Jump to content

Knjiga koju trenutno čitate?


Recommended Posts

Hvala, hvala! :D

A da te pitam, kakva je "Raj i pakao"? To je, mislim, Blejk, zar ne? Mislim, ima istoimeno djelo.

Ne,ne, to je Haksli. To je nastavak knjižice "Vrata percepcije" :da: . Zato se u ovoj mojoj knjižici nalaze zajedno i "Vrata percepcije" i "Raj i pakao". :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je nastavak knjižice "Vrata percepcije" . Zato se u ovoj mojoj knjižici nalaze zajedno i "Vrata percepcije" i "Raj i pakao".

 

nisu odvojeni na onom sajtu nekim podnaslovom, kako da znam gde se zavrsavaju Vrata a gde pocinje Pakao? :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne,ne, to je Haksli. To je nastavak knjižice "Vrata percepcije" :da: . Zato se u ovoj mojoj knjižici nalaze zajedno i "Vrata percepcije" i "Raj i pakao". :D

Joj, ma ja sam loše objasnila.

Htjela sam reći da je naziv knjige preuzet od Blejka, kao što jeste (upravo sam vidjela na wikipediji: http://en.wikipedia.org/wiki/The_Doors_of_Perception). Trebala bih početi Ka svetioniku, od Virdžinije Vulf, ali upravo sam pala ispit i nisam ni za šta.:(

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Procitaj Boju Magije od istog gospodina pa da vidis te opise

"Recimo to ovako, kada bi najopasnija stvar na svetu bila grom, on bi stajao na vrhu planine, u vlaznom bakarnom oklopu i drao bi se da su svi bogovi kopilad" :rolleyes:

 

Uh sad tek videh ovo :)

Pa boju magije sam pročitala odavno... :)

Najjači su opisi prtljaga gde god se pojavljuje. Hoću ja takav prtljag! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...