Jump to content

Black Sabbath


Srki

Recommended Posts

Ja nikada nisam slušao albume sa Martinom, ima vremena, dugačak je letnji raspust. :)

Evo, rešio sam da ispravim tu grešku. Mislio sam da krenem redom. BTW, mogao bih da pitam koji je najbolji, koji su slabiji, čisto da znam šta da očekujem. Mada primećujem da je Headless cross najhvaljeniji...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ischekuj mjuzu vrlo slichnu Dio eri. Vokalno takodjer.. Martin je chovek koji i uzivo dooosta dobro skida Dia, i od svih onih tribjut pesama koje chuh, on ih zasenjuje sve. Sve u svemu, izuzetno kvalitetan pevach, krem hevi metala.

 

Shto se tiche albuma, najslabiji definitivno "Forbidden", koji je i uradjen chisto da se ispuni ugovor chini mi se? Dodushe i on ima svojih svetlih trenutaka, ali u principu kanda dosadnjikav. Izmedju ostala 4...pa ne znam, izbor je stvarno tezak. Meni lichno je onako bash prirastao za srce "Eternal Idol" (i to josh vishe od kad ga imam na oridjinalu :) ), ali znam da ima dosta ljudi koji cene Headlessa, pa i Cross Purposes..jedino za "Tyr" nalazim manje rechi hvale, ali to nikako ne znachi da je slabiji od ostala tri.

 

Ma obavezno preslushaj sva 4, niko drugi ti nece nishta drugachije preporuchiti, i uzivaj!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Немој узимати оцене на метал архвиама као параметар за било шта. Послушај колегу, све је лепо рекао, сем што лично више волим "Tyr" од "Cross Purposes".Први трилинг албума са Мартином је закон!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh najbolji album sa Martinom je The Headless Cross ubedljivo, zatim sledi Tyr, pa The Eternal Idol...zatim Cross Purposes, i na kraju najloshiji Forbidden...heh najloshiji album a ima najbolji omot...

E da to me podseti, kad sam bio pre neki dan u felixu gledam ja duxerice, i vidim Forbidden, i mislim se u sebi ovo cu vala da uzmem, kad okrecem da vidim shta ima pozadi, kad ono slika orginalne postave sa Ozzyjem :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

E da to me podseti, kad sam bio pre neki dan u felixu gledam ja duxerice, i vidim Forbidden, i mislim se u sebi ovo cu vala da uzmem, kad okrecem da vidim shta ima pozadi, kad ono slika orginalne postave sa Ozzyjem :)

Au, kakav trip. Sećam se kada sam na ebay video majicu Maidena na kojoj piše Dance of death, a slika benda sa Blejzom. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

jooooooooj, nije mi vlada rekao za to.nego, mogao si uzeti pa meni prodati.po nabavnoj ceni, naravno. ;)

 

Dal ti sluchajno ne mislish na grupu Forbidden? hehe poshto znam da njih slushash...

 

Au, kakav trip. Sećam se kada sam na ebay video majicu Maidena na kojoj piše Dance of death, a slika benda sa Blejzom. :)

 

Heh ma imash takvih sluchajeva kolko ocesh...

Edited by power slave

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
E da to me podseti, kad sam bio pre neki dan u felixu gledam ja duxerice, i vidim Forbidden, i mislim se u sebi ovo cu vala da uzmem, kad okrecem da vidim shta ima pozadi, kad ono slika orginalne postave sa Ozzyjem :)

 

Nista cudno, desava se svakome :) :) :) Ja imam Helloween majicu "Keeper of the Seven Keys pt II", a na zadnjoj strani slika benda sa Roland Grapow-om u postavi :) :) :) Ali opet mnogo volim tu majicu jer je ultimativni buvljak bootleg :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...