Jump to content

Black Sabbath


Srki

Recommended Posts

Jbg meni se gleda Sabbath live. Znam sve, Ozi je hodajuci les, nije to to ali hocu da vidim taj bend uzivo.

 

Konachno sam gledao Ozzyja solo jesenas, i nije hodajuci lesh. Preshao je 60 godina i ko zna koliko alkohola o droge, a josh mrda. Chovek je lud. Skoro ceo koncert je bio mokre glave, a ni nanizhe do pojasanije bio suv :mrgreen:. Odma'na pochetku koncerta je nabio glavu u kofu vode. Imao je neki vodeni top (penushava voda) i njim je gadjao i publiku, a i sebe u glavu i pevao takav, kao da ga je neko isterao iz kupatila u sred praja kose. :mhihi:

 

Svakako bih najvishe voleo da vidim Ozzyja u originalnoj Sabbath postavi. A novi album... nisam siguran da im je to pametno, a i neshto ne verujem da ce to uraditi. Mada, one 2 pesme sa Reunion live albuma su mi se svidele onako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni nije problem što je Ozzy raspad, čak je bila varijanta da ga vidim, ali solo. Ali novo obnavljanje Sabbatha, pa dokle bre više? Dok je Dio bio živ, Ozzy i Sharon im nisu dali ni da se zovu Black Sabbath, a sad kad je umro, sve je OK, može opet reunion i čak novi album. Ako je jedan Judas Priest shvatio kad je dosta i najavio oproštajnu turneju, toplo preporučujem isto i ovom bendu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To shto im nisu dali da koriste Black Sabbath je pitanje brenda i para. Mada mi nije jasno kako su Ozzy i Sharon nosioci prava korishcenja imena kad je Iommy jedini koji nije napushtao Sabbath. :confused:

 

Ja bih svejedno voleo da ih vidim uzhivo, jer nece biti josh mnogo prilika za to. Makar me razocharali, ali nekako mislim da se to ne bi dogodilo. :D Mislim da ako Ozzy mozhe da izdrzhi koncerte uz svo ludiranje i geganje, onda mozhe i ostatak benda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Heaven And Hell je klasik,ali nije to to.Nije to Sabbath koji je postavio temelje i objasnio neke stvari.Danas nema ni jednog tradicionalnog,stoner doom benda koji nema Sabbatha u sebi,jednostavno nemoguce.Master Of Reality je album daleko ispred svog vremena.Dovoljno je poslusati solazu sa Lord Of This Worlda,i skontati da su ljudi svirali jebeni doom metal,u vrijeme kad nije postojala etiketa doom,a bome ni metal :rockdevil:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...