Jump to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

yumetal.net forum

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Featured Replies

Dersu Uzala, ti si najveci kralj na ovom svetu. \m/

 

Hvala ^_^

 

Nasao sam i download link, neznam jel kul da se postuje ovde?

  • Replies 7.5k
  • Views 608.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Ova tema je uvijek bila ultimativno stjeciste svih nesudjenih muzickih genija, kojima je sudbina dodijelila nezahvalnu ulogu da, umjesto da budu clanovi nekog renomiranog svjetskog prog metal benda, s

  • kad budeš slušao:

  • evo ti minus pedercino

  • 3 months later...
  • 3 weeks later...

Ide li neko na ovo...sad tek video...https://www.facebook.com/events/565396303602066/

Mislio sam ja da idem ali nije bilo karte preko eventima. Pa sam se opredelio za varijantu u Beču. :da:

  • 2 weeks later...

Dobar koncert sinoć u Beču, kraći festivalski nastup ali nanizane sve same metal stvari tako da sam bio iscrpljen kao da je trajao tri sata. :rockdevil: Ortak i ja navatali bend posle za fotke i potpise, svi su bili vrlo ljubazni, jedino nam je nindža Myung nekako promakao. James inače bio bolestan kao pas, izvinio se publici posle Metropolisa što jedva peva ali nekako je izgurao ceo koncert. Bio je prilično van sebe, Constant motion je najavio kao Chaos in motion. :haha:

  • 3 weeks later...

Samo je drugi deo seta od Panic Attack-a pa na dalje bio ok ove stare stvari nije mogao uopste.

Svejedno je Lemi bog otac na nebesima za njega u bilo kojoj inkarnaciji.

Jebote, ovo je necuveno kako zvuci ... Nidje veze. Stvarno skenja ceo nastup koliko moze ... Presiljeno zvuci.

Ovo je postao standard za DT nastupe - ostatak benda svira perfektno, dok LaBrie zapomaže...

LaBrie miljama daleko od onoga kako ume, očigledna slaba tačka na nastupu. Miks je onako, ne zvuči loše ali tipično je festivalski prosečan. Publika je zato u fazonu, likovi što brišu suze na Spirit su pobedili. :haha:

Uklonili su video zbog polumrtvog LaBria. Toliko se ovaj bend posrao na sebe da mi ponekad bude žao da pustim i stare albume. Kad vidim u kakvu se kreaturu Petrucci pretvorio sa ovom stomačinom i masnim bicepsima, strašno.

Sviraju utrenirano ali kao pojava ceo bend je postao šabanski baš, bar meni. Ajde Myung je isti ali zato ovi ostali...

Skinut je i snimak Opetha sa Wackena, ne znam zašto. Kapiram da nije do bendova, Rudess je lično shareovao link na svom fejsu.

Skinut je i snimak Opetha sa Wackena, ne znam zašto. Kapiram da nije do bendova, Rudess je lično shareovao link na svom fejsu.

 

Da sve su uklonili, na sreću pogledao sam Opeth na vreme, ok je bilo ništa spektakularno loš je mix bio nije se cuo Mikaelov growl uopste skoro...

 

 

Evo na šta sam naišao u related na youtubu, nisam ni znao za ovaj 'pro shot' iz Japana prošle godine. Nije ceo koncert:

 

The Enemy Inside

Overture 1928

Strange deja vu

Pull me under

 

https://www.youtube....h?v=18Mgp9-KgvI

 

https://www.youtube....h?v=rtjGJjIAbqM

Nakaze. Ne mogu više uživo da ih gledam, previše me nerviraju. Čast Myung-u, koji se balzamovao pre 30 godina.

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

Recently Browsing 0

  • No registered users viewing this page.

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.