Jump to content

Dream Theater


bu

Recommended Posts

fejk myung tviter

 

2010-09-23 10:23:45 - Hi everyone. I'm playing bass.

2010-09-23 07:16:02 - Hi everyone. I'm playing bass.

2010-09-22 21:02:16 - Hi everyone. I'm playing bass.

2010-09-22 20:20:13 - brb Starbucks.

2010-09-22 17:38:38 - Hi everyone. I'm playing bass.

2010-09-22 17:36:04 - Hi everyone. I'm thinking about playing bass.

2010-09-22 13:12:17 - Hi everyone. I'm playing bass.

2010-09-22 10:55:14 - Hi everyone. I had to stop playing bass for a few minutes, but now I'm playing bass again.

2010-09-22 10:34:22 - Hi everyone. I'm still playing bass.

2010-09-22 08:17:58 - Hi everyone. I'm playing bass.

2010-09-22 08:17:58 - Lisa, you logged on upstairs? I could srsly use a Starbucks.

2010-09-21 22:14:17 - Hi everyone. I'm playing bass.

2010-09-21 20:06:32- Hi everyone. Just got back from Starbucks and I'm playing bass.

2010-09-21 14:14:38 - Hi everyone. I'm playing bass.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ha ha, Paramore! Bar bi mogao stići na MTV.

Najbolje da on skupi par muzičara pa napravi neki album, da vidimo tu kreativnost. Uz iskustvo kao producent i cash koji ima može da napravi dobru stvar a po njegovom ukusu. To bi bila prava ocena sposobnosti, po meni bar. Najgore je što je video da niko ne diže frku oko odlaska pa mu je sad jebeno da skonta bolnu istinu, a to je da ima hiljade ljudi koji manijački dobro sviraju. A i Petrucci neće morati da pokriva pojačalo fiberglasom na koji ovaj pljuje :)

 

Baš čekam da vidim kako će da zvuče Dream ubuduće, nisam nešto optimista.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Otvorite Mike Portnoy temu. Ovo počinje da smara. :surprised:

Podržavam.

 

Uzgred, jesam li ja jedini ovde koji sa radošću očekuje jedanaesti album? Većina ovde kao da je digla ruke od Dream Theatera odavno, najkasnije sa Systematic chaos. Budući da su se meni poslednja dva albuma dosta svidela, nema razloga da ne očekujem cool album naredne godine.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podržavam.

 

Uzgred, jesam li ja jedini ovde koji sa radošću očekuje jedanaesti album? Većina ovde kao da je digla ruke od Dream Theatera odavno, najkasnije sa Systematic chaos. Budući da su se meni poslednja dva albuma dosta svidela, nema razloga da ne očekujem cool album naredne godine.

 

I ja čekam novi album, pogotovo me interesuje kako će Dream zvučati sa drugim bubnjarem. Iskreno rečeno, meni već nekoliko godina unazad Portnoy ide na živce (a bio mi je jedan od omiljenih bubnjara), i ovo sad ne govorim zato što je trenutno u modi pljuvati ga (čak mi ga je i žao što ga prozivaju i pljuju svugde), nego zato što je paralelno sa usponom benda postajao sve veći pozer i šaban, i na kraju je maltene postao jebeni Lars Ulrich (s tom razlikom da nije zaboravio da svira). Kakva god da je trenutna situacija, siguran sam da će se Portnoy pre ili kasnije vratiti u Dream, ali (i sada bi me pravi fanovi verovatno kamenovali ;) ) ja bih baš voleo da čujem jedan Dream Theater materijal sa drugim bubnjarem, i voleo bih da čujem kako neko drugi svira stare pesme.

Inače, ja svega dva albuma nisam uspeo da svarim u karijeri ovog benda; "Falling Into Infinity" i "Systematic Chaos", a "Black Clouds & Silver Linings" mi je jebeno dobar!

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inače, ja svega dva albuma nisam uspeo da svarim u karijeri ovog benda; "Falling Into Infinity" i "Systematic Chaos", a "Black Clouds & Silver Linings" mi je jebeno dobar!

 

Ako ti je Black clouds jebeno dobar onda nije čudo što nisi svario Falling. Mada, sigurno ti je You not me super pesmica ;)

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podržavam.

 

Uzgred, jesam li ja jedini ovde koji sa radošću očekuje jedanaesti album? Većina ovde kao da je digla ruke od Dream Theatera odavno, najkasnije sa Systematic chaos. Budući da su se meni poslednja dva albuma dosta svidela, nema razloga da ne očekujem cool album naredne godine.

 

Nisi... :pivopije:

Slažem se u potpunosti!

 

Interesantno je to što sam, kada je BC&SL izašao, nakon prvih nekoliko nečega "A Rite Of Passage-a" šutnuo kompjuter i utripovao da je ceo album sranje.

I kao aj bojkotovaću ga...

Aha, dođi juče...

Iscurelo mi je lice kad sam čuo solažu iz "The Best Of Times-a", što se i inače događa kad je DT u pitanju.

Onda sam natanane preslušao album.

I opeth su me našli, i opeth je tu sve ono što mi treba, doduše požutelo od reciklaže, ali to to!

Pa čak i AROP, i od tog sranja sam počeo da hiperventiliram, bla...:wub:

 

Tako da...

Aj živeli i od čekanja na naredni album omršaveli!:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dajte bre, sta trtomudite oko zadnjih albuma... Cinjenica je da su losi. Koliko likova znam koji slusaju DT na silu, samo da bi posle rekli da slusaju DT... Jebes ga, ja nove albume DT-a ne volim, prenatrpani su, preterali su sa tehnikom i ovaj Rudess umislio da je bog od kad koristi Oasys... Generalno, kad cujem prve albume, uopste nije napadno, osetim tu muziku, tacno se zna sta ko svira, tacno se zna kada ide koja deonica i kako treba da se iznese... Jednom recju Lepota. A ovaj crni oblaci i kurci palci... Ne daj boze da sam slusao 3 sata sveukupno. Ako izbace jos jedan ovakav album, usrali su motku.

Edited by ShInIgAmY91

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma kakva crna tehnika, Crni Oblaci su najgori album ubedljivo. Ne mogu da kazem da nisam slusao, dao sam sansu skvakom albumu ali ovo je dno dna.... Mnogi su se nalozili jer su culi tu i tamo kao neke blaze delove koji bi trebalo da podsecaju na stari DT ali daleeeko je to od onih albuma da se ne zavaravamo sa pricom o tome jer je besmisleno, koliko god voleli DT jbg, ne moze se biti toliko pristrasan. Cak je i Count of Tuscany koja navodno treba da predstavjla nesto, prezvakana jedna te ista tema u 19 minuta najgorih lirika ikada...

Znaci ne zelim da hatujem ali jbg, tuzno ali istinito.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma kakva crna tehnika, Crni Oblaci su najgori album ubedljivo. Ne mogu da kazem da nisam slusao, dao sam sansu skvakom albumu ali ovo je dno dna.... Mnogi su se nalozili jer su culi tu i tamo kao neke blaze delove koji bi trebalo da podsecaju na stari DT ali daleeeko je to od onih albuma da se ne zavaravamo sa pricom o tome jer je besmisleno, koliko god voleli DT jbg, ne moze se biti toliko pristrasan. Cak je i Count of Tuscany koja navodno treba da predstavjla nesto, prezvakana jedna te ista tema u 19 minuta najgorih lirika ikada...

Znaci ne zelim da hatujem ali jbg, tuzno ali istinito.

 

lepo videti realnog fan boya :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni Train of Thought rula...jebg,skinuo sam tad citavu Stream of Consiousness bez tablature. :mrgreen:

Sad bez zajebancije,taj album je zadnji njihov koji mi je super.

BC&SL mi je u prvi mah zvucao bolje od Octavariuma i SC,ali sam se zajebao. Poslije mjesec dana sam ga opet obrnuo i od tada nikad više.

 

 

 

 

 

 

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbg, zavisi i u kakvom raspoloženju se slušalo. Stari albumi su uvek bolji, bilo više derneka i bahanalija u to vreme, pa sutradan se sa kezom slušao DT. Sad jajca poigravaju uz te albume, opet traže akciju a ono...crni oblaci :).

 

Inače, redovno slušam online radio http://www.4uradios.com/4urocknmetal.m3u koji svaku petu stvar pusti od DT.

Uf, ponekad baš ubodu što ne bih iščačkao nikad po albumima.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni Train of Thought rula...jebg,skinuo sam tad citavu Stream of Consiousness bez tablature. :mrgreen:

Sad bez zajebancije,taj album je zadnji njihov koji mi je super.

Potpuno se slažem sa ovim. Poslednji album koji je imao kvalitetnu muziku, makar ona bila drugačija od prethodnih radova. Nema loše pesme, što se ne može reći za albume koji su izašli posle njega, gde može samo da se izdvoji po koja dobra pesma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...