Jump to content

Black Sabbath


Srki

Recommended Posts

vrh vrh VRH bend!

:meshuggah:

mislim da si malo omanuo, tema o saxonu je malo ispod :D

 

shalim se malo

 

Dakle,pogledajte ovo!!!Jes' da nema veze sa Sabbathom,ali...

 

http://www.youtube.com/watch?v=ie4sQpQuAHc

 

JEBOTE!!!!!! :)

mozda samo peva na britanskom engleskom... :evotigana:

Edited by The Trooper

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Jeste kurac. Ozzy je realno jedan od najslabijih pevača u heavy metalu. Ne kažem da nije dobar, ali ja sem možda Blaze Bayley-a slabijeg od njega ne mogu naći. Kakvo crno poređenje s Diom, jeste li ludi. Dio je aždaja, taj ko može njegov glas da skine, odmah može za filharmoniju da se prijavi. Ozzy-jeve pesme i ja mogu da pevam bez većih problema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Realno,Dio je najbolji Sabbath pevač,a i jedan od najboljih metal(a i uopšte) vokala.

Ozzy odlično pristaje uz tu ranu Sabbath fazu(koja mi je takodje odlična)ali je objektivno nikakav pevač.

 

A kad pominjete Blejza,možda on po nekim standardima nije nikakav pevač,ali meni se dopada kako peva,pogotovo na solo albumima.

Muzika KISS-a ne valja,

Valja.Evo,upravo ih slušam. :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

sinoc sam gledao ozzijev bend zajedno na turneji sa def leppardom,judasima,i maidenima ,to je bilo u njemackoj ne mogu se sjetiti koja godina mozda '81 nisam siguran,i hocu reci kako me odusevljava njegov glas i stvarno je pjevac.mr crowley !

Share this post


Link to post
Share on other sites

A kad smo već kod toga, da ja malo oživim temu... Ima li još neko da misli da je Born Again jedan od najboljih Sabbath albuma? Ja ga prosto obožavam, rangirao bih ga odmah posle Master of reality i Heaven and hell.

pa onako, album je dobar, ne smatram ga za najbolji, cak mi je ponekad i antipatican

jedino sto me stvarno bas nervira je cover... ali pesma Born Again, je stvarno(doom) prokleto genijalna i vadi prosek albumu samo tako

 

najbolji albumi su za mene Heaven and Hell i Mob Rules

 

Ozzy je bio najbolji pjevac BS, kakav Dio, kakav Gillan.

izbacivanjem Ozzija za mene trenutak kada Black Sabbath pocinje da se bavi muzikom

 

... jeste da imaju mnogo klasicnih pesmica sa Ozijem, ali ipak nisu to pesme nekog prevelikog kvaliteta

 

sve sto je Iommy mogao da iscedi iz Ozzija, to je iscedio, Ozzi bi samo nastavio da koci sazrevanje black sabbatha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...