu sve da naruce. :sick: To mrzim.

Znaci voleo bih da obidjem par radnji koji imaju dosta izlozenih gitara.

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo ti šta drže koje radnje onako otprilike koliko sam snimio zadnji put kada sam bio, možda i izgrešim nešto ili propustim koje firme ali uglavnom to je to

 

Mitros - Fender, Yamaha, Ibanez, najveća ponuda i ljubazno osoblje, obavezno idi

Sky - Aria, Poneki Parker, slaba ponuda, nemoj tamo da ideš

Megamusic - Ibanez, otiđi i do ove radnje, ispod zelenog venca je, cene su im okej za neke stvari.

Mixmusic - mešovita roba, izbegavaj... par explorera, gibsoni, neke kopije sve skupo i loše

Artist - Peavey, Blade, par Hammer-a i još par firmi

Marićev Muzički Servis - Musicman uglavnom

LiraStyle - Ima Fendera, ima i Ibaneza ja mislim i pokoji Godin je bio, idi i do tamo treblo bi da imaju dobre gitare

 

Dakle , Mitros - Megamusic - LiraStyle obavezno prođi, imaš sajtove sa adresama i telefonima na netu

poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo ti šta drže koje radnje onako otprilike koliko sam snimio zadnji put kada sam bio, možda i izgrešim nešto ili propustim koje firme ali uglavnom to je to

 

Mitros - Fender, Yamaha, Ibanez, najveća ponuda i ljubazno osoblje, obavezno idi

Sky - Aria, Poneki Parker, slaba ponuda, nemoj tamo da ideš

Megamusic - Ibanez, otiđi i do ove radnje, ispod zelenog venca je, cene su im okej za neke stvari.

Mixmusic - mešovita roba, izbegavaj... par explorera, gibsoni, neke kopije sve skupo i loše

Artist - Peavey, Blade, par Hammer-a i još par firmi

Marićev Muzički Servis - Musicman uglavnom

LiraStyle - Ima Fendera, ima i Ibaneza ja mislim i pokoji Godin je bio, idi i do tamo treblo bi da imaju dobre gitare

 

Dakle , Mitros - Megamusic - LiraStyle obavezno prođi, imaš sajtove sa adresama i telefonima na netu

poz

 

Wau. thanks na reply-u. :muzicar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Jel moze neko da mi kaze tacnu adresu Megamusic-a kod zelenog venca. thanks

 

 

 

 

ne lupaj mix je generalni zastupnik za ibaneza i imaju ubedljivo najnize cene doticnih kod nas, i hameri su ok gitare....
Nazalost nisu generalni zastupnici Ibaneza. Narucuju iz Slovenije od sledece firme : www.lmtrade.comProvereno 200%. Edited by pharaoh.master86

Share this post


Link to post
Share on other sites

molio bi za pomoc ako ikako moze... (ne znam da li je ovo pravi topic, al ajde)

 

naime, sviram u bendu, postava bubanj, gitara i bas. prikljuchio nam se pjevach koji od opreme ima samo mikrofon. pitanje je shta moramo da uzmemo da bi on mogao da nadglasa nas? hvala unaprijed :pivopije:

 

Морате да се стишате.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...