Jump to content

Black Sabbath


Srki

Recommended Posts

Tony Martin више не може добро да пева, а оно са Gillanom им није требало ни 83, али 'ајде.

Tony svakako danas bolje zvuci nego Ozzy, a i pevao bi i svoje, i Ozzyjeve i Diove pesme. Dobro, necu da se zalim, bolje i ovo nego nista.

Share this post


Link to post
Share on other sites

**UPDATE**: According to Classic Rock magazine, Tony Iommi's management has strongly denied the authenticity of this story, claiming that the guitarist hasn't spoken to Birmingham Mail for two months. ***

 

 

 

zasto vi zelite ovo da se desi? ovo je kao kad bi se dzordan vratio sa 50 godina i onda ides da gledas kako klinci kucaju preko njega celu utakmicu.

 

sahranite bend, gotovo je.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Although he's not denying the thrust of the Birmingham Mail story, Tony Iommi is now rejecting the notion that he's effectively confirmed a Black Sabbath reunion. Iommi has issued the following statement:

 

"I'm saddened that a Birmingham journalist whom I trusted has chosen this point in time to take a conversation we had back in June and make it sound like we spoke yesterday about a Black Sabbath reunion.

 

"At the time I was supporting the Home Of Metal exhibition was merely speculating shooting the breeze on something all of us get asked constantly, 'Are you getting back together?'

 

"Thanks to the Internet it's now gone round the world as some sort of 'official' statement on my part; absolute nonsense. I hope he's enjoyed his moment of glory, he won't have another at my expense.

 

"To my old pals, Ozzy, Geezer and Bill, sorry about this, I should have known better."

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja da nisam gledao Sabbathe za poslednji reunion svakako bih zeleo sada da ih gledam, a i sada kada bi dosli isao bih cetvoronoske... Ne znam sto tebe to dira azale, tako si i za Prieste kenjao, a oni unistise.

 

A i da nisu unistili i napravili koncert za pamcenje (a sva sreca, jesu), ljudi hoce da vide legendarne bendove live. Prosto je tako. Ne mozes nekoga da pitas "A sto bi da gledas Black Sabbath?".

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni to nema veze, gledao bih ih i u tom stanju. Black sabbath su vrhovni bogovi kojima želim da budem blizu pa makar i u takvom momentu za njih, to mi je kao hodočašće, da mogu da kažem "ej, gledao sam Sabbath". Jbg nisam mogao da ih gledam u punom sjaju i šta ću sad, daj šta daš. Nije to neki demo bend pa da kažeš, gle ovog šupka raspalog, to je bre jebeni Ozi, Ajomi... o čemu pričamo, pa bio bih srećan da prođem pored njih na ulici.

A što reče gos'n za Priest - i za njih se videlo da nije to ono što je bilo pre 20 godina ali se videlo da su ljudi od srce odsvirali koliko su najbolje mogli i to je meni za apsolutno poštovanje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa taj fazon, da izađe i da ne zna gde je mikrofon nema veze... bio bih razočaran svirkom ali uvek bi bila ta činjenica da sam ih gledao.

A i ne idem na koncerte samo da gledam ko koliko dobro svira i da brojim greške, meni je to uvek neki emotivni doživljaj a sa Sabbathom bi to bilo u maksimumu tako da bi i to pomoglo celom ugođaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni to nema veze, gledao bih ih i u tom stanju. Black sabbath su vrhovni bogovi kojima želim da budem blizu pa makar i u takvom momentu za njih, to mi je kao hodočašće, da mogu da kažem "ej, gledao sam Sabbath". Jbg nisam mogao da ih gledam u punom sjaju i šta ću sad, daj šta daš. Nije to neki demo bend pa da kažeš, gle ovog šupka raspalog, to je bre jebeni Ozi, Ajomi... o čemu pričamo, pa bio bih srećan da prođem pored njih na ulici.

A što reče gos'n za Priest - i za njih se videlo da nije to ono što je bilo pre 20 godina ali se videlo da su ljudi od srce odsvirali koliko su najbolje mogli i to je meni za apsolutno poštovanje.

Slazem se totalno.

 

Nego sta bi ovo, hoce da bude reunion ili jok?

Share this post


Link to post
Share on other sites

imam drugaciji trip valjda. Ja nisam nikad gledao metallicu, imao sam hiljadu prilika, i nije mi zao. recite koje je godine to bilo kod nas pa cu ti reci koje sam bendove na vrhuncu gledao te godine sa tim parama sto bi dao na metallicu. zamisli odes na black sabbath umesto da odes na recimo Gojira, koji su na vrhuncu sile i moci trenutno, i raspadnu se.To je kao da si preskocio Metallicu na MoP turneji da bi gledao neki raspali Sex Pistols reunion.

 

Nekako mi mnogo draze ovo prvo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Okej razumem stav samo ima jedan minus u tvojoj računici: Metallica je te 2004 doslovno raznela, i to ne kažem iz nostalgije neke. Zašto negiraš bendovima pravo da sviraju duže vreme i stavljaš znaš jednakosti između kreativne i koncertne moći (ista priča i za Priest)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svakom svoj trip. Ja bih radije gledao Helloween i kada Deris bude bio 5x gori, za tipa...15 godina nego opet ono Sabaton govno, bilo sada bilo ikada.

 

Npr....

 

A i da, kakva bre sila i moc, kako moze neka tamo Gojira sa jebenim Black Sabbathom da se poredi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti si duhom stariji od mene Igore. Daj mu ga malo po Rhapsody lirikama.

 

Beogradski koncert Metalike je bio savršen i to svako ko je bio tvrdi. Sećam se da mi je i Šošo rekao da nije išao zbog toga što smatra da su sada loši, ali se posle debelo kajao.

 

I ja zamalo tako da se zajebem, pojeo bih muda sebi posle.

I da, evo gledah Metaliku i prošle godine, razjebali boga isto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

valjda ima i ta neka moralna obaveza. pre bi dao pare nekom mladom bendu nego bendu koji nije pristojan album snimio 15 godina, tj album po mom ukusu.

 

da pain of salvation ne dolazi u BG nikad ne bih isao da ih gledam opet, jer bi radije gledao neki bend koji izdaje aktuelne albume koje su mi dobre.

 

jedini razlog zbog koga sam isao da gledam Halforda dvaput uzivo je zato sto je Resurrection bio odlican album. tako bi isto pre isao na bruce dickinsona u 2000 nego na mejdene.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja zamalo tako da se zajebem, pojeo bih muda sebi posle.

I da, evo gledah Metaliku i prošle godine, razjebali boga isto.

 

Mnogo sam se pokajao što nisam išao s vama, planirao da idem na gostovanja s Partizanom, ali od toga nije bilo ništa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

A i da, kakva bre sila i moc, kako moze neka tamo Gojira sa jebenim Black Sabbathom da se poredi?

 

 

ili se pravis lud ili lupetas. Pogledaj neki clip Gojire iz 2011 i onda Black Sabbath sa Ozzijem nesto najskorije i ako tebi taj BS bolje zvuci i izgleda onda si bukvalno retardiran.

 

naravno da ne moze neki legacy benda da se uporedi, meni je BS omiljeni bend, ali u 2011 zna se ko je bolji kad stane na binu i krene da svira.

 

Ovo je Gojira trenutno

 

http://www.youtube.com/watch?v=_-7tryyJ0Ro

 

ovo su sabati

 

http://www.youtube.com/watch?v=d7xE2egnIY0

Edited by azal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...