Jump to content

Knjiga koju trenutno čitate?


Recommended Posts

Guest Bata Životinja

ima Man i boljih knjiga...

 

 

 

 

 

 

Marko Vidojković je degenerik, nema to veze sa Playbojem.... glup čovjek. Možda ima smisla za humor, ali to je to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Marko Vidojković je degenerik, nema to veze sa Playbojem.... glup čovjek. Možda ima smisla za humor, ali to je to.
Pokusaj da razdvojis neciju licnost sa necijim postignucem. Moze neko da bude i najveci retard na planeti ali ako pise price koje su meni zanimljive ili smesne, onda je meni to ok. Ovo me podseca na onu foru: Ne slusam Queen jer je Fredi peder, kakve veze to ima sa njegovim pevanjem da mi je znati...

 

 

Ne znam, mene mnogo nervira Vidojkovic, svojom pojavom, pricom, foliranjem..
Ok, nema problema, nemoj da ga citas i nikom nista. Meni je prijala njegova knjiga upravo zbog tog "boli me uvo" stava i zato sto me je malo opustila posle citanja ovih debelih knjizurina za fakultet. Poslednje sto bih citao posle fakultetske literature je neka ozbiljna i dubokoumna knjiga. A da, svidja mi se i taj njegov uvrnuti crni humor. Edited by White Man

Share this post


Link to post
Share on other sites

a mene nervira kad se svi napale da citaju nichea ili nekog drugog filozofa gdje ce im pomutiti mozak ako ne budu ista razumjeli.

ja jednostavno polse fakultetea volim da procitam neko lakse stivo da odmorim mozak a ne da ga zamaram ubitacnim stivom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ono sto meni smeta kod Koelja je to sto kopira dosta. Ali ovako volim da procitam ponekad neku njegovu knjigu cisto da se opustim.

 

Ja sam citao "Tisina Govori" od Tolle-a i mislim da je fantasticna knjiga, citao sam je na kampu (ninjutsu), nije bila moja pa nisam stigao do kraja da je procitam. Sve u svemu njegove knjige sadrze sustinu i Istinu onakvu kakva jeste, daju prakticne savete i pruzaju uvid u greske koje mi svi pravimo i pruza nam sansu da to ispravimo. Stvarno preporucujem njega kao pisca, zato sto je ovo sto sam citao od njega na mene ostavilo veoma jak utisak, a i od dosta ljudi sam cuo vise nego pozitivne reci o njemu.

 

Evo sajta:

 

http://www.eckharttolle.com/eckharttolle

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da je gore i od Dipaka Copre. Uzas.

 

'Ajde molim te nemoj da donosis zakljucke na takav nacin, ne citajuci njegove knjige. Ako ces samo da seres po necemu sto ne razumes ili nisi citao onda stvarno nemam reci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam, mene mnogo nervira Vidojkovic, svojom pojavom, pricom, foliranjem..

 

 

Primetio sam da se dosta ljudi lozi na Koelja..samo ne znam zasto? Poruke u njegovim knjigama su izlizane, povrsne, u najmanju ruku.

 

 

Pa, s obizrom da zivimo u modernom dobu i da vecina ljudi nema potrebu za istinskom umetnoscu i da ta ista vecina ne cita uopste ili cita mahom "potrosacku literaturu", ne cudi da je takva knjizevnost (ili ne) postala toliko popularna. Cilj danasnjeg coveka jeste da se zabavi, i da se rastereti na neki nacin, oslobodi tenzije na emocionalnom planu, i takva knjizevnost mu upravo to omogucava. Citas, ne razmisljas previse, zabavljas se i opustas... ;)

 

Inace...

 

Eraldo Baldini - Kao vuk

 

...A, je li? A otkud znas? Da li si ikada pogledao vuka u oci? Okrugle su i zute, cini ti se da gore, paralisu te. Da li si znao da ako ti vuk uhvati pogled, ukocis se poput kipa i gubis sposobnost da pokrenes cak i samo prst?... ^^

 

 

Mnogo dobra knjiga x)

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...