Jump to content

Gitare i oprema


Dushan S

Recommended Posts

...Ali su uglavnom napravljeni da se drze na mudima(u slucaju DF na necemu drugom)...

 

sta ti znas?najmudatija osoba u zivotu koju sam upoznao je jedna gorica.

 

 

pa evo rr24 ima po difaltu iemdzi na sebi,a ovi danklani na rr3ci nijesu za bacanje,a moze da ih proda ako joj se ne svide i uz minimalnu doplatu stavi iemdzijeve.dzitra je sa flojdom,tako da nije frka za bateriju.

 

 

 

 

DM:ja nisam gey,a tvoj crni kelly je gey.

 

 

 

 

modern toking

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbt a mi pljujemo nase lepe i voljene muzicke radnje kako se ugradjuju.Doduse ok je kad je u pitanju neka gitara od 1000 evra pa navise(pod uslovom da je ne mozes naci i uzeti ovde)...u prevodu dodje ti isti kurac,da prostis.Dzaba tebi sto je ona mozda 200 evra jeftinija kod vanzemunaca,kad to nadoknadis na troskove dovlacenja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma more aj mi bre da gradimo nase gitare.Po cemu je njihovo drvo bolje od naseg? :D

Ima bre da pise Sklepano u Srbiji brale,Ei-Nis magneti,Flojd rouz pravljen u Zastavi,Bor i Majdanpek ce da prave civije,a drvo ce bude obradjeno u Simpu.Pa da vidimo koja ditra ce da bude najbolja!

Jeste li uz mene braco? :rockdevil:

 

Aj jos da neko kumuje nazivu nasih tambura,pa da se bacimo u proizvodnju.E i zabranjena je trgovina sa Holandijom,m'rs mamu im!Evo im :evotigana:

Share this post


Link to post
Share on other sites

bedak je kupiti dobru gitaru a potencijalno je usrati farbom, koliko kosta custom paintjob direktno kod proizvodjaca? u rangu 'duplo' ili tipa par stotina? :D

btw na sajtu mitrosa pise da mozes mailom da ih pitas za cene a onda ti stigne automatski mail da pozoves :udri:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...